Бебчо не иска да лежи по корем

  • 2 174
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
Като не ще-не ще.Защо трябва да го насилваш щом не му е удобно?Той си знае най-добре.Пробвай след време може тогава да му хареса.

# 16
  • София
  • Мнения: 3 610
Големия не щеше и да чуе да лежи по корем Naughty и не се промени.Бебчо пък от началото му харесваше,още от първия месец и до сега това е позата в която прекарва повечето време,когато е на "щъкня Mr. Green"Явно си е до дете,ако има някакъв проблем педиатъра ви ще забележи Peace

# 17
  • Мнения: 585
Рано му е и аз се притеснявах ,че на тази възраст дъщеря ми не иска да стои по корем, но  след това ортопед ми каза ,че да се слага бебето по корем преди навършен 3 ти месец е рано , защото много малко деца преди тези месеци заемат правилната поза с разкрачени като жаба крака , а ако не стоят така има опасност от дисплазия на ставата . Успокоих се и спрях да я насилвам на 3,5 месеца на дъщеря ми започна да и харесва и сама да се обръща в тази поза . Така че  не бързай  всяко нещо с времето си не е още готово детето и аз се притеснявах че бебето на кръстницата ми на 2 месеца се обърна по корем пък ние на 3.5 м , но сега ние вече на почти пълни 6 месеца ще пропълзим,а  нейния бебок е на 7 месеца и не опитва още да пълзи , така че всичко е индивидуално и 2 месеца за седене по корем е много рано 

# 18
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
И Влади на вашата възраст не искапе по корем. Но отскоро взе да се обръща сам и само по корем стои- по  собствено желание. Peace

# 19
  • sofia
  • Мнения: 8 938
Баткото изпитваше ужас от тази поза. Даже, като проходи и като паднеше по корем и почваше да пищи неистово. Не е лазил изобщо. Малкия даже спи по корем.

Общи условия

Активация на акаунт