пиете ли някакви добавки при кърмене?

  • 2 629
  • 46
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 353
Не съм пиела никакви добавки и не пия.

# 16
  • Мнения: 2 381
Бирена мая.

# 17
  • Мнения: 86
Нищо не пия - само с течности се наливам много  Sunglasses

# 18
  • varna
  • Мнения: 1 012
чай за кърмачки на хипп отвреме на време и витамини също отвреме на време,четох някаде че от витамините получавали колики че и тях ги сприях по едно време

# 19
  • София
  • Мнения: 10 825
Само чай за кърмачки пиех, никакви добавки и витамини

# 20
  • Мнения: 2 959
Нищо не пиех доскоро/ всички необходими за орг- ма ми витамини и минерали си ги набавях с храната/, от 2 седмици започнах ФК.

# 21
  • Мнения: 541
Нищо не пия - само с течности се наливам много  Sunglasses
Peace

# 22
  • София
  • Мнения: 2 967
Пиех витамини Пренатал на Джеймисън. Канадски са.

# 23
  • София
  • Мнения: 1 391
Пиех различни, но съм доволна напоследък от Вега Пренатал (за бременни и кърмачки) - във формата на (така 'модерните' напоследък) капсули, чувствам се добре, още не съм усетила пролетна умора ... а, и са изцяло на естествена основа. Има ги в БГ отскоро.
Даже  от скоро имат и безплатна доставка за цялата страна http://www.ajona.dir.bg/Vega.htm

# 24
  • Мнения: 128
Аз пия Матерне но от време на време. Чела съм че трябва да се пие фолиева киселина. А във виталините има и необходимото количество фолиева киселина

# 25
  • София
  • Мнения: 618
Чаят на Hipp за кърмачки, витамини О"мами и Зимафлуор .

# 26
  • Мнения: 119
В момента само чай за кърмачки на Хип

# 27
  • Мнения: 888
нищо засега newsm78

# 28
  • София
  • Мнения: 1 155
По принцип не е задължително да пиеш някакви витамини (добавки), за да кърмиш успешно, те са най-вече за здравословното състояние на кърмачката. Кърмачето си приема всички необходими витамини без да има някаква липса, ако има недостиг в приеманите с храната на майката витамини, то това се отразява само на нея, не на бебо. Затова, ако хранителния ти режим не е съобразен е добре да се приемат някакви допълнителни витамини.
Чаят на ХИПП е само за стимулиране на лактацията, организма не поема никакви витамини/минерали с него. Пиех го и аз първите месеци за мое успокоение, когато все ме беше страх, че кърмата няма да стига Simple Smile

# 29
  • В заешката дупка
  • Мнения: 4 932
Рибено масло, за да ми е генийче детето. Бъзикам се.  Mr. Green

Приемът му обогатява кърмата с омега 3 мастни киселини, които имат отношение към развитието на централната нервна система, също и към АйКю-то. Това вече не е бъзик.

Тук (Исландия) се препоръчва.

Общи условия

Активация на акаунт