Малко весели историйки с нашите деца стига само притеснения!

  • 43 602
  • 287
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 722
Калина, нямаш избор - ще слушаш и ще изпълняваш. Аз сега ще си пускам пак дълга коса заради Милен, че ме харесвал повече с дългата коса  newsm78 Мъж!  Laughing

# 76
  • на път
  • Мнения: 2 804
Малко отклонение ....  Wink

"В неделя сутринта, Мартин който е голям фен на книжки и приказки носи в хола (докато аз гладя) 4 топки за тенис на маса и намества за моя почуда дупето си върху тях. Питам:
- Марти, какво правиш? Ще ги счупиш ...
- Мътя мамо - спокойно ми отговаря детето.
- Какво мътиш?!
 - Грозното патенце - заявява дълбокомислено
..........  "

# 77
  • Мнения: 1 249
Снощи на вечеря Вики ни "заби" с въпросче "Мамо, ние какво ще правим когато вие умрете?". На езика ми беше да отговоря - ремонти. Започнах надълго да обяснявам, че хората умират чак когато станат съвсем стари, а той заяви, че не иска да умирам, докато той не ми разреши. Казах му, че ще му искам разрешение дали да умирам. След малко ми казва "Аз не разрешавам да остаряваш." Освен добре друго не можах да отговоря. Така, че който иска да остарява. На мен не ми разрешават. Спирам да пръскам пари за кремове.

Малкото като ти видя слънчицето и взе да му маха много активно.

А това с ремонтите е голям бисер  rotfImbo 

# 78
  • Мнения: 690
Малко отклонение ....  Wink

"В неделя сутринта, Мартин който е голям фен на книжки и приказки носи в хола (докато аз гладя) 4 топки за тенис на маса и намества за моя почуда дупето си върху тях. Питам:
- Марти, какво правиш? Ще ги счупиш ...
- Мътя мамо - спокойно ми отговаря детето.
- Какво мътиш?!
 - Грозното патенце - заявява дълбокомислено
..........  "


Всички детски бисери ме кефят, но това ме разсмя до сълзи.

# 79
  • София
  • Мнения: 9 517
Исак и Арес (кучето) се гонят из къщата, ама не могат да се разберат, кой гони - в едната посока гони Арес, а в другата - Исак. Накрая Арес грохнал ляга на земята и диша тежко. Исак отива до него с една книжка, отваря я, сочи вътре и го пита "Асер, какво е това?".

# 80
  • Мнения: 2 722
Фоксче, направо се разсмях до сълзи.
Милен беше спретнал подобен номер с една болонка на морето - след като кучето грохна и се разпльоска на земята, Милен /почти не говореше/ му рече мило - не така, ти куче, можеш още!

# 81
  • Мнения: 2 084
Вики се разревал с пълно гърло /той това го умее/ и принудил учителката да го "пише" на "инглийски". Вечерта като се прибирахме от детската наред обясняваше, че е ходил на английски с неповторимо "хелоуу мам". Докато говореше с баба си по телефона дотича при мен и много превъзбудено ми обясни, че баба му не знаела "инглийски", защото не можела да каже "хелоуу мам" като него. Та сега ще трябва май да пишем бабата на английски, за да не й пада рейтинга.

# 82
  • Русе
  • Мнения: 212
Големи сладури са тези деца.Това е темата,която чета с най-голямо доволствие.Пишете бабата задължително избираема"инглийски",защото как ще общуват иначе.

# 83
  • Мнения: 441
Нико знае как се казва - име и фамилия, понякога,  като е в настроение казва и от кой град е

Учим го как е второто му, бащино име. Мъжът ми го изпитва от време на време.

- как се казваш?

- Ники Динов.

- как е второто ти име?

- добре е...

# 84
  • Мнения: 42

- как е второто ти име?

- добре е...

 rotfImbo rotfImbo

# 85
  • ВАРНА
  • Мнения: 4 501
Нашата мома е на етап вторични полови белези.Вчера коткозавъра се бе излегнал по гръб,а аз му галех коремчето,а нашата се приближи,загледа  го и после констатира:
-Пипи(писи) има де(две) топки.
И посегна да ги къса.
Два дена гордо информира всички за откритието си.А днес в магазина за бельо,докато аз избирам,тя седейки в татко си, загледа изложените сутиени и с артистичен жест ги посочи:
-Мноооого цици!
Излишно е да казвам,колко и се зарадваха присъстващите.

# 86
  • Мнения: 341

- как е второто ти име?

- добре е...

 Joy  Joy  Joy Ех,тоя Ники  Hug

ilang-ilang  Joy това с циците е върха.Лъчи беше на невролог и доктора реши да му проверява слуха и е застанал на три крачки от него и му казва тихо име на животно а малкия трябва да посочи картинката  Simple Smile Позна първите три и на четвъртото- лисица Лъчи го гледа и се хили,а доктора сериозен го пита -Кво чу? Лъчи почти засрамено отговаря - " цица,ама тук няма цици  " Wink

# 87
  • Мнения: 224

...Лъчи беше на невролог и доктора реши да му проверява слуха и е застанал на три крачки от него и му казва тихо име на животно а малкия трябва да посочи картинката  Simple Smile Позна първите три и на четвъртото- лисица Лъчи го гледа и се хили,а доктора сериозен го пита -Кво чу? Лъчи почти засрамено отговаря - " цица,ама тук няма цици  " Wink

 rotfImao     



newsm10

# 88
  • Мнения: 2 722
Ех, разсмяхте ме от сърце.
Снощи прясно къпан и още с мокра коса Милен си прави прическа и казва - Страшна прическа имам, нали?
Ние се съгласяваме - Страшна е!
Милен - Ами пази се тогава да не те ухапе  Joy

# 89
  • Мнения: 2 084
Говорим до пазара какво ще пазаруваме и Димо пита няма ли да правим туршии . Още преди да отговоря от задната седалка се чува Вики. "Как няма да правим. Като дойде зимата какво ще ядем?" Така, че направили сме туршии - тримата заедно. Беше приключение. Пяха, редига моркови и карфиол.

Общи условия

Активация на акаунт