Плодово пюре или сок?

  • 980
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 526
Аз започнах с плодово пюре - ябълка, после банан, после круша. Когато навърши 4 месеца.

Оризовата каша на Милупа е N. 1. Препоръчвам ти я, (с малка добавка на плодово пюре към нея 20-30 г, например към кашата). Това е любимата каша на Георги!

# 16
  • Мнения: 256
Аз започнах с домашно приготвен сок морков и ябълка и после пюре Peace

# 17
  • Мнения: 3 323
Моля да ми кажете как приготвяте домашно пюре ( плодово). Реших с това да започна. Купих едно бурканче ябълка и морков, и макар че са на Хип (уж гарантирано качество), на мен ми имат особен вкус... не гаден, но на нещо изкуствено! Както и да е! Искам да си ги приготвям в къщи, затова моля за съвет. Попарени, варени, сурови.... Вие как го приготвяте? И през колко време добавяте нов плод или зеленчук...

# 18
  • Варна
  • Мнения: 103
Включвам се в темата. Ние сме на 4-ри месеца и педиатърката ни каза да започваме със сокчета от ябълка и морков. Малкия не им се радва особено....  Sad чудя се дали да не пробвам със пюренцата, но нямам представа коя марка да избера. Моля за съвет!!!  newsm78

# 19
  • Мнения: 526
Хип се приемат добре от бебешкото стомахче. Малко са по-скъпички, но по-сладки.

Ние започнахме с тях в началото и аз съм доволна.

# 20
  • Мнения: 7 418
   И мен ме интересува,зеленчуковото пюре как точно се прави?
   Картофите,ясно че се варят,а Морковите или Цвекло,сурови ли се дават или се обработват(варене,печене)?

# 21
  • Мнения: 104
а за пюретата на кое хранене ги давате и преди или след млякото?

# 22
  • София
  • Мнения: 1 941
Моля да ми кажете как приготвяте домашно пюре ( плодово). Реших с това да започна. Купих едно бурканче ябълка и морков, и макар че са на Хип (уж гарантирано качество), на мен ми имат особен вкус... не гаден, но на нещо изкуствено! Както и да е! Искам да си ги приготвям в къщи, затова моля за съвет. Попарени, варени, сурови.... Вие как го приготвяте? И през колко време добавяте нов плод или зеленчук...
Варя на пара парче ябълка или круша, минавам през цедка и добавям мъничко от водичката, ако е необходимо. Същото е и със зеленчуковите, но добавям АМ или кърма.

Общи условия

Активация на акаунт