Отговори
  • Мнения: 493
Моля ви помогнете ми с избор на лекар защото съм от Бургас и нямам никаква представа за специалистите там.Бях се насочила към д-р Капка Атанасова,но разбрах че не работи със здравната каса.Сега четох по тази тема и ви моля за мнение за д-р Георгиев и д-р Георгиева.И другото нещо което ме интересува-като съм по здравната каса вниманието по-малко ли е от това ако платя всичко на частно.Благодаря ви предварително.

# 1
  • Мнения: 171
Аз ходих на консултации при д-р Георгиева, а секциото ми го прави тя заедмо с д-р Георгиев. Страшно съм доволна  от тези хора Hug
А за това дали има разлика между пациенти по ЗК и без ЗК гарантирам 4е няма. Така или ина4е цената е една, дали ти ще платиш цялата сума или касата ще даде 400 лв за болницата е едно и също.
Това е, ако имаш въпроси питай.
Желая ти само положителни емоции   bouquet

# 2
  • Мнения: 5 263
Можеш спокойно да си родиш при д-р Капка Атанасова, ЗК пак ще поеме част от разноските  Peace
Обади се в Майчин дом и питай все пак, но съм сигурна, че е така  Peace
Аз от личен опит бих ти препоръчала д-р Яков Simple Smile

# 3
  • Варна
  • Мнения: 634
Аз ходих на консултации при д-р Георгиева, а секциото ми го прави тя заедмо с д-р Георгиев. Страшно съм доволна  от тези хора Hug
А за това дали има разлика между пациенти по ЗК и без ЗК гарантирам 4е няма. Така или ина4е цената е една, дали ти ще платиш цялата сума или касата ще даде 400 лв за болницата е едно и също.
Това е, ако имаш въпроси питай.
Желая ти само положителни емоции   bouquet

Аз също съм със страхотни впечатления от тези двама лекари,а аз лично бях при доц.Янева-и нея препоръчвам,много съм доволна.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 261
Аз ходих на консултации при д-р Ана Атанасова и съм страшно доволна .Исках да раждам при нея,но тогава Майчин дом нямаше договор със ЗК за раждане и се отказах.И сега, когато ми се налага ходя само при нея.

# 5
  • Мнения: 388
С двете си ръце съм за Яков - баща и Яков -син.
аз раждах при тях и съм много доволна!

Общи условия

Активация на акаунт