По колко плащате на детегледачките си?

  • 2 686
  • 49
  •   1
Отговори
# 15
  • в Низината
  • Мнения: 705
Йо, всичко зависи от това как ще се договорите с жената, т.е. най-добре вие си преценете колко можете да й давате.
Както са казали другите преди мен - цените във всеки град са различни и е много относително.

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 3 737
При нас се намират млади пенсионерки, които искат по 2- 3лв на час, както се пазариш.

# 17
  • Мнения: 7 640
не четеш внимателно, пак даваш съвет Wink
ами ти както казваш че се прибираш към 9-10 часа, за тази заплата май не си струва
хем няма да си виждаш детето, хем малко парички- нали през деня ти имаш разходи, нещо да хапнеш, кафенце да пийнеш и т. н.

Ако правилно съм разбрала, според мен си заслужава да се върнеш за работа, все пак реално рабтоиш по 3 часа на ден и то по време, когато детето би трябвало да си е вкъщи.
Не изпускаш нищо Grinning.

# 18
  • Мнения: 2 657
Решението което взех преди няколко 4аса...е:
Пускам неплатен и същевременно ще си търся друга работа,която да съ4етавам някакси с малкия WinkВсе пак по-важно е детето ми,отколкото да се бъхтя и тормозя за нещо,което дори не си заслужава за тези пари PeaceМисля,4е отсъствието на баща му поради работата му е достатъ4но и не мисля и аз да го лишавам от моето Wink

За мен това е правилното решение Hug

# 19
  • Мнения: 2 657
Ако правилно съм разбрала, според мен си заслужава да се върнеш за работа, все пак реално рабтоиш по 3 часа на ден и то по време, когато детето би трябвало да си е вкъщи.
Не изпускаш нищо Grinning.

И до обяд ходя,но не е това проблема.По някога се прибирам и към 22,понеже съм на прекъсване и ща не ща обикалям с инспектора докато не каже прибираме се ooooh!

Да детето би трябвало да си е в къщи,но трябва да е с някой....а този някой при нас липсва ConfusedМъжа ми тръгва в 7 и се прибира към 22-23-00 според зависи

# 20
  • Мнения: 705

Ако правилно съм разбрала, според мен си заслужава да се върнеш за работа, все пак реално рабтоиш по 3 часа на ден и то по време, когато детето би трябвало да си е вкъщи.
Не изпускаш нищо Grinning.

какви 3ч, момичето казва че по 17-18ч работи Mr. Green

според мен, не знам как изобщо ще се върнеш на същата работа newsm78 та, това означава изобщо да не си виждаш детето Hug аз мисля, че това не е работа за жена със семейство. да не говорим, че изобщо не е нормално да се експлоатират така хората, ама това вече е друга тема Thinking

# 21
  • Мнения: 705
уууууууууупс, сори, сега видях че става въпрос за след 17-18ч

съжалявам,ч е се изказах неподготвена  Hug  bouquet

# 22
  • Мнения: 7 640
Разбрах, че искаш някой да ти гледа детето за по 4 часа на ден, пък сега казваш, че и предиобед си заета. Peace
не знам каква работа смяташ да търсиш, която да съчетаваш с малкия, пък и за повече пари. Плюс от 140 лв си е направо бинго, при положение, че работата май не е квалифицирана, с плаващо работно време и би могла да отсъстваш, доколкото схващам.
Дано успеех да откриеш нещо подходящо. Peace

# 23
  • Мнения: 2 657
не Стелт
тръгвам слетобяд след 17 4аса,не работя по 17-18 4аса,но просто това работно време не ме устройва ве4е.Преди ми беше супер нямах грижи и си вършех работата без проблем,но сега е друго....

Дори и да си смена работното време,т.е да тръгна през деня,аз не мога да открия хората и само ще си губя времето и пак трябва да обикалям ве4ерта ooooh!

# 24
  • Мнения: 2 657
Разбрах, че искаш някой да ти гледа детето за по 4 часа на ден, пък сега казваш, че и предиобед си заета. Peace

това за преди обяд ти го написах,защото понякога ходя и дообяд по адреси.Не ми пре4и да обикалям до 17,но няма да си върша работата и само ще си губя времето.


# 25
  • Мнения: 7 640
на твое място бих се върнала на работа, защото 140лв са повече от нищо при неплатен отпуск, пък паралелно, щом съм решила, ще търся нещо друго.

Последна редакция: ср, 04 апр 2007, 22:25 от PolarFox

# 26
  • Няма такава държава!
  • Мнения: 1 308
По 2 лв на час. Моят съвет е да намериш ученичка или студентка. Миналото лято наехме едно такова момиче за 3-4 часа на ден, беше на 18 г. и се справи добре. Преди това беше гледала дете в подобна на твоята ситуация - вземала го от ясла и го гледала, докато техните се върнат. И те доволни, и тя. Само преценявай внимателно гледачките.

# 27
  • Мнения: 151
Доколкото знам моя позната плаща 600 лв./месец/ + храна за времето от 09-09,30 до 18,00 часа, без събота и неделя

# 28
  • Мнения: 1 045
Доколкото знам моя позната плаща 600 лв./месец/ + храна за времето от 09-09,30 до 18,00 часа, без събота и неделя

Shocked  #Crazy  ooooh! Е ти направо ме хвърли в оркестъра  Crazy Кви са тез суми бе ??

# 29
  • Мнения: 4 678
Виж кво,зависи от гледането,Ако е за часове и плащаш по 2-3 лева на час.Ако е постояно,се разбирате за заплата,,зависи от гледането и от условията!Дали ще е у вас или у тях,дали ще се мъчи да учи детето на букви и цифри или не....и много още условия и капризи newsm78Това е индивидуално,зависи от мооооооооооооооого работи!

Последна редакция: чт, 05 апр 2007, 00:37 от Поци

Общи условия

Активация на акаунт