🔥 Джан Яман 🔥 Свободна тема за размисли и страсти... *тема 18

  • 51 354
  • 736
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 12 914
Нищо ново около Джан, освен чакащата го поредна награда на фестивала във Венеция,
но той дали ще отиде да си я вземе, не е ясно!

Да пусна и последната порция снимки от Сандокан
Голяма красота!












# 136
  • Мнения: 44 856
Добро утро,момичета!





https://vk.com/canyamanfanklub?w=wall-199343470_539181
🆕📸 🇮🇹 🇹🇷✅Джан Яман с фенка в самолета Истанбул-Рим
🆕от tiarecagliari
Black Nib Кой седи до теб в бизнес класата на борда на самолета Истанбул-Рим? Турският актьор Джан Яман ❣🫶❣



Приятен прохладен ден и щастлива седмица!

# 137
  • Мнения: 9 977
Нов пост от Джан

Страстта на Сандокан

# 138
  • Мнения: 44 856
Добро утро,момичета!




Скрит текст:
✅ Публикация в IG на Can Yaman News International
#ДжанЯман на страниците на списание TeleSette, което ще бъде пуснато в продажба във вторник, 26 август. Списанието представя преглед на всички сериали от сезон 2025-2026, включително най-очакваният сериал „Sandokan“ с @canyaman



Желая ви приятен вторник!

# 139
  • Мнения: 12 914

В продължение на повече от век приключенията на Сандокан се развиват на две нива: литературното, оживено от романите на Емилио Салгари, който посвещава седемтомна поредица, започваща през 1896 г., на принца на Борнео, който по-късно става пират; и след това, очевидно, медийното и телевизионното, с мита, възроден по телевизията от Кабир Беди , актьорът, който през 1976 г. играе мистериозния и завладяващ главен герой, посвещавайки Сандокан на легендата, а иконографията, която изобразява неговите приключения, - на безсмъртието.

Разбира се, с подобна предпоставка, римейкът на сериала от 70-те години на миналия век, който се завръща на 1 декември по Rai 1 в праймтайма, носи със себе си хиляди очаквания. Заместникът на Кабир Беди в колективното въображение е Джан Яман , както беше широко обявено от Lux Vide и Rai Fiction, продуцентите на сериала: след пет години продукция, прекъсвани от Covid, а след това и от работните ангажименти на главния герой, снимките най-накрая започнаха през 2024 г., а до края на 2025 г. зрителите ще могат да се насладят отново на приключенията на Сандокан, почти 50 години след дебюта на телевизионния сериал с участието на Кабир Беди, в съвременна версия.


# 140
  • Мнения: 44 856
Добро утро,момичета!



Джан се подготвя.Бил е на фризьор.

🆕🆕🆕
IG история БРЪСНАРСКИ САЛОН ФИГАРО
Мъжки фризьорски салони
✒@canyaman
Турчинът е неаполитанец





Приятна сряда ви желая!

# 141
  • Мнения: 12 914
ЕДНА ОТ НАЙ-ОЧАКВАНИТЕ НАГРАДИ ПО ВРЕМЕ НА ФЕСТИВАЛА,
FILMINGITALY
НАГРАДА VENECIANCE
Неделя, 31 август 2025 г. - Венеция Лидо
ПО ВРЕМЕ НА 82-рия МЕЖДУНАРОДЕН ФИЛМОВ ФЕСТИВАЛ
LA BIENNALE DI VENEZIA 2025

Новото издание на наградата Filming Italy Venice ще се проведе на 31 август 2025 г. в Sala degli Stucchi на хотел Excelsior на Венеция Лидо. Тициана Рока, генерален и артистичен директор на наградата Filming Italy, ще обяви всички тазгодишни носители на наградите. Наградата се връчва по време на 82-рия Международен филмов фестивал във Венеция, като специални благодарности се изказват на артистичния директор Алберто Барбера, който винаги е бил тясно свързан със събитието.
Тициана Рока, генерален и артистичен директор на наградата, заяви: „С огромно удоволствие и особена гордост обявяваме имената на носителите на наградата Filming Italy Venice.

Постигането на такъв уникален състав от гости, включително актьори, актриси и режисьори от цял ​​свят, не беше лесна задача; изискваше месеци постоянна работа, за да се постигне резултат, който считам за напълно задоволителен.


Ето всички победители в различните категории, които ще получат наградата Filming Italy Venice:

Алисия Силвърстоун ще получи Международната награда Filming Italy;
Ферзан Йозпетек ще получи наградата Filming Italy за най-добър режисьор във Венеция за филма „Диаманти“;
Франко Неро ще връчи Международната награда Filming Italy на Да'Вайн Джой Рандолф;
Маргарита Буй ще получи наградата за постижения на Filming Italy Venice;
Джан Яман ще получи... Международната награда на Filming Italy;
Кристиан Клавиер ще получи наградата за постижения на Filming Italy Venice;
Емануела Фанели ще получи наградата за най-добра актриса. за главна женска роля в комедия за „Фолементе“;
Клаудио Сантамария спечели наградата за най-добър главен актьор в биографичен филм за „Il Nibbio“;
Валентина Черви спечели наградата за жени в италианското кино;
Донатела Финокиаро спечели наградата за най-добра главна женска роля в биографичен филм за „L'amore che ho“;
Барбара Чикиарели спечели наградата за най-добра главна женска роля в телевизионен сериал за „M - Син на века“;
Фабрицио Джифуни спечели наградата за най-добър главен актьор в драматичен филм за „Il tempo che ci vuole“;
Джакомо Джорджо спечели наградата за най-добър главен актьор в телевизионен сериал за „Belcanto“;
Алесандро Сиани спечели наградата на Filming Italy Venice за филма си „Ти и аз трябва да поговорим“;
Роко Папалео спечели наградата за най-добър поддържащ актьор в комедия за „Фолементе“;
Росио Муньос Моралес спечели специалната театрална награда за своите постановки „Il“. „cappotto di Janis“ и „Contrazioni pericolose“;
Серджо Кастелито спечели международната награда Filming Italy Venice за „Conclave“;
Нино Фрасика спечели наградата за най-добър главен актьор в комедия за „Arrivederci tristeza“;
Паола Миначони спечели наградата „Жени на италианското кино“ за ролята си във филма „Diamanti“;
Себастиано Пигаци спечели наградата Filming Italy Venice „Mladé generaci“ за международния телевизионен сериал „And Just Like That“; Марко Джалини спечели

# 142
  • Мнения: 44 856
Добро утро!



Излязло е друго съобщение!

🆕🆕🆕
от Серджо Фаби в #IG

✒Cinemotore разкрива и потвърждава позицията си срещу фалшивите новини: обичаният Джан Яман ще бъде удостоен с наградата „Filming Italy“ в сътрудничество с Чиак на 4 септември на Венецианския Лидо
 ( а не на 31-ви).

Обичаният турски актьор ще бъде на Венецианския Лидо на 4 септември, за да получи наградата „Filming Italy“ в сътрудничество с Чиак, едно от най-очакваните и престижни събития, организирани от Тициана Рока във Венеция. @tizianarocca

Някой погрешно написа, че той ще пристигне на 31 август, денят, в който наградите „FILMING ITALY VENICE AWARDS“ се връчват на други актьори.

Вече съобщихме, че той няма да дойде да представи „Sandokan“ (дългоочакван сериал, който ще излезе по телевизията през декември).

Повече подробности очаквайте скоро, винаги на @sergiofabi2016

Скрит текст:
Наминавам по-рано от обичайното тъй като отивам да гледам малката внучка до обяд.

Приятен ден!

# 143
  • Мнения: 12 914
Тренировките пак са на дневен ред.
Стори от Джан

# 144
  • Мнения: 44 856
Добро утро,момичета!





🆕 🇮🇹 Малко новини от откриването на 82-рия филмов фестивал във Венеция.
снимки и видеа на линка
https://vk.com/canyamanfanklub?w=wall-199343470_539976

🆕 🇮🇹 Червеният килим на 82-рия филмов фестивал във Венеция.
https://vk.com/canyamanfanklub?w=wall-199343470_540023



Желая ви приятен прохладен ден!

# 145
  • Мнения: 9 977
Днешните упражнения.
Вдишайте, издишайте, вдишайте, издишайте...

https://x.com/i/status/1961516114795520287



# 146
  • Мнения: 4 721
Привет, момичета! На линия съм вече Wink
Злати, Джаки, Сънчо, Цеце, благодаря ви за всичко, което сте споделили за нашето момче Revolving Hearts
А спортуващия Джан е любимата ми гледка Heart изглежда усилено се подготвя за Каплан..

Най се зарадвах на тази новина Heart Eyes
Джан се завръща във Венеция, за да получи престижна награда!
 На 4-ти септември ще получи Международната награда "Filming Italy International Venice Award 2025" Hands Clap



Да, мили мои, Джан ще бъде награден за ТРЕТИ път във Венеция! Hands ClapHands ClapHands Clap

Днес, както тогава.. Венеция го очаква Nature Fire

# 147
  • Мнения: 44 856
Добро утро,момичета!



Грозде Hug,добре завърнала се! Heart
Oчакваме Джан на 4-ти септември!







Приятна събота ви желая!

# 148
  • Мнения: 4 721
Среднощен привет! Simple Smile

Няма нищо интересно за Джан..  Но пък нашата Грета мина днес по червения килим Heart Eyes



любим Балабан Heart

# 149
  • Мнения: 12 914
Браво на Гретка!
Както винаги прекрасна, ама много й отива да е на червен килим!
И тази е от днес, и тук е много хубава!


А нашият, ще го чакаме на 4-ти, да се появи, за да вземе поредната си заслужена награда!

Общи условия

Активация на акаунт