МОМИЧЕ?

  • 3 650
  • 94
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 447
Маме,божа работа е,ако е писано ще е момиче,няма рецепти. Все пакти пожелавам да е МОМИЧЕ. Peace

# 16
  • Мнения: 948
явно този път е надделял моят ген Blush

 Joy да не те разочаровам, ама твоите гени нямат нищо общо. Мъжете носят и Х и Y хромозоми, и определят пола...

# 17
# 18
  • Мнения: 2 641
ха ха ама че смешна тема  Joy трябва да дам на мъжа ми да я чете че искаме второ та да знае какво прави  hahaha

# 19
  • Мнения: 4 053
Ако можеше да си избираме дете от какъв пол да родим, нямаше да е изтересно Simple SmileТова е природа-тайна, загадъчна и пълна с изненади.Важното детето да е живо и здраво, а дали е момче или момиче, все ще си го обичате!

 Grinning

# 20
  • Мнения: 463
Аз пък искам момче!!!!!!!!!!!!!!!! Ама да доживеем да видим.

# 21
  • Мнения: 795
Ооооо, продължавай да искаш!! Stop
И аз така исках момче, ама....

# 22
  • Мнения: 1 273

Да ама НЕ Naughty. По тоя календар принцът ми , трябваше да е принцеса Mr. Green

Иначе по въпроса, честно казано не знам. В крайна сметка всичко зависи от мъжа (и то не директно).
 Пробвайте тоя метод с "женските" сперматозоиди и дано стане.

# 23
  • София
  • Мнения: 3 408
Е, пожелаваме ти го Simple Smile))

# 24
  • Мнения: 3 456
Това как работи ? Аз ли нещо не го разбирам? Излизат ми нещо като шифри.

# 25
  • Мнения: 3 092
как така по план бе , мила ?
пожелавам ти силно да имаш момиченце , защото го искате , но каквото и да е детенце да ви е живо и здраво - другото няма значение !  Hug

# 26
# 27
  • Мнения: 4 555
явно този път е надделял моят ген Blush

 Joy да не те разочаровам, ама твоите гени нямат нищо общо. Мъжете носят и Х и Y хромозоми, и определят пола...

Знам, че го казваш на шега, но това не е точно така.
Мъжът има и  Х и Y хромозоми, но от средата във влагалището на жената зависи какъв ще е пола на детето.

Цитат
Примерно познавам мъж, който след като направи 5 момичета в стремежа си да има момче накрая се кастрира, че му писна от женски, а и загуби надежда за мъжко.
Гените нямат никакво значение. Замислете се малко, ако полът се предаваше по генетичен път, то мъжете щяха да имат все момчета, а жените - момичета  Joy
Вероятността да се роди момиче или момче е почти равна и няма НИЩО общо с гените!
А този твой познат с 5-те момичета, можеше просто да се поограмоти малко и да накара жена си да си прави промивки със сода преди секс или пък да правят секс 48 часа след положителен тест (най-добре комбинирано с промивките), вместо да я превръща в средство за разплод.

# 28
  • Мнения: 3 500
Правите секс и се надявате да си забременяла с момиче.Вероятността е 50 %.  Grinning

# 29
  • Мнения: 888
наистина весела тема Joy
няма формули в тези неща ooooh!
аз пък си имам две момичета  Heart Eyes
пък в крайна сметка ще си имаш снаха някой ден Hug

Общи условия

Активация на акаунт