Едно мое наблюдение върху здравето на моите познати

  • 2 932
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 802
И аз нямам такива наблюдения ... съжалявам!  Confused

# 16
  • Мнения: 822
Аз съм родена 1983 г. и да ти кажа имам леко късогледство, мисля беше някъде към 0.5 диоптъра, със зъбите бивам. Като ходих на очен лекар, той ми каза, че туй моето е от много четене и висене пред PC-то. Даже сега утре съм пак на лекар, стискайте палци да не съм увеличила диоптъра...
Но иначе нямам наблюдения, мъжа ми е 78 набор и си е добре с очите и зъбите...

# 17
  • Мнения: 2 891
И аз ще те оборя, за жалост. Очила не нося, но за това пък нямам здрав зъб в устата. Зъболекарят ми ми взима само за материали и не за работа, защото през месец съм при него за пломба  Mr. Green

# 18
  • Мнения: 1 181
аз съм 81-ва и зъбите ми са в окаяно състояние, с очите съм значително по-добре, отколкото с зъбите, но все пак имам малък диоптър и градус. Мъжа ми е 79-та, с очите е пушка направо, зъбитеее... е, по добре е от мене  Simple Smile

# 19
  • Мнения: 10 758
Не че имам наблюдения, но....аз съм 72-ри набор....имам зъбки кат гъбки, с 3 пломби в устата.За сметка на това с очите бях зле.От 11 годишна носех очила.Много висок диоптер.Преди 1 година се оперирах и сега съм без дзъркели Mr. Green
Тъй че, Стоенчо, може би си разменил годинкките май Mr. Green

# 20
  • Мнения: 3 835
Стоянчо, ако междувременно не ти заключат темата, съвсем спокойно ще можеш да заформиш една статистика за форумските обитатели. Crazy

1. Ориентировъчно, кой, кой набор е. Mr. Green
2. Кой какви здравословни проблеми има. ooooh!
3. Кой набор са половинките на форумските обитатели. Heart Eyes
4. Какви здравословни проблеми имат и те. Tired
5. От предходните точки би могъл да направиш, обобщена статистика за здравословното с-ние, на семействата на форумците. Знаем, че децата за съжаление, наследяват някои от нашите здравословни проблеми (да не дава господ). Thinking
6. Както знаеш, в Америка по състоянието на зъбите, съдят за финансовото положение на даден човек, така че, ще можеш да направиш и такава статистика. Ориентировъчно, какво е финансовото положение на съфорумците. newsm78

Това съвсем сАриозно! Mr. Green

# 21
  • Мнения: 1 116
Да сте забелязали често разстройство след 35 годишна възраст на родените през 1972 г ?!

# 22
  • Мнения: 1 400
Да сте забелязали често разстройство след 35 годишна възраст на родените през 1972 г ?!
Аааа, да! това го пропуснах да го спомена!
Верно все разстроени ходят.... newsm78
Стоене, как ще го коментираш, баце??

# 23
  • Мнения: 3 835
Да сте забелязали често разстройство след 35 годишна възраст на родените през 1972 г ?!

Какъв вид разтройство имаш предвид? newsm78

# 24
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 225
душевно Joy

# 25
  • Мнения: 1 756
Забелязал съм, че родените около 1970 година имат още от малки проблеми със зъбите. Преобладаващият здравословен проблем сред тях. Разбира се, има и изключения.
Родените около 1980 година - проблеми с очите. Също са се появили в детството (късогледство, далекогледство)... Разбира се, и сред тях има изключения.

Верни ли са ми наблюденията и на какво може да се дължи това, ако са верни?
Все пак дай обяснение как и колко 4овека си наблюдавала,готови данни сравни ли

# 26
  • Мнения: 3 835
си наблюдавала,готови данни сравни ли

За протокола, "той", в мъжки род! Mr. Green Joy

# 27
  • Мнения: 1 116
Да сте забелязали често разстройство след 35 годишна възраст на родените през 1972 г ?!

Какъв вид разтройство имаш предвид? newsm78
Ами рядко, на каваши кажи речи.

# 28
  • Мнения: 46 520
... Верни ли са ми наблюденията и на какво може да се дължи това, ако са верни?


По мои наблюдения, всичко е ген- и при зъбите, и при очите, връзка с набора няма.

# 29
  • Мнения: 3 835
Да сте забелязали често разстройство след 35 годишна възраст на родените през 1972 г ?!

Какъв вид разтройство имаш предвид? newsm78
Ами рядко, на каваши кажи речи.

Да, сега като казваш, се сещам, че съм забелязала такъв вид каваши проблем, (да се изразя по-деликатно). Освен това смятам, че определено има връзка със зъбите и очите, най-вече при наборите 70, 71, 72 ......и така до 80-ети някъде. При другите набори, няма каваши разтройства. Изключително странна работа, само Стоян, може да хвърли светлина в/у проблема. newsm78

Общи условия

Активация на акаунт