Semana Santa....ИСПАНИЯ

  • 16 323
  • 287
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 42
Е
верно / МНОГО СЪМ ЗЛЕ- ужас просто  - ми то Алест си е писала/ Албумчето ни, ама кой да чете, то това не е за Новаци  //   Embarassed Flushed Flushed

# 16
  • La casa de Mickey Mouse
  • Мнения: 1 368
Честита ни нова темичка!
Момичета, в един форум намерих следното нещо http://www.extranjerossinpapeles.com/imagenes/inscomuni.pdf и тук пише, че tarjeta de residencia отпада.  newsm78
4удя се какво оЩе Ще измислят, грубо казано отпада заместват я с вписване в регистро..., мен ако питате просто заменят името comunitario s union, оба4е отново опашки отново молби и отново такси, и има и гаден срок три месеца от оповестяването или от влизането в сила т.е. от днес  newsm78
ами карайно време беше да я приеме тая конвенция испания, само тя не я беше приела срам

# 17
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Aлбумчето е в www.webshots.com
user name bgmammaSpain
password espana  Peace

# 18
  • Мнения: 42
Мерси Вес , мноооооооооооооооого Благодаря   friendship

# 19
  • Мнения: 1 818
 Hug GOYA,къде се намира православната църква в Алтеа...и аз като maripossa искам да разбера.Какво ще кажете да се срещнем по Великден там...би било чудесно Hug

# 20
  • Мнения: 811
Честита ни нова темичка!
Момичета, в един форум намерих следното нещо http://www.extranjerossinpapeles.com/imagenes/inscomuni.pdf и тук пише, че tarjeta de residencia отпада.  newsm78
4удя се какво оЩе Ще измислят, грубо казано отпада заместват я с вписване в регистро..., мен ако питате просто заменят името comunitario s union, оба4е отново опашки отново молби и отново такси, и има и гаден срок три месеца от оповестяването или от влизането в сила т.е. от днес  newsm78
ами карайно време беше да я приеме тая конвенция испания, само тя не я беше приела срам
Божкееее,тотално лио ми е в главата .  Twisted Evil Нищо не разбирам ве4е...Аз нали си подадох преди няколко дни,комунитария ми е с право на работа пор куента ахена...Кажете ми сега какво...Пак ли тър4ане ме 4ака?Какъв е тоя срок от три месеца?
Даже не ми се отваря линка да 4ета,4е сигурно ще се ядосам  #Cussing out.


Диди,видя ли сега къде е клю4ът от ....албум4ето  Wink.Слагай бързо снимките  Grinning,4е ще има изклю4 от списъка  Wink.И пове4ко да са,ей.

# 21
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
A бе хора, аз гледам че самата страница е за екстранхерос син папелес, т.е. нелегални, които искат да се легализират.  newsm78 (не съм отваряла страницата де) Mr. Green
Не вярвам да обърнат наопаки цялата процедура, ще стане голям хаос по екстранхериите, то не, че не е де, но....

# 22
  • Мнения: 235
alest, не си само ти Rolling Eyes.Сега и аз тотално се обърках newsm78.  Съпругът ми и баща ми с tarjeta тип А ( пермисо де трабахо) . Майка ми, аз и сестра ми сме подали док за комунитариа , майка ми мина, аз съм на 23 април.  След тази промяна какво следва?newsm78.

# 23
  • Мнения: 221
Ами аз на maripossa обясних,идвайки от посока Валенсия.А ти, gaby_s ,от към Бенидорм   
трябва да търсиш, през Алтеа ,посока Калпе.Та тъкмо след като минете Алтеа Хилс/има голям надпис преди урбанизациона/ се стига до Mas i Mas supermercado.От там за да слезате до църквата се слиза по пътя към Кампоманец/ яхтено пристанище/ и на малкото /единствено/ подобие на кръгово,хващате в ляво.Води точно на руската църква.Не се притеснявай,ако нещо объркате и подминете Mas i Mas.Ще подминете и църквата,но поне ще я видите  Wink .Е тогава просто намерете къде да обърнете и следвай инструкциите на maripossa .Пожелавам успешно намиране на всички.Наистина е добра идеята да се срещнем тук за Великден. easter
 Хайде лека ви нощ,че утре съм на амниоцентеза и съм малко притеснена.До скоро.

Последна редакция: вт, 03 апр 2007, 00:34 от GOYA

# 24
  • España
  • Мнения: 342
Здравейте и от мен в новата тема!!!
И аз много се обърках вече с тези документи,отвсякъде говорят различни работи...факт е обаче,4е малката преди мен 6е получи резиденция-взима от таткото.
А и искам да похваля....посолството ни.Този път бяха много лубезни и бързи.Към 9.30 бяхме там,в 11 вече подадохме документите и после мъжът ми отиде  в 15 да ги вземе готови(за пълномо6тни става дума).
Да се представя за протокола-Зорка на 28г.(26.10.1978).Живея в Хетафе(Мадрид),от Пловдив съм.Деца 2 бр.-Милен на 8г. и Виктория на 6 месеца.Тези дни 6те кача снимки.

# 25
  • La casa de Mickey Mouse
  • Мнения: 1 368
ка4их снимки но май обърках албум4ето  newsm78, ако някой може да ги оправи
а за новия декрет не е само за тези който са без документи, обхваЩа вси4ки цомунитариус със и без документи и изри4но е описано за българи и румънци, т.е. отново в екстранхерията за ново вписване, това е според европейската конвенция за свободно движение на работна ръка, крайно време беше да я приемат испанците, но води след себе си и много промени, някой благоприятни други не до там
с две думи ново папелео

# 26
  • Мнения: 1 818
Момичета,вижте ТУКкакво прочетох в един друг форум.
А тези рецепти виждали ли сте ги ,те са от нашия форум, ЕТО
  bouquet

# 27
  • Мнения: 2 825
Alest, поздравления за темичката, много добре си се справила Simple Smile
Айде и аз се отчетох в албумчето, малко са ми стари снимчиците, но нямам нови в момента.

Ух, не ми се чете това цялото нещо за документите, аз след 2 мес ще подавам за подновяване, тогава ще му мисля, по скоро хесториата ще му мисли. И аз като Алест вече се обърках тотално и не ми се задълбава повече  Tired

Отивам да видя кой още е качил снимки в албумчето  Flutter

# 28
  • Мнения: 200
Цитат
Alest, поздравления за темичката, много добре си се справила
Момичета да ви почерпя, днес Ники ще духа първата си свещичка!!


Моля почерпете се!!!


# 29
  • La casa de Mickey Mouse
  • Мнения: 1 368
да ти е живо издраво малкото 4ове4е да те радва много и да те изпълва само с положителни емоции  Hug

Общи условия

Активация на акаунт