mai4ici pomognete na edna tineidjarka

  • 3 371
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 656
Цистит може да получиш от замърсяване, една докторка беше казала също "при бурна любов"  Wink, понякога от бяло течение (ако е от бактерии) да се пренесе в уретрата. Понякога може и да е свързано с венерическа болест (след като е бил спукан презерватива). Така че ако те е срам от майка ти, иди при личната лекарка - тя е човека, който може да ти помогне най-бързо и квалифицирано и да запази тайната ти. Но не се помотвай само тук във форума.

# 16
  • Мнения: 368
Слънчице, момичетата са ти го спестили, но това парене може да е и признак на венерическо заболяване. Съветът ми е да не губиш нито минута и да отидеш да се изследваш. Спокойно, само не се шашкай, няма да е от страшните заболявания, но е важно да си направиш изследвания, за да се  лекуваш навреме.

Стискам ти палци моите подозрения да са абсолютно напразни, но не разчитай на късмета.
 Hug Hug Hug

# 17
  • Мнения: 820
Цистита се причинява обикновено от бактериална инфекция и се лекува с антибиотици. Можеш да споделиш с майка си без да споменаваш, че си правила секс (ако това те притеснява) Това е чест проблем при жените и може да се получи и при обикновена настинка. Наложително е да се лекуваш за да не засегне инфекцията бъбреците ти. Не е задължително да имаш венерическо заболяване, (но и това трябва да се провери). Някои жени са по-чувствителни и при секс без презерватив получават цистити, затова е желателно винаги след такъв секс веднага да се из пишкаш и измиеш.

Приятелски съвет, след като си започнала полов живот е време да посетиш гинеколог. Половата система на жената е много чувствителна и уязвима и е необходимо да полагаш грижи и за тази си част, както за зъби, нокти, тяло и всичко останало.

# 18
Извинявам се че се намесвам в темата на момичето,но и аз искам да попитам подобен въпрос.Вчера ми сварши цикъла и днес стана такава беля както при нея само че презарватива само се изхлузи,но не в мен.Пия противозачатъчни от 4ри месеца,но все пак ме е страх моля ви кажете си мнението възможно ли е да съм бременна?

# 19
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 375
Не

# 20
  • Мнения: 2 270
И към двете питащи: шанса да сте забременяли е нищожен!
Секса, освен удоволствие е и отговорност, която следва да сте готови да носите!

# 21
  • Мнения: 7 008
Пия противозачатъчни от 4ри месеца,но все пак ме е страх моля ви кажете си мнението възможно ли е да съм бременна?
Мне. На мен ми се ще да забременея с тия противозачатъчни, ма не става Joy

# 22
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 598
И все пак -един тест за бременност струва два лева  Tired

# 23
  • В Сънландия
  • Мнения: 1 445
Миличка, мисля че нямаш повод за притеснение.Някъде нагоре из мненията мисля, прочетох обяснение,какво прави постинора, та вероятността да не го е направил е много малка.Все пак задължително отиди на лекар, най - вече заради твоето собствено спокойствие

# 24
  • Мнения: 1 817
Абе дечица, защо си сваляте гащите като сте още бебета с жълто покрай устата? newsm78
На питащата й препоръчвам да отиде още утре на гинеколог за преглед и микробиологично изследване (това с болките и паренето при пишкане не е хубаво!!! ). Освен това си купи "Книга за всяко момиче", за да ти се изяснят нещата поне малко. Освен това е редно да поговориш с майка си! Тя ти е най-близкия човек и не е редно да криеш от нея такива неща! Peace
Друг е въпросът, че не ми е ясно защо всички пишете я че се спукал презерватива, я че се изхлузил и т.н. На мен никога не ми се е случвало такова нещо. Дори с най-евтините марки български презервативи... Thinking

# 25
  • София
  • Мнения: 36 156
Аз пък дори се възхищавам на това момиче - притеснило се е и е направило това, което трябва веднага, а колкото до секс на 16 според мен е нормалко и аз бях на 16 Grinning но за разлика от това Слънчице, нямаше кого да попитам за тези неща. Grinning
ZiMa- не ми харесва репликата ти към момичето. Мисля че не трябва да сме груби и да я упрекваме, то точно заради тези упреци се страхува да сподели с родителите си.
Те като всички родители първо винаги започват с :,,Как можа да направиш такова нещо? На колко си години?! Ние...." вместо да успокояват, да разбират и да се опитат да помогнат.

# 26
  • Мнения: X
Дори с най-евтините марки български презервативи... Thinking
Късат се, та пушек се вдига - Спортекс са ни се късали поне 3 пъти. На приятелката ми , същата марка, поне няколко пъти, докато разберат че проблема не е в тях, а в качеството на "дъждобраните". С най- обикновените от 20-30 ст. не сме имали такъв проблем.  ooooh!
Съгласна съм, че сексът освен удоволствие е и отговорност - за теб и за партньора ти.

# 27
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Само да отбележа, че темата е от началото на април Rolling Eyes... питащата отдавна знае дали е бременна или не, и съответно се е справила с проблема.

# 28
  • Мнения: 1 792
Зима наистина е права Денис че именно заради такива упреци много често тинейджърите не споделят с родителите си.
наистина трябва да се проявява повече разбиране и така ще я има комуникацията и доверието между родител-дете.
а колкото до презервативите-на нас с мъжа ми ни се е късал няколко пъти презерватива.и то все е бил уж качествен (от скъпите),а с тези от 0,20ст не сме имали никакъв проблем.така че КЪСАТ СЕ

# 29
  • Мнения: 1 817
Извинявам се, ако иронията ми е останала неразбрана!  bouquet
Мисля, че когато човек не е достатъчно зрял (каквото е мнението ми за тази девойка), не трябва да прави секс. Браво на нея, че е взела мерки. Дано и да е отишла на гинеколог заради болките и паренето!  Peace

Общи условия

Активация на акаунт