МОМИЧЕ?

  • 3 659
  • 94
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 155
Ами и аз исках момиче,ама не стана Laughing!до края на седмия месец пича се криеше и до тогава се надявах за момиче Laughing.
Мисля,че няма формула нито диета за пола.

# 31
  • Мнения: 215
ха ха ама че смешна тема  Joy трябва да дам на мъжа ми да я чете че искаме второ та да знае какво прави  hahaha

 smile3529 Ах, че ме разсмя! smile3503
Уж и позата на бебеправене е от значение. При нас май се оказя вярно това  newsm53 твърдение. Пък дай Боже и щерка по-натам ...  newsm64

# 32
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
хахаха, ако някой разбере формулата за момиче, нека я каже, моля!  Wink

# 33
  • Мнения: 215
То откакто отмениха казармата се народиха повече момчета - вече не ги е страх да се раждат  newsm19 , та работата с момиченцата май се усложнява ...   bouquet Joy

# 34
  • Мнения: 451
Явно имаш тежък ден, съдейки по броя и смисъла на темите. Oha!

# 35
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 465
То откакто отмениха казармата се народиха повече момчета - вече не ги е страх да се раждат  newsm19 , та работата с момиченцата май се усложнява ...   bouquet Joy

Ъхъ. Като цяло много ме радват такива теми  Mr. Green

# 36
  • Мнения: 131
Имам една много добра приятелка,която изнамери всички възможни формули,'изпробва ' ги  Wink в/у всички нас и накрая намери една,която има 90% вероятност да имаш бебе ,каКвото си искаш.Надявам се да се включи,за да ти я прати,а ако не - аз ще ти я взема и ще я пратя.Но Господ най-добре си знае !

# 37
  • Мнения: 11 607
Мами, не се шашкайте... Ако на поправката нямате това,което искате - има и ликвидация.... А и на ликвидацията ако не уцелите желания пол... просто това вече няма да има значение и няма да ви пука, защото ще си имате достатъчно грижи с децата!

# 38
  • София
  • Мнения: 928
Правите секс и се надявате да си забременяла с момиче.Вероятността е 50 %.  Grinning
newsm10

# 39
  • Мнения: 1 008
 Joy
Формула няма, нито пък зависи от това какви деца се раждат в родата...
Каквото и да е децата са дар от Бога, пола няма значение... Но все пак пожелавам ти едно хубаво момиченце!  Laughing

# 40
  • софия
  • Мнения: 25 627
А пък моят мАж има теория, че всички парашутисти имат момичета, защото нещо-си от височините, налягането и не-знам-си-какво им предразполага хормоните за момиче-правене. Той има не помня колко скока. Неговите инструктури и те имали по 2 девойки.
Пращай мъжа да става парашутист  Wink

# 41
  • Мнения: 2 757
Цитат
Примерно познавам мъж, който след като направи 5 момичета в стремежа си да има момче накрая се кастрира, че му писна от женски, а и загуби надежда за мъжко.
Гените нямат никакво значение. Замислете се малко, ако полът се предаваше по генетичен път, то мъжете щяха да имат все момчета, а жените - момичета  Joy
Вероятността да се роди момиче или момче е почти равна и няма НИЩО общо с гените!
А този твой познат с 5-те момичета, можеше просто да се поограмоти малко и да накара жена си да си прави промивки със сода преди секс или пък да правят секс 48 часа след положителен тест (най-добре комбинирано с промивките), вместо да я превръща в средство за разплод.

Възможно е да си права. Това за гените си е мое лично предположение и с него имах предвид, че може би мъжът има повече от едните или др хромозоми в спермата, повече или по-малко подвижни са, с различна оплодителна способност и т.н. Помислих си го само имайки предвид факти, някои от които споменах. Не ми вярвайте хора, това са си лично мои теории. Но за въпросния мъж - той наистина е доста тъп защото явно не е знаел, че от него зависи полът на детето, а не от жената и е сменил цели 4 жени с надеждата някоя да му роди момче. Та петте му дъщери са от 4 различни жени.  #Crazy Сега е на път да се ожени за 5та ама вече поне няма шанс да прави деца и да ги зарязва

# 42
  • Мнения: 1 353
Каквото и да правиш, 100% гаранция няма

# 43
  • Мнения: 9 973
Чувала сам,че на неверните мъже се раждат щерки! Laughing Sunglasses GrinningНаправи си извода-позволи му да ти изневери! Peace Peace PeaceШЕГУВАМ СЕ!!!! Joy Joy Joy

# 44
  • София
  • Мнения: 2 968
Преди време една  форумка беше пуснала таблица за изчисляване, която според мен имаше голям успех. Ако можеш я потърси, а ако я намериш я пусни пак.  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт