Има ли изобщо бебета хранени с Фризолак?

  • 2 699
  • 62
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 865
И моята дъщеря от раждането е на Фризолак, а вече на Фризо2. Не се е запичала досега - ака по 2-3 пъти на ден.

# 16
  • Мнения: 1 289
И ние сме на Фризолак,нямаме проблеми с акането а и добре наддава newsm10



И ние сме на Фризолак от първия месец.В началото само се дохранвахме(мама има цици,ама няма мляко в тях )  Mr. Green От втория мвесец е изцяло на Фризолак.Няколко пъти не е акал по 2-3 дни,но засега( да чукна на дърво)  Praynig се изхожда всеки ден.Добре му понася,яде с охота и не мисля да сменям млякото.  chef И след като първия месец като беше само на кърма СВАЛИ 500гр. сега наддава много добре.  Praynig

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
И Тери все още си е на Фризолак.Аз направих 2 неуспешни опита за смяна на АМ и се отказах/единия път се подриска,на другия се опъпчи/.Затова бих ти предложила да вземеш Фризовом и да ги редуваш или да ги смесваш.Аз ги смесвах и не сме имали проблем с изхождането.

# 18
  • Стара Загора
  • Мнения: 121
Само с Фризолак,вече с Фризо3 се дохранваме.Доволна съм и малката го харесва,проблеми със запек заради него не е имала.

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 891
И моята бебка е на фризоклак.(вече на Фризо)Веднъж смених с Аптамил но много повръщаше от него.

# 20
  • Мнения: 1 289
Ето пресен пример-сега се наяде със 150 мл. Фризолак и се наака,ама сти с мен на компа и го чакам ако има още да свърши.... Mr. Green

# 21
  • Мнения: 3 042
Дъщеря ми съм отгледала с Фризолак.
Дребният пиеше Фризовом, което си е също Фризолак, но има една добавка предотвратяваща повръщането.

# 22
  • Мнения: 6 461
Имам близки приятелки ,които използваха фризолка от първия ден .
Не са имали проблеми със запека при бебчетата си.

# 23
  • Мнения: 1 217
Оф,тогава защо ние имаме такива проблеми с изхождането.Направо вече се побърквам.Беб се напъва,почервенява целия и почва да крещи.Имам купен Фризовом и педито каза да го ползваме за първо хранене но още не съм пробвала.

# 24
  • София
  • Мнения: 2 967
много малко, защото направи страхотен запек

# 25
  • Мнения: 603
Аз съм много доволна от Фрозолак. Не е имала запек. Не знам защо е масово схващането, че от Фризолака имат запек.

# 26
  • Мнения: 729
От раждането си Моника е на Фризолак.Не е имала никакви проблеми и наддаваше добре.Много съм доволна но тя вече не го иска и минахме на Милумил.Никога не е имала запек и акаше по 3 пъти на ден.

# 27
  • Мнения: 174
Моето бебе е на 5 мес. и от началото е на Фризолак. Проблемите със запека в началото ги имахме, но мисля, че те се срещат на малка възраст при всички бебета, независимо от храненето, после всичко се нормализира. Така зададен въпросът"Има ли..." ми звучи направо абсурдно, разбира се, че има. Всеки избира млякото, а  Фризо -млека и каши са си добри!

# 28
  • Мнения: 215
Не знам защо е масово схващането, че от Фризолака имат запек.

Моето бебе си акаше по 2-3 пъти на ден  и като започнах да му давам Фризолак се запече. Tired И с други бебета така се получава и затова има такова схващане - фактите са такива. Но всичко е до организъм.

# 29
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 225
не виждам зависимост между Физолак и запек.
с другите храни не се ли запичат бебетата? newsm78
при нас имаше такъв период, който си отмина...

Общи условия

Активация на акаунт