Бихте ли пуснали мъжа си сам на ваканцийка?

  • 7 793
  • 243
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 356
С удоволствие!!! Ама пусто - не ще

# 181
  • Свиленград
  • Мнения: 269
Зависи за колко време! Принципно,ако иска да отиде някъде дори и да не ми е приятно той пак ще отиде,така че,ако е за 2-3 дни ок,но ако е за повече...АБСУРД! Но във всяко семейство е различно!

# 182
 Защо не, щом се нуждае ?  Да не съм го вързала ????
Нали ако е решил,  така или иначе ще си я направи, независимо как... само дето ще се крие, ако му кажа "не" Rolling Eyes

# 183
  • Мнения: 176
Зависи за колко време! Принципно,ако иска да отиде някъде дори и да не ми е приятно той пак ще отиде,така че,ако е за 2-3 дни ок,но ако е за повече...АБСУРД! Но във всяко семейство е различно!
Peace

# 184
  • Мнения: 447
Разбира се  Grinning само да пожелае  Mr. Green

# 185
  • Мнения: 3 479
Да, бих. С голямо удоволствие, но при едно условие, а именно да си изключи мобилните телефони по време на почивката и да се изключи от всички служебни проблеми, за да си почине наистина пълноценно. В последните години винаги, когато сме били на почивка той нито за миг не е изпускал от око работата и почивката не е била пълноценна. Винаги е бил на щрек и в готовност да се отзове или реши някой проблем. Не можах да му набия в главата, че си вреди ужасно много. Затова съм му казала, че в момента в който поиска да отиде някъде сам и си изключи телефоните, може да върви където поиска. Аз ще се оправя с децата.

# 186
Да, бих. С голямо удоволствие, но при едно условие, а именно да си изключи мобилните телефони по време на почивката и да се изключи от всички служебни проблеми, за да си почине наистина пълноценно. В последните години винаги, когато сме били на почивка той нито за миг не е изпускал от око работата и почивката не е била пълноценна. Винаги е бил на щрек и в готовност да се отзове или реши някой проблем. Не можах да му набия в главата, че си вреди ужасно много. Затова съм му казала, че в момента в който поиска да отиде някъде сам и си изключи телефоните, може да върви където поиска. Аз ще се оправя с децата.

Златна си  bouquet  bouquet  bouquet

# 187
...Е-е-е-е-х, що не съм ти един мъж....

# 188
  • Мнения: 3 479
Бабба, не съм чак толкова златна, обаче мъжът ми от претоварване и стрес има проблеми с високо кръвно. Направо ми е жал за него Sad Та затуй съм толкова щедра, защото наистина е преуморен.

# 189
  • Мнения: 2 035
Аха ще пусна бе  newsm29
Евентуално само ако вземе детето с него, а мен ме прати на екскурзия в Париж тогава може и да се смиля над него  Whistling

# 190
  • Мнения: 3 423
Трябва хората да имат време за себе си.
Нямам против, ако мъжът ми реши да иде
някъде сам. И той, и аз ще си починем и ще
се заредим за нови подвизи, като се върне.

# 191
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Голяма либералност , голямо нещо  newsm12 А дали не е престорена  newsm78

# 192
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Голяма либералност , голямо нещо  newsm12 А дали не е престорена  newsm78
И какъв е смисълът? И кое му е пък толкова либералното?

# 193
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Голяма либералност , голямо нещо  newsm12 А дали не е престорена  newsm78
И какъв е смисълът? И кое му е пък толкова либералното?


А ми като чета тук , то май почти всички си пускат мъжете сами във ваканция и честно казано не ми се вярва  Rolling Eyes

# 194
  • Мнения: 3 423
Няма престорена либералност.
Всеки има право на време за себе си.
Скачени съдове са само кърмачката с бебето.

Общи условия

Активация на акаунт