Хайде на народни танци в Пловдив, де... :(

  • 3 181
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 10
Аз също искам да се науча да играя народни танци  ...така че ако има някъде такива курсове/но за много начинаещи Embarassed Simple Smile/ съм навита

# 16
  • Мнения: 1 205
Аз също съм навита.
Дайте да се организираме, защото нямам идея къде в Пловдив може да се запишем, какви са месечните такси ?

# 17
  • Мнения: 2 631
Кажете кога имате възможност за посещения, ще попитам отново в ДНА-то, там има курсове и месечната такса мисля, че беше смешна...
Може да ми пишете на ЛС, ако искате  Peace   bouquet

# 18
  • Мнения: 2 631
Фолклорен танцов ансамбъл Хоро
адрес: гр.Пловдив, улица Иван Вазов 2
Военен клуб
телефон: 032 / 632 842 ; 089 / 874 12 18
работно време: пон. , вт., четв. и пет. от 19
народни танци за начинаещи и напреднали

Това е един от вариантите, ето още един, дето намерих:

Фолклорен танцов ансамбъл Гергьовден
СОУ Никола Вапцаров
телефон: 088 / 725 82 48
работно време: пон. и четв. от 18:00 ч.
народни танци за начинаещи и напреднали

# 19
  • Мнения: 50
Хайде де Laughingаз вече трети месец ходя в ДНА и се чувствам страхотно.Преди да започна знаех само едно хорце, а сега мога да се похваля с резултата-усвоих почти всички.Действа ми добре и на теглото и на самочувствието,направо е супер.Ако някой се интересува всяка сряда от 6.30ч.Не се чудете. newsm78

# 20
  • Мнения: 50
18.30ч имах предвид

# 21
  • Мнения: 2 631

Кажи повече подробности за танците там... Какви пари се плаща, защо е само в сряда  newsm78, колко са големи групите и каква е средната възраст.... С какви екипи и обувки денсите...
Такива работи...

# 22
  • Мнения: 550
Очаквам продължението на темичката с мноооого голям интерес! И на мен ми се танцува,ама време за мен не остава... Laughing

# 23
  • Мнения: 6 243
Стискам палци да се организарате и в Пловдив! Няма да съжалявате!  Peace
Пък след време ще си направим една фолклорна среща на двата ансамбъла!  Wink
Трите ансамбъла, молим!!!
И в Стара Загора играем хора от почти една година. Но понеже вече сме организирани и канализирани, не сме се разписали из форума. Ихуууууууууу!!!

# 24
  • Мнения: 50
Танците са само в сряда, защото другите дни залата е заета.Възрастова граница няма-събрали сме се от 15 до 55, че и отгоре.Всеки сам решава с какъв екип да е,иначе най-удобно,поне за мен, е с кецове.Таксата е 15лв. на месец,а продължителността е 2ч.Така че ви 4акаме още утре в 18.30ч.

# 25
  • Мнения: 2 631
мама миа, в интернет бях намерила, че танцов ансамбъл Хоро играят и набират желаещи за понеделник, вторник, четвъртък и петък... Може за това да е заета залата newsm78
Вие към кой ансамбъл се водите??

Днес няма да мога да дойда, че ми скъсяват новия Х'анцуг,   Twisted Evil, ама другата сряда, живот и здраве....  Laughing  Peace

# 26
  • Мнения: 50
Kafe, набират танцьори за ансамбъла, а ние просто танцуваме за удоволствие.В понеделник и четвъртък са състава на големите(15-20г.), а във вторник и петък- децата,за нас остава само сряда.На всички групи хореографа е един,но знам че само при нас се набляга на хората, докато ансамбъла учат повече танци.И по дънки става,без оправдания. WinkАз днес ще тропна,че така леко ми става на душата после...

# 27
  • Мнения: 2 631
мама миа,
днес наистина няма да мога....  Rolling Eyes
НО иначе съм супер надъхана и много искам.
Ако искаш можем да си драснем по едно ЛС да се разберем за следващата сряда, живот и здраве, и ако има и други жеаещи, да се организираме заедно да ходим  Laughing
Да се запознаем, преди това  Heart Eyes

  bouquet

# 28
и аз искам на танци,но не съм мама Sad

# 29
  • Мнения: 2 220
и аз искам на танци,но не съм мама Sad

Защо реши, че това е от значение?  Heart Eyes
Да вземем да се пробваме, а? Един ден в седмицата си е приемливо! Аз живея в Кючука. Хайде всеки, който иска да опитаме да си напише координатите и да ходим заедно! Може и на лични. До сряда има време, чакам ЛС - поне да гледаме...

Общи условия

Активация на акаунт