много ли наедряхте през бремеността

  • 30 222
  • 258
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 051
Не.
14-15 кила, даже може и по-малко да бяха.

# 16
  • Мнения: 12
33 килограма.

# 17
  • Мнения: 255
Aз качих 15-16 килца някъде,всичко което качих по време на бременността ги махнах,но тези от преди това още си стоят  Crazy Crazy

# 18
  • Мнения: 243
Качих 18 /бях 49кг/ само на корем. Стрясках хората ако се обърна от гръб в профил Crazy
Peace Същата работа  Mr. Green с малка разлика - бях 50кг, а станах 70. И лекарите в Майчин дом ми се чудеха на корема  Sick

# 19
  • София
  • Мнения: 1 110
33 и още имам да свалям 10тина, но май няма да стане....  newsm78 Дори тичането след диванетата не помага засега. Тюх!  Confused

# 20
От 52 на 81 - и то напълнях така след раждането. Моите бебета ревяха много, нямах време за сън и папках, папках....., сега имам още 12 кг да свалям.......

# 21
  • Канада
  • Мнения: 264
Напълнях 20 кг, след раждането свалих само 6-7, после още няколко и сега останаха 7-8 кила до идеалното ми тегло преди да забременея

ама не  е голям проблем

# 22
  • София
  • Мнения: 12 237
 18 кг, почти веднага ги свалих, а сега само се притеснявам че май почвам и да отслабвам под нормалните си 47 кг. Аз все още ги кърмя и май причината е това обаче...

# 23
  • Мнения: 4 458
Аз качих само около 13 кг.
Имах корем който според мен беше голям, но според шефката на неонатологията (при раждането) корема ми беше ужасяващо малък за 2 бебета.  Mr. Green

# 24
  • Мнения: 256
Okolo 15 kg i to samo na korem,koito beshe strjaskashto ogromen,kato prisaden kam men.No az vse pak izkarah samo do 33 g.s.No spored tukashnite standarti sam bila mnogo malka Shocked.Sega kato se pogledna mai ne e bilo samo na korem no 6-7 kg ne sa bolka za umirane Grinning.

# 25
  • Варна
  • Мнения: 552
Започнах от 75кг.,качих 25 и влязох в болницата-100кг./висока съм 1.72см/
Излязох 82кг. Като станаха на 1г. вече бях 65кг. и до сега.

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 580
         Качих 26кг, но само на корем. Накрая вече едва го носих. От болницата излязох 52кг, толкова на колкото забременях.

# 27
  • Мнения: 2 013
Не ща да си спомням колко...

# 28
  • Мнения: 2 757
Да споделя в тази тема да не пускам друга. Ама tази ми бременност протича доста странно. След като първите 4 месеца и половина качиh цели 12 кила от тогава не съм мръднала. Вече съм в средата на 7ми - демек на 6 месеца и половина и не съм мръднала грам за тези 2 месеца. Ама грам не съм качила. Дори имам чувство, че и коремът ми не расте. Сканирахме бебета наскоро. На единия сканинг ги изкараха даже над нормата. На следващия след 10 дни не отчетоха да се пораснали, ама поне бяха влези в нормата за седмицата си. След 2 седмици пак ще ме сканират ама не знам как ще издържа. Сега уж най-усилено растат и го смятах, че при положение, че самата аз не отслябвам и не пълнея, а само бебетата растат трябва на седмица да качвам поне по 400 гр. Но това изобщо не се случва. А си ям стабилно и много лежа, почти не се движа. Според мъжът ми мускулите ми атрофират и отслабвам. А бебетата си растат и компенсират отслабването ми. Ама пък да ям като прасе и да лежа цял ден и пак да олеквам... колкото и да ми изчезват мускулите пак ми изглежда адски странно. На практика от 10 седмици почти не съм мръднала  newsm78. Дали е нормално това положение според вас?
При предната бременност си наддавах по книга, основно в последните 3 месеца. А сега се получи обратното

# 29
  • Мнения: 7 803
това че не са пораснали за 10 дни не учуди ли доктора?

Общи условия

Активация на акаунт