Високи ЦРП, фибриноген, СУЕ по време на бременност

  • 8 574
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 266
Здравейте, има ли момичета, които по време на бременността си са имали / имат такива високи показатели?  При мен дори след прием на антибиотик се увеличава стойността им. Възможно ли е да са показател за инфекция?
Предварително ви благодаря за отговорите  Hug

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 907
Да, има. При мен ЦРП беше показател за инфекция. Фибриногена май също е показател за инфекция newsm78. СУЕ мисля, че се увеличава при бременност, все пак зависи колко е...
Щом се увеличават след антибиотик, значи не лекувате с правилния. Според мен трябва да се вземат сериозни мерки, но това трябва да направи лекар. И не, не искам да те стряскам, но мисля че трябва да се действа спешно.

# 2
  • Мнения: 266
Благодаря за отговора, Honey bee    bouquet
Искам да те попитам, ако си спомняш, при теб какви са били стойностите на ЦРП?

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 907
При рефернтна стойност до 5 мг/л, моят беше 59.

# 4
  • Мнения: 266
В понеделник ще съм при лекар, сигурно отново антобиотик, по - скоро ме притеснява, че не може да се намери правилното лечение Sad
Благодаря ти още веднъж за информацията, надявам се при теб все пак всичко е наред, въпреки инфекцията, която е била налична в онзи момент   bouquet

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 907
destiny123, дано намерите верния път  Hug. При мен все пак нещата имаха щастлив край, въпреки че имаше усложнения.
А къде търсите инфекцията, т. е. какви изследвания правите и какво казват лекарите?

# 6
  • Мнения: 266
Здравей, Honey bee, ЦРП си го пуснах сама, видях, че е завишено и казах на лекаря. Изписа ми аугментин, пих го седем дни и вместо да падне се е вдигнал..Честно казано незнам какво да правя и как да се търси инфекцията Sad Много ми е притеснено, че антибиотикът не помогна. Дано не е нещо сериозно...
Радвам се, че нещата при теб са се оправили  Hug

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 907
Ами според мен трябва да се започне с влагалищен секрет, гъбички, урина...

# 8
  • Мнения: 266
Надявам се само да не е нещо сериозно. Praynig

Общи условия

Активация на акаунт