Щъркел бял ще донесе бебешко креватче със МАЙ-ско гардже

  • 9 367
  • 300
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 269
честит рожден ден на звездичка Tada  xai и аз спрях витамините (костите на бебчо и по-точно главичката се калцирали и това затруднявало раждането) newsm78 на мен това ми обясниха.иначе като гледам май голями бебчовци ще раждаме-нашто е 2300 а имаме още доста време да растем Thinking

# 16
  • Мнения: 533
Честит Рожден ден на ЗВЕЗДИЧКА! smile3525
kar4ita ,благодаря ти веднага изпивам една лъжица оцет!
Аз пих само една опаковка витамини,но хапчетата за зъби ги пия вече 1-2м.
Течен Sano има в по-малките,но добре заредени маг.за препарати.Имало ги и в склада на БЕБЕЛАН.

# 17
  • Мнения: 482
на последната консултация ми казаха да спря да пия витемините, пиете ли още? ако да, до кога? знам, че за кърмачки има други витамини различин от тези за бременни

Аз преди 2 седмици разпитвах моята лекарка какво да пия и до кога и за витамините ми каза да ги пия от време на време, когато се сетя, тъйкато бебето наддавало адекватно. Така и правя - на 3-4 дни пия по едно хапче ... докато ми свърши опаковката (още около 5 пъти). За витамините ща разпитам "личния" фармацевт  Laughing Но доста от витамините ги препоръчват и за бременни и за кърмачки.


Ако не е много глупав въпроса ми, би ли ми казала от какъв магазин си го купила. Аз търсих в Метро, но не намерих.

Персил Сенситив течен съм виждала в Била. Сано тук в София съм виждала в бебешките магазини - "От А до Я за бебето" и в един магазин в Лозенец, срещу 4 РПУ.


Звездичке, да си жива и много здрава, да имаш едно много слънчево, здраво и сладко бебе. И винаги да блестиш ярко Simple Smile

# 18
  • Мнения: 7 914
Момичета,
благодаря за милите пожелания !!! Без тях днешния ден нямаше да е изпълнен с толкова усмивки !!!
Стоплихте ми сърчицето!



И да почерпя:






# 19
  • Мнения: 162
ЧРД на Звездичка! Да си жива здрава и много щастлива и естествено живо и здраво бебче  bouquet

# 20
  • Мнения: 533
Ау,че вкусно си сготвила ЗВЕЗДИЧКЕ!
Накой ще ходи ли утре на лекцията в МОЛ-оперативно раждане?

# 21
  • Мнения: 83
Честит рожден ден на Звездичка  bdbaloni

# 22
  • Мнения: 1 225
Честит Рожден ден на ЗВЕЗДИЧКА!

и да се отчета:
Бях на 3Д при Марков. Всичко си и е наред на бебка - има си всичко  Simple Smile.  Дадоха ни и диск със снимки и напътствия за раждането. Бебка е големичка - 2400 - отговаря на 34 седмица. Доктора ми каза да очаква голямо бебе - около 3800 - ако изчака термина (той, баткото ни се роди 3700 и 54 см.). Най-важното - обърнала се е с главата надолу - успокоих се  Simple Smile

Сега дишам някакси по леко...
Дано поне да изчака да вляза в деветия...

п.п. забравих да ви кажа, че се беше надупила и на повечето снимки има само дупе Simple Smile

# 23
  • Мнения: 1 030
Честит празник мила Звездичка много любов и май месец най сладурското бебе. Богата и вкусна почерпка! Hug

# 24
  • Мнения: 162
Момичета от няколко дена се каня да ви попитам нещо. Сутрин като стана преди още да отида до тоалетна чувствам че бикините ми се подмокрят и виждам едно петънце като вода - без мириз без цвят. Чудя се може ли водите ми да изтичат по малко. Май не е нормално това???? А иначе си имам бяло течение в рамките на нормалното. А това е само сутрин. Ох в четвъртък съм на ЖК ама до тогава..... и все се каня да ви питам и все ми е неудобно да ви знимавам - ама ако на някоя от вас и се е случвало или знае от какво може да е нека каже - моля ви Praynig Първото си дете го раждах като ми предизвикаха раждане със система и не съм разбрала как изтичат водите та затова не съм наясно

# 25
  • София
  • Мнения: 5 720
Здравейте мами и извинения ,че надничам в вашата сладка темичка но ми е любопитно все пак и аз ще мина от там  Mr. Green Искам да ви питам като мнооогооо.... напреднали кога започнахте да усещате бебчето по силно и по често? Защото аз за сега много слабичко и много рядко го усещам и все се притеснявам! Confused  Желая на всички ви много късмет и леко раждане  Hug Hug Hug

# 26
  • Мнения: 1 225
dimianki, колокото повече расте бебето, толкова по-силно става и по чувствително го усешташ. В момента на мен ми се мести целия корем, когато бебка се разшава.
Успех и леко бременеене.

kati_95, на мен първия път ми истекоха водите - беше доста обилно. А преди няколко седмици имах такова усещане, каквото ти описваш - оказа се по-силно течение. Лекувах го с хапчета и глобули. Според мен ако нямаш болки - няма страшно, но ако много се тревожиш - най-добре се консултирай с лекар. Иди по-рано на консултация - няма да те върнат.
Стискам ти палци.

# 27
  • Мнения: 536
Течен Sano има в по-малките,но добре заредени маг.за препарати.
Точно така! И аз го открих в малко, наблъскано с препарати квартално магазинче.
Тини7, виждам, че не си от София, така че няма смисъл да ти казвам откъде точно го купих, но от тук http://papagal.net/index.php?main_page=index&cPath=79_91 сущо може да се вземе.
kati_95, възможно е да има изтичане. Може да си направиш домашен тест с йод. Капваш капка в/у тази течност и ако позеленее значи са водите. Току-що обаче прочетох, че не винаги позеленявали, така че най добре лекар да те види.
sisko2, браво за обръщането и за перфектните резултати на видеозона!
dimianki , мен това бебе никога не ме е ритало силно(имам база за сравнение). Щом го усещаш не се притеснявай! Леко бременеене!  bouquet

Последна редакция: пн, 02 апр 2007, 19:27 от KSI

# 28
  • Мнения: 78
             

                    Честит рожден ден Звездичка,
        Бъди жива, здрава и много обичана!!!Пожелавам ти здраво и спокойно бебче!!!Хубав празник!!!!!!!  bouquet

# 29
  • София
  • Мнения: 5 720
Благодаря ви мами!  Hug И на вас всичко най-хубаво!

Общи условия

Активация на акаунт