Jane Carrera Pro Matrix

  • 7 786
  • 55
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 124
Just_VANIA, a количката Slalom Pro с колко коша е , 3 в 1 или 2 в 1  Simple Smile и ако може да ми кажеш каква й е цената  Simple Smile

# 16
  • Мнения: 857
Just_VANIA, a количката Slalom Pro с колко коша е , 3 в 1 или 2 в 1  Simple Smile и ако може да ми кажеш каква й е цената  Simple Smile
Има зимен кош, седалка за кола и летен кош,много са удобни,зимния кош има колани и за кола докато е съвсем малко бебето да не е полуседнало,а след това като порасне има много хубава опция,че се повдига да не е чисто легнал. Взела съм я от премаман за 1100лв,но иначе е 1300/в премаман,ако направиш оборот над 2000лв имаш отстъпа /.

# 17
  • Мнения: 366
 Момичета, аз имам jane slalom и онзи ден ходих до премама и моето сравнение е , че слалом е по- добра от гледна точка на това, че бебето като натежи към 3-4 месеца и не ти е наложително да взимаш големия кош можеш да ползваш столчето... то с лекота се слага на количката и в колата , а матрикса е сравнително тежичък и като бебето ти стане 6-7 кг ела го носи... хехе, плаща се повечко, но например столчето за кола аз още го ползвам, даже понякога и като кошче, а зимния кош зазимих щото беб е вече 8500 и си е тежко много тежко за носене. По сравнение зимния кош моя и матрикса, матрикса е по- тесен.. но повярвайте тежеста си оказва влияние. Определено от голяма полза са и зимния кош и столчето , но мисля, че като шампоаните 2 в 1 и кошовете по- добре да се ползват по отделно. а и матрикс е само 4-колка... Иначе новите цветове на количките са мммммммм, ако взимаха старо за ново
И все пак каквото и да изберете Jane са супер много съм доволна, че направихтоди избор. Успех

# 18
  • Мнения: 124
А Slaloma лека количка ли е ? Защото пише , че шасито е 6,5 кг , но съм чувала, че триколките са по-трудни за управление при качване на бордюри и други изпитания по улиците ? Надявам се Jane да правят изключение , разбира се . Сега вече се размислих и за Slaloma като видях килограмите на количката, ако кажете , че е няма проблем с равновесието , ще е супер  Peace

# 19
  • Мнения: 366
 Моето мнение е, че е много лесно управляема, не съм карала 4-колка, но с 3 е много лесно. За равновесието има нещо, НО например ако се качваш на тротоара с предна гума, ти все пак държиш с 2 ръце отзад, ако пък искаш да слезеш по 2-3 стъпала и предната гума се криви без проблем можеш да слезеш на заден ход, а и не забравяй, че предното колело се застопорява и ако ходих по пресечена местност - неасфалтиван път, сняг или поляна можеш да си го спреш и тогава нямаш грижи. Друго удобно, което ми се е случвало например ходиш по Сф тротоари, където има много препятсвия, коли и т.н и ми се е случвало да мина през много тясно място само на предна гума като съм двигнала задницата във въздуха....(м/у кола и бордюр например)
 Сигурно звуча много рекламно, но наистина количката е супер и се заслужава парите...
Христос Воскресе !

# 20
  • Мнения: 857
mama_meggie щом имаш и ти жане да те попитам имаш ли чадър за количката и какъв ако да?
аз търся,но всички са по малки и не стават, а съм от Блг. и няма как да видя дали има в премаман чадърчета жане.

# 21
  • Мнения: 366
  Абе да ти кажа нямам, а мислех като отида да попитам и забравих, имам нужда определено и ще си поставя този въпрос по- сериозно.... Трябва да ходя пак, щото се оказа , че като са ми дали количката са ми дали и една част от друга количка, та обещах да им я върна.. хех луда работа, а .... Ще питам този път непременно и ако не на лични то в темата ще напиша какво са ми казали...

# 22
  • Мнения: 857
Ще ти бъда благодарна да разбера резултата Wink

# 23
  • Мнения: 124
Момичета с колички Jane, продават ли термочувалче за крака за зимните месеци към количките в България, защото в нета има страхотни, но не знам дали ги внасят тук, не видя1х в каталога на премама. Само Премама ли внася колички Jane в България ?  Sad

# 24
  • Мнения: 2 663
Съвсем скоро ще има официален представител на Jane за България

# 25
  • Мнения: 366
Съвсем скоро ще има официален представител на Jane за България

  ОООО Йеее, аз съм истински фен... Кога, Къде ....

# 26
  • Мнения: 124
Съвсем скоро ще има официален представител на Jane за България

Наистина ли ? Моля за малко повече инфо или поне колко скоро ?   bouquet

# 27
  • Мнения: 4 428
Съвсем скоро ще има официален представител на Jane за България

Еее, крайно време беше  Grinning Супер  Peace Че сега е доста ограничена дистрибуцията и предлагания асортимент

# 28
  • Мнения: 124
Има ли друг вносител на Jane в България освен Премаман?

# 29
  • Мнения: 129
Не, няма.

Общи условия

Активация на акаунт