Зачеване на момиче-КАК?

  • 41 005
  • 42
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 675
здравейте на всички! Simple Smileпонеже има нещо, което ме интересува ще го споделя с вас.то се припокрива с темата.възможно ли е по време на овулация дните на бебеправене да определят пола на бъдещето бебе?тези, които искат момичета е хубаво да бебеправят в началото на фертилните дни, защото сперматозоидите с х хромозома са по-"дълголетни", а тези с у хромозома са по-бързи, но не толкова издържливи.затова дами, ако искате един малък мъж пробвайте в деня на самата овулация.вие чували ли сте за тази теория и вярвате ли, че може да се приложи на практика? Thinkingто вярно е, че всичко си е една случайност, но може ли и ние да допренесем за така жадуваното момче или момиче?ще ми бъде интересно да чуя и вашите отговори.

# 16
  • Мнения: 3 675
сега видях, че написаното се препокрива с това на друга съфорумка, за което се извинявам.но в общи линии и тя е написала същото.от което следва, че други момичета са чували за това нещо.

# 17
  • Мнения: 712
Ами звучи логично, но на практика... кой знае? Срещу тези, които са успели да "предопределят" така пола на детето, стоят много повече, които не са познали  Wink А и кой би лежал на тази кълка да прави секс само 1-2 дни, за да спазва препоръката, при положение, че иска бебе? Действай си, пък каквото дойде. Божа работа!

# 18
dejstvitelno q ima tazi tablica.Na vsichki moi prijatel;ki na koito sum prosledila dannite savpadat s pokazanoto v neq.Saotvetno momiche ili momche.A mesecite za 29 godishnite jelaeshti momiche sa 4;6;7;9;11;12.Vsichki ostanali meseci sa za momche
USPEH NA VSICHKI

# 19
  • Мнения: 560
Бие се ниско долу и с чупка в кръста smile3521-буквално цитирам единствения приятел на мъжа ми,който има момиченце.Ще видим моята половинка как е в кръста и къде е бил.... smile3532
Иначе мъжките сперматозоиди са по-бързи,а женските-по-издръжливи.Тоест за момченце stork-boy трябва да се нацели точния момент на овулацията и мъжкарите изпреварват дамите.За момиченце stork-girl трябва да се прави секс преди овулацията,така че до настъпването на самата овулация мъжките сперматозоиди да гътнат баките от бързане и да останат само женските,които да оплодят клетката.
Това го четох в една дебела книга.Струва ми се много трудно за изпълнение. newsm12

# 20
  • Мнения: 340
Тази таблица, или другата, лунният календар, щеше да работи, ако можехме да превъзмогнем фактора РН на средата. Установено е, че алкалната среда (РН 9 и повече) подпомага 'мъжките' (с У-хромозома) сперматозоиди и те просто изпреварват женските в дадена ситуация. А ако РН-то е киселинно (5 и по-малко), то е неблагоприятно за 'мъжките' плувци и те съответно измират... Това е истината за много голям процент от повтарящите се по пол наследници.

Ако някой знае как и може да си мери РН-то, да действа. Доколкото знам, за промяна са нужни поне няколко месеца строга диета. За момиче безсолна диета и без много месо... Аз съм си поискала момиченце, пък да видим. Не че имам истински претенции, а и мога ли да имам.  Simple Smile

# 21
  • Мнения: 186
Аз нямам никакви претенции, само искам вече едно бебче, пък да ми е живо и здраво Hug baby_neutral  bouquet

# 22
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Записвам се да следя темата  Laughing Аз имам и момиче и момче, работим по третото - да е живо и здраво само, ама ни се иска момиченце маааалко повечко  Grinning

# 23
  • Мнения: 2 422
Каква е тази тема бе момичета не се сърдете но когато някой иска БЕБЕ има ли значение пола.
Целувам ВИ.
newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78

# 24
  • Мнения: 186
Права си няма значение, но все пак малко се надявам да е момиче. В крайна сметка само да дойде пък кавото ще да е newsm32

# 25
  • София
  • Мнения: 1 524
Зачеване на момиче -КАК  -----   С МЕРАК  Hug  Hug  Hug
Еххх да имаше рецепта....

# 26
  • Стара Загора
  • Мнения: 347
Здравейте на всички, които се интерисуват от темата! smile3525
Надявам се тук да се срещаме, за да споделим своите мечти и заедно да достигнем до заветната цел- момиченце. girluu
Но не си мислете, че ще се откажем и от момченце,  smile3539
по-важно е да си имаме /второ/ детенце. baby
Вчера даже пуснах нещо подобно, но са ни прехвърлили постингите в седмичната. Поне да бяха ги сложили тук та да не се повтарям, ама карай да върви. smile3534
За мен момента е идеален. Като изключим това, че ще правим ремонт и ми се щеше да помагам... т.е. по добре да поизчакам някои месец. Но първия опит вече е направен.
Все му повтарям на мъжа, че не искам да е планувано, а да е изненада. И той взе, че ме изненада като правихме секс без да ме пази. Това стана на 14-ти, 2 дни преди ову-то, т.е. идеално за момиче. Сега /на 31/ чакам резултата. Някой и друг симптом има, но сигурно си внушавам. Въпреки, чеееееееееее.........  предните пъти забременявах от раз.
За да не си помисли някой, че съм някоя глезла, която ей тъй от скука си иска момиче, ще спомена, че Сами ми беше 3-та бременност, след 2 спонтанни аборта. Така, че знам какво е да искаш дете, а да не се получава. То при мен забременяването беше лесно, но после.............
Да обобщя: искам второ, каквото господ даде, но ако е момиче- още по-добре!

# 27
  • Мнения: 3 675
Извинявайте много, но ще разбия вашата теория за пух и прах. smile3532 smile3532 Няма никакви х и у сперматозоиди. Всички са еднакви и имат полови хромозоми ху. Момента на определяне на пола става при оплождането, когато се кръстосват половите хромозоми. Ако се кръстосат хх, ще е момиче, а ху момче. Ако има грешки при напасването на хромозомите, може да се получат комбинации ххо, ххху и т.н., което води до генетични синдроми, свързани с пола.Тъй, че пола на детето си е една случайност, не се определя нито от яйцеклетката, която е носител на хх полови хромозоми /генетичната информация в нея е само за момиче/, нито от сперматозоида. Ако тръгвате да ме нападете, че говоря глупости, това съм го обсъждала с приятелка, която е биолог, пък и аз съм доста на ти с тези неща. Grinning, като се има предвид, че бях решила да кандидатствам медицина, ама в последния момент се отказах. Искам да чуя и вашите мнения за половото диференциране

# 28
  • Мнения: 4 700
Ами не zнам на кой да вярвам. На теб беz да те поzнавам или на беzбройните научни статии, които съ6тествуват по темата. Говоря zа сперматоzиидите, а не zа това как се прави момче или момиче. Дай ни малко докаzателства.  newsm78

# 29
  • Мнения: 1 919
 newsm78 много сложно било

Общи условия

Активация на акаунт