Има ли изобщо бебета хранени с Фризолак?

  • 2 710
  • 62
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 962
I nie se hranim s Frizo,dovolna sam,ne sme imali problemi s izhojdaneto.

# 46
  • Мнения: 59
Първите 2 месеца дохранвах с Фризолак - имаше запек почти през цялото време. След това минахме на Фризовом и проблемът се реши. Сега вече не повръща, продължихме с Фризо 2 и проблемът със запека отново е на дневен ред.

# 47
  • Мнения: 1 289
А някой давал ли е Нутрилон?Майка ми го е купила и незнам дали да го пробвам? newsm78

# 48
  • Мнения: 1 294
ИмаШЕ едно бебе на Фризолак, казваше се Мария, неможеше да ака и повръщаше Mr. GreenПреминахме на Аптамил и съм в пъти по-доволна от него.Детето ми ака по 2-3 пъти на ден, не повръща... супер е аптамила

# 49
  • Мнения: 3 356
Ние бяхме на Фризолак,като се запечеше,давах по малко Фризовом.Доволна съм от продуктите та Фризоленд.

# 50
  • Мнения: 121
От втория месец започнах да дохранвам с Фризолак , и все още се храним с него . Не съм имала никакви проблеми с него ,даже синът ми нямаше никакъв запек от него ,за чудене на педито.

# 51
  • Sofia
  • Мнения: 488
А някой давал ли е Нутрилон?Майка ми го е купила и незнам дали да го пробвам? newsm78

Да ние от Фризо имахме запек и минах на Нутрилон от 3 месец та до сега доволна съм

# 52
  • Мнения: 215
А някой давал ли е Нутрилон?Майка ми го е купила и незнам дали да го пробвам? newsm78

Да ние от Фризо имахме запек и минах на Нутрилон от 3 месец та до сега доволна съм

Ние също!

# 53
  • Мнения: 1 289
При нас изобщо няма проблеми със запека и добре понася млякото,ама баба му решила,че трябва да пробва нещо ново за разнообразие.Доколкото знам не бива да се смесват млеката и няма да му давам Нутрилон-а.Ако мога ще си го сменя пак с Фризолак...Благодаря ви за отговорите.  bouquet

# 54
  • Мнения: 24 467
Нямам познат лекар- педиатър, който да не ми е казвал, че ако не се налага млеката не бива да се сменят. Ако едно мляко понася добре на бебето е добре да си остане същото.

# 55
  • Мнения: 1 289
Нямам познат лекар- педиатър, който да не ми е казвал, че ако не се налага млеката не бива да се сменят. Ако едно мляко понася добре на бебето е добре да си остане същото.


И аз така знам и не мисля да екпериментирам с храната на детеето.

# 56
  • Мнения: 388
бебка е на фризолак от началото на раждането. Кърма така не ми дойде.
Имаше запек но наскоро разбрах че са от капките на Саб- за колики.
Сега за повръщенето се храним със смесени храни Фризолак+Фризовом

# 57
  • Мнения: 9
Ние се дохранваме с Фризолак от 4-ия месец и нямаме никакви проблеми с акането - по 2-3 на ден. Laughing

# 58
  • Мнения: 1 289
Ние се дохранваме с Фризолак от 4-ия месец и нямаме никакви проблеми с акането - по 2-3 на ден. Laughing


При нас е по един-два пъти на ден.

# 59
  • Мнения: 59
Има разбира се. Simple Smile Аз започнах да дохранвам с Фризолак от 3ия месец и не сме имали проблем с акането.

Общи условия

Активация на акаунт