Огромно бебе кърмаче

  • 3 562
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 755
Реза, защо не вземеш да заключиш темата? Грозно е да се обсъжда дете, което очевадно има сериозен здравословен проблем.

# 16
  • Мнения: 5 370
А колко месечно е, горкото? Не мога да чуя звук, щото нямам такъв на служебния компютър.

# 17
  • София
  • Мнения: 5 289
Реза, защо не вземеш да заключиш темата? Грозно е да се обсъжда дете, което очевадно има сериозен здравословен проблем.
И защо реши да се заключва темата?
Мисля,че е добре да се обсъждат такива проблеми.

# 18
  • Мнения: 3 886
МИлото ич не му е лесно личи че явно  болестно нещо.А и наистина чудно че още го кърми.Ух дано се оперира или там незнам какво  ще му прават но дано има нормално детство Praynig Praynig Praynig

# 19
  • София
  • Мнения: 3 064
Може да е добре да се обсъждат такива проблеми, но дали в Клюкарника???

Мисля, че е грозно Sad

# 20
  • Мнения: 8 999
"Бравос" казвам аз на тъкъви майки - заредила е детето с антитела колкото за 5 живота!

# 21
  • Мнения: 2 755
Реза, защо не вземеш да заключиш темата? Грозно е да се обсъжда дете, което очевадно има сериозен здравословен проблем.
И защо реши да се заключва темата?
Мисля,че е добре да се обсъждат такива проблеми.
....но там, където им е мястото. Има си подфорум в който се обсъждат здравните проблеми. Пусната в Клюкарника, темата води до такива тъпи коментари :

"Бравос" казвам аз на тъкъви майки - заредила е детето с антитела колкото за 5 живота!
Crazy

# 22
  • Мнения: 1 100
Горкото...
Ограничен народ...  #2gunfire

# 23
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
Това е ужасТно.
Бебето (бебе е - пуснете си звук, барем, та чуйте материала!) е на кърма от раждането си и докторите са озадачени от свръхтеглото му (по-рядко се среща наднормено тегло, още повече - затлъстяване в тоя случай, затова и са озадачени безкрайно). Майката се опитва да го накара всякак да се движи и отчаяно търси разрешение на проблема, иска бебето й да е "като нормалните бебета".
Не намирам нищо смешно в случая Confused Очевидно бебето е със здравословен проблем.

# 24
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Не ми се ще да казвам какви са ми впечатленията. Не от бебето. От част от пишещите.

# 25
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
Впрочем бебето е само на 1 годинка (това за тези, дето се чудеха защо 'още' го кърми - то си е бебе, нищо, че изглежда огромно) и тежи 3 пъти повече от връстниците си. Майка му казва, че е разбрала, че има проблем още на 3 месеца, когато Матеас вече е тежал 10 килограма.

# 26
  • Мнения: 1 080
Да личи си кои са тези от вас ,хвърлящи погледи през рамо и кръстейки се .....Супер тъпо ,между другото.

# 27
  • Мнения: 6 315
Не ми се ще да казвам какви са ми впечатленията. Не от бебето. От част от пишещите.

 Peace

Горкото детенце! Бу, мерси за разясненията, аз съм без звук.

# 28
  • Мнения: 393
Как може да има такива безчувствени хора , все пак сте майки ?!?!?
Ако вашето дете имаше някакво заболяване искате ли да пусне някой видео и да ви обсъждат вас и да се подиграват на детето ви ! #Crazy

# 29
  • Мнения: 6 167

милото бебе, надявам се да разберат причината да наддава  Crazy

пс: карчева, мн. хубав аватар имаш  Crazy

Последна редакция: ср, 04 апр 2007, 15:52 от Lennie

Общи условия

Активация на акаунт