Малко весели историйки с нашите деца стига само притеснения!

  • 43 625
  • 287
  •   1
Отговори
# 30
  • на път
  • Мнения: 2 804
Нашият сладур беше нахапан от бълхи на морето!!!
Хапаха га на 3 пъти на пук на перфектната хигиена и репеленти чрез които се борех. Много ме беше яд - на всяко краче по 10тина релефни пъпчици.
Горкото дете се побърка да се чеше, а аз да го мажа с успокояващи мехлеми. Най-смешното е, че ми обясняваше че имал "бенки" на краката, а не пъпки ....

# 31
  • Мнения: 2 722
Колкото повече говори Милен, толкова повече бисери ръси, пък и не само ги ръси ами ги украсява с жестове и физиономии.
Миналата седмица разглеждаме снимки от предишното ходене на морето и си припомняме какво е било а той грабва една моя снимка и заявява адски сериозно - искам тази мама  newsm78
Обяснявам му че това съм аз. Да да ама не - детето заявява че мамата на снимката има коса - това е положението - изяде ме за късата подстрижка.
Друг случай - седнала съм аз най нахално в басейнчето му на ливадата и блаженствам. Милен идва да ме полива с вода и най-съвестно ме разхлажда. Когато решавам да стана от водата той казва - чакай още малко - полеем циците  Laughing Питам го защо. Отговор - как защо - порастнат  Rolling Eyes
Иска да играем футбол и аз се измъквам с обяснението че съм уморена, той да си играе, аз ще поседя. Милен ме изгледа проучващо и каза - ми да - ти си стара.

Направо съм разсипана от комплименти напоследък, нали  Laughing

# 32
  • Мнения: 921
Хи, хи! Смях се със сълзи, Галче! Ми така е - при толкова мъже в къщата не можеш да се оплачеш от липса на внимание, ама и за малко позитивна критика трябва да се подготвиш. Joy Joy Joy

# 33
  • Мнения: 2 084
При нас Димо предложи да си вземе, която не вика за разпилените чорапи, а Вики го изгледа сериозно и му каза: "Тази жена Бог ти я прати." Така тихичко и бързичко нашия тате не си беше прибирал чорапите /а това го мрази почти колкото ремонтите/.

# 34
  • Мнения: 883
Гале, като каза за циците, се сещам за една стара история  Grinning
Надя трябва да е била на 8-9 години, а Борко съответно на 6. Та един ден Надя ме пита "Мамо, хубаво ли е да имаш големи цици?"
Аз казвам "Не особено". И Борко, който уж "не се интересува от женски разговори" , се намесва "Ами тогава защо си ги оставила да пораснат толкова много?"  Joy

Ех, мъже...

# 35
  • Мнения: 1 843
Поредицата за циците наистина е доста весела! Явно не само щерка ми е фен.  Laughing

От първият визуален контакт с голото ми тяло е пристрастена и има-няма, току изтърси някой майтап. Освен, че вече не иска да й порастват, защото щели да й пречат (извод, дължащ се на моя неуместна шега: За какво са ти, бе, само да ти пречат да спиш по корем?), обикновено предизвиква смях с изявлението, придружено с поглед изпълнен с обожание: Много обичам цици!
Какво друго да кажеш, освен: добре миличко, каквато и да станеш, да знаеш, че ще те обичам!  Laughing

# 36
  • Мнения: 526
Моят калпазанин му беше интересно че сутрин пишката му е пораснала, аз му обяснявам че му се пишка а той ме гледа умно и казва а значи и на тати му се пишка. Сега е на село, отишли с баба си до магазина и казал най-голямото парче салам камчия магазинерката да му даде че бил много гладен и баба му щяла даго изпържи. Joy

# 37
  • Мнения: 1 669
Чудесна темичка, ще я следя с удоволствие... Laughing Laughing Laughing

# 38
  • София
  • Мнения: 1 324
Дали под влиянието на приказките в стихотворна форма на "Златно пате" или просто разцъфва голям талант, не знам, но вижте какво ми чуха ушите:

ПИЛЕТО ИСКА ХРАНА.
НЯМА - БЕДНИ СМЕ СЕГА.
Я ОТИВАЙ ДА КРАДЕШ
И ТОГАВА ЩЕ ЯДЕШ!

# 39
  • София
  • Мнения: 9 517
Дали под влиянието на приказките в стихотворна форма на "Златно пате" или просто разцъфва голям талант, не знам, но вижте какво ми чуха ушите:

ПИЛЕТО ИСКА ХРАНА.
НЯМА - БЕДНИ СМЕ СЕГА.
Я ОТИВАЙ ДА КРАДЕШ
И ТОГАВА ЩЕ ЯДЕШ!

 Joy Joy Joy

# 40
  • Мнения: 1 843
Това е определено талант и то ярко открояващ се със саркастичен реализъм!  Laughing
Чакаме още!

# 41
  • Мнения: 1 249
ПИЛЕТО ИСКА ХРАНА.
НЯМА - БЕДНИ СМЕ СЕГА.
Я ОТИВАЙ ДА КРАДЕШ
И ТОГАВА ЩЕ ЯДЕШ!

 "Утрепало се е " Mr. Green   за  химн на ромската общност.


Ама с авторските права на детето ти дали ще се съобразят ромите... newsm78


# 42
  • на път
  • Мнения: 2 804
Мойта "смешка" е свързана с таткото ни. Преди да осиновим нашия сладур живеехме скромен, анонимен и спокоен живот. Откакто осиновихме нашето "различно" от другите тъмничко, къдравичко дете, се превърнахме в център на внимание от всякакъв вид и род (положителен и негативен едновременно), но никога не минаваме незабелязани. За мъжа ми, който е скромен и трудно комуникиращ с нови хора (типично мъжка черта) свикването с новата реалност не беше лека ...
Един ден миналото лято ми казва: "Сега разбирам какво им е на поливудските звезди! Не е лесно са си постоянно под прожекторите, с обществен личен живот - трябва винаги да си нащрек и във форма ...."  Joy Joy Joy
Това лято вече беше свикнал с хорското внимание и дълбокомислено казва: "Със всичко се свиква - с известността също."  Laughing

# 43
  • Мнения: 526
Преди няколко дни си порязах пръста на работа, сестра ми дойде на гости и моят Никола ме хваща за ръката и казва - Виж лельо Янке моята мама е голяма калпазанка, порязала се е ама аз ще я нашамаря защото не внимава и сега е облечен в бяло пръста. Joy

# 44
  • Мнения: 2 722
Току що се сетих една смехория от началото на лятото. То си беше жив конфуз за нас, ама на вас като странични наблюдатели може и да ви е смешно newsm78
Руслан кове навеса над терасата на вилата, Сръчен е човека с чука, ама не винаги. Два пирона, пръст, два пирона, пръст и на третия пръст от високо се чува "Мам......"/тлъсто, сочно, балканско. Отдолу Милен съзерцаващ труда на тате се провиква - "Мамооо, тате те вика"

Вчера обясняваме на Милен, че баща му е бил пожарникар и той гордо повтаря "тате е бил ПУ-ЖЕНКАР"

Общи условия

Активация на акаунт