за памперсите

  • 1 792
  • 49
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 537
  Аз съм доволна от Кан бебе-пробвай с тях Peace
Аз също отдавна съм на Кан бебе и съм доволна, обаче като си пие детето повече течности е неизбежно да не пропуска памперса, и моя син пие много течности и почти всяка сутрин се преобличаме, сума ти марки смених и сега си останах на тези.
Другия вариянт е ,ако сега си с 4-ворка, да пробваш и с 5-ца

# 16
  • София
  • Мнения: 1 248
Хубаво му залепи лепките.Да не му е много широко и затова да пропуска. Peace

# 17
  • София
  • Мнения: 3 271
Опитай с по-голям размер, явно този му е малък и ти изпуска.

# 18
  • Мнения: 574
До сега не съм имала проблем с Памперс!Същото се получи при нем от Либеро!

# 19
  • Мнения: 27 524
Вземи 4+
Памперс са най-добрите, според мен. Няма смисъл да ги сменяш. Всяка пелена, ако я пренапоиш, ще изпусне. Така че щом пие много течности... нормално е. Взимай от обикновения Памперс, а не за прохождащи, който е по-тънък в средата и попива по-малко.

# 20
  • pomorie
  • Мнения: 848
днес взех 4+ на памперс либеро и още някакви които ми препоръчаха в магазина.ще пробвам дали и с тях ще е така...а колкото до това че като е мокър не е болка за умиране-не съм съгласна-вие можете ли да спите докато ви е мокро дупето и всичко около него....не е приятно... #Cussing out

# 21
  • София, Дружба 2
  • Мнения: 1 710
Аз поради тази причина минах на Либеро. Памперса изпуска отвсякъде и Рали непрекъснато беше напикана и наакана до врата. От Памперса имаше вечно следи от стягане по крачетата, кръста и коремчето, въпреки, че беше за по-големи килограми. Либерото има ластичета отзад на кръста и самите му лепенки са с ластичета и не се е случвало да има следи, че я стяга, а и са по-мекички от Памперс. Тя е около 8 кг. вече и ползвам 7-14 кг. MIDI. От самото начало сме на тях. Памперс съм ползвала само New Born и един пакет №3, но никога вече няма да направя тази грешка. Страшно съм доволна от Либеро.

# 22
  • Мнения: 2 616
Ние сме съвсем малки обаче въпреки това и нашият памперс пропуска понякога, опитах с Хъджис ( с тях спи и сме на разходка) и Либеро-в пъти по-доволна съм. Сега смятам да доизхабим пакета, който бяхме купили преди да се роди и смятам повече да не се пробвам с Памперс изобщо.

# 23
  • pomorie
  • Мнения: 848
снощи пробвахме с либеро #Cussing outи докато с памперс беше мокър към 6-6.30 то с либерото беше още в 4.30 newsm78 незнам....довечера продължаваме с опитите.ще пробвам и другите които съм взела. #Crazy

# 24
  • Мнения: 8 769
Да не би да му вземаш по-малък номер? newsm78 Вземи по-голям размер 1-2 памперса, за да пробваш.
Аз лично не харесвам вече Памперс, защото са ги направили направо прозрачни (е, на моето дете не пропускат, но това е друг въпрос). Напоследък съм доволна от Молфикс.

# 25
  • Русе
  • Мнения: 2 354
пробвай следващия размер

# 26
  • Мнения: 1 353
Смени размера и то примерно с №5 и ако не помогне пробвай с друга марка.

# 27
  • Мнения: 6 461
Случвало се е и при моите деца.
Най добре пробвай други бебешки пелени и друг размер.

# 28
  • Мнения: 1 671
И при мен имаше проблеми с Памперс и затова сега ползвам Молфикс. Рядко се случва да изпуснат - максимум 1-2 пъти на седмица.

# 29
  • Мнения: 270
Вземи следващият размер.

Общи условия

Активация на акаунт