Рокличка за кръщене

  • 6 821
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 129
Премама е белгииска верига, която даже не съществува все още във Англия  Wink

# 16
  • София
  • Мнения: 1 750
В събота бях до Piggy's house (http://www.piggyshouse.com/) и там имаше много салдурски бебешки роклички в бяло и в много нежно розаво. Когато ги гледах си мислех, че са точно за кръщене. Цените им бяха около 25-30 лв., като към тях имаше и шапчица.

Хубави роклички съм виждала и в един магазин в края на бул. Витоша към Южния парк. За съжаление не помня как се казваше. Намира се на един ъгъл, ако идваш от центъра е от ляво. До него има цветарски магазин. Близо е до сладкарница "Лючано". Цените там са малко по-високи - рокличките бяха между 40-50 лв.

Трета идея - Магазин на ул. “Крум Попов“ 62 в Лозенец, тел. 02/865 04 87. Там също съм виждала много красиви рокли. Цените са около 30-40 лв.

Сещам се и за още един магазин - намира се в Лозенец, бул Арсеналски 15. Има хубави дрешки, но и цените са по-високи.

Потвърждавам - в Oviesse има хубави роклички.

Дано намериш най-красивата рокля и празникът да е много вълнуващ!
И да се похвалиш после със снимков материал
Simple Smile


# 17
  • Мнения: 413
Страхотна информация, благодаря, мили момичета!!!!
Непременно ще кача снимки от радостното събитие!
Наистина се вълнувам!Имам вече един кръщелник, сега ще имам и кръщелница!
 Heart Eyes


Благодаря, че ви има!

# 18
  • Мнения: 413
Момичета, след едномесечно търсене, най-накрая открих роклята!Българска при това, което беше мечта направо.Ето я тук

Ето в гръб

Има и фустичка Heart Eyes


Имам още няколко дни за последни приготовления и пак моля за помощ!Някой виждал ли е подходящи миниатюрни обувчици, в краен случай буйки за таз рокля! Не мога да открия нищо хубаво!
  bouquet  bouquet  bouquet

# 19
  • София
  • Мнения: 115
Здравейте, момичета. Извинявам се, че не мога да помогна по темата, но моля ви кажете може ли сестра да бъде кръстница  на брат???  /т.е.дъщеря ми да кръсти сина ми/ newsm78 newsm78 newsm78

Последна редакция: пт, 04 май 2007, 11:10 от Diana_321

# 20
  • София
  • Мнения: 1 750
Dazy, роклята е много симпатична Simple Smile Подходящи обувчици, които са по-скоро декоративни, съм виждала в новия магазин "Piggy's house". И не бяха много скъпи.

Diana_321, нещо не мога да разбера какво имаш предвид... кръщелница, не е същото като кръстница...

# 21
  • Мнения: 160
Dezy, otkade kupi rokli4kata?  mnogo mi haresva, ima li po - golemi, za6toto moita da6teria e na 1 god i 9 meseca i na 25 - ti mai 6te ia kra6tavame i mi tribva podobna rokli4ka

# 22
  • София
  • Мнения: 3 857
Декоративни обувчици гледах в Premaman,Mothercare & Fox!

# 23
  • София
  • Мнения: 1 750
danska, много хубави роклички видях вчера в магазина на "Захитекс" в Лозенец, на ул. Бигла. Имаха всякакви размери.

# 24
  • Мнения: 413
Dezy, otkade kupi rokli4kata?  mnogo mi haresva, ima li po - golemi, za6toto moita da6teria e na 1 god i 9 meseca i na 25 - ti mai 6te ia kra6tavame i mi tribva podobna rokli4ka
Данска, купих я от едно малко магазинче на Екзарх Йосиф, близо до пожарната!Не видях по-големи, поради простата причина, че изобщо нямаше никакви! Обясних на жената какво търся и тя предложи да мина след един ден. Обясни ми,че зарежда от българска фирма,която шие само за Испания!Рокличката е наистина много сладка и супер качествена.
 Ако искаш, ще ти дам карта как да стигнеш дотам или ще проверя на етикета коя точно е фирмата, имаше и телефон, можеш да им звъннеш директно! ок?

# 25
  • София
  • Мнения: 115
Момичета, поправих се - въпроса е: Може ли сестра да кръсти брат си ? Или дъщеря ми може ли да стане кръстница на сина ми? Ако помогнете и на мен с информация за дрешки и магазини ще ви бъда много благодарна. Спокоен и усмихнат ден на всички!!!!!!!!!!! smile3525 newsm51 smile3525

# 26
  • Мнения: 160
Blagodaria Dazy
Moje telefona i markata na rokli4kata Simple Smile
 Simple Smile

# 27
  • Мнения: 413
Danska, кутията ти е препълнена, затова си позволявам да пусна инфото тук!

Фирмата е АртеБул, телефони на етикета: 9504415, 950 4416.

Късмет с пазаруването!
 Hug

# 28
  • Мнения: 160
MNogo blagodaria   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт