Отговори
# 255
  • Мнения: 183
Хай на вси4ки !
Magesta прочетох някъде, че си дала на Жижи пюре от моркови и се е одрискал. С него ли започна захранването или с нещо друго. Искам и аз да дам на Дани вече нещо разтоварващо, и ми се искаше да започна със зеленчук, ама то разхлабващ зеленчук няма май. Та се чудя още и леко клоня към плодовите- сливи и круши.

# 256
  • Мнения: 258
Хай на вси4ки !
Magesta прочетох някъде, че си дала на Жижи пюре от моркови и се е одрискал. С него ли започна захранването или с нещо друго. Искам и аз да дам на Дани вече нещо разтоварващо, и ми се искаше да започна със зеленчук, ама то разхлабващ зеленчук няма май. Та се чудя още и леко клоня към плодовите- сливи и круши.
Аз по същата причина мисля да започна с тиква.Тя е разхлабваща,а доколкото знам моркова действа запичащо,но при всяко дете е различно.

# 257
  • Мнения: 183
Хай на вси4ки !
Magesta прочетох някъде, че си дала на Жижи пюре от моркови и се е одрискал. С него ли започна захранването или с нещо друго. Искам и аз да дам на Дани вече нещо разтоварващо, и ми се искаше да започна със зеленчук, ама то разхлабващ зеленчук няма май. Та се чудя още и леко клоня към плодовите- сливи и круши.
Аз по същата причина мисля да започна с тиква.Тя е разхлабваща,а доколкото знам моркова действа запичащо,но при всяко дете е различно.

Е, тъй де, мойто си има лек запек и не ми се иска да го затъкна съвсем от голи амбиции. Затова трябва мнооого внимателно да се подходи към начинанието.

# 258
  • София
  • Мнения: 1 424
скъпи мами,
ние сме в прованса на гости и от чистия въздух ни поникна зъб tooth tooth tooth
само се похвалвам и отивам да си гледам бебето, което пощури всичките си баби и  дядовци newsm62

# 259
  • Мнения: 1 483
poli.jekova ,пробвай с морков и ябълка например,50/50.Аз така давам и не запича Heart Eyes

# 260
  • Мнения: 572
Хайде почерпете се за моята сладкишка!
В петък 13-ти навършваме 4 месеца и наистина изкарахме страхотно днес!
И дори успях да си пусна данъчната декларация... bowuu

# 261
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
Оф кърмаческа или не при нас стачка определено има.....а аз изобщо нямам настроение. Днес като изключим сутринта в 8, когато Петър беше освирепял от глад и се нацоцка хубаво, историята се повтаря..... в 11 му давам да яде, а той цоцкал недоцоцкал и почна да мрънкоти и да реве.....после яде чак към 17, направо вече незнам....Дано всичко скоро отмине, че иначе май ще трябва по от рано да започвам със захранването. Cry

# 262
  • Мнения: 361
Здравейте мамчета,и ние нещо стачкуваме,даже и гърдите ми започнаха да стачкуват.Итук е моя нов проблем-вече втора вечер като ставам да се цедя от гърдите ми едвам тече,а те са пълни и корави.Колкото и да изпомпвам имам чувството,че гърдите ми са жилави и сега ме е страх да не направя някоя беля.на някой случвало ли се е и какво да направя,дайте съвет.[/color]
А също така да ви попитам-излагате ли бебчовците на слънце и как мислите да ги предпазим от изгаряне? newsm78 Май днес мойта мома хвана тен Embarassed а аз с нищо не бях я мазала,и то само от разходка.

И аз се чудя с какво пюре плодово да започна,имам една седмица,дайте съвет?

Честита месечинка на всички беболини newsm59, ние отиваме да се къпем и храним.


# 263
  • Мнения: 3 695
Инче, не ми се е случвало, но знам от познати, че действа следното: приспиваш бебето и го слагаш на гърдата да суче в полусън, или кърмене в тъмна стая - банята примерно. Сподели как се справяте после, стискам палци всичко да е наред  Hug

# 264
  • Мнения: 258
Е, тъй де, мойто си има лек запек и не ми се иска да го затъкна съвсем от голи амбиции. Затова трябва мнооого внимателно да се подходи към начинанието.
Ние сме с тежък запек,почти от месец сме на Дуфалак всеки ден и днес на консултацията лекарката каза да започна да му давам пюре от ябълка,круша и тиква.Така,4е ако детето има запек,аз не бих рискувала с морков.

# 265
  • Мнения: 174
Мами не бързате ли много със захранването?...е все пак всеки си знае...аз мисля да поизчакам още 1 месец,а сме изцяло на АМ...
тази нощ Дани ме изуми ..спа от 22 до 10 сутринта  #Crazy е днес е папкал само 4 пъти
За слънцето от 1 седмица се мажем стабилно със слънцезащитен лосион на Бюбхен с фактор 30...исках да е с 50-ти фактор но намерих само на Мустела и на Себамед,които са ми скъпички ( по 30лв)
Много сте сладки всичките на снимките и все повече ме е яд ,че не дойдох на срещата..
Заглавието за новата тема е  newsm74

Ето ни и нас вече в албума на 4 месечковците:
http://snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=2620245
http://snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=2620248
http://snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=2620251
http://snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=2620260

Последна редакция: пт, 13 апр 2007, 23:39 от violina

# 266
  • Мнения: 1 483
Много моля някой да ми обясни за тези декларации.Защото моята счетоводителка казва,че нищо не трябва да попълвам и да не се притеснявам. Crossing Arms

# 267
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
liletka siniger4e говори за данъчните декларации, които всеки родител /от семейство по един/, който има дете до 18 години подава за данъчно облекчение за дете т.е. възстановяват ти сума от ДОД заради това, че имаш дете.. Можеш да я подадеш или ти или съпругът ти, най-добре този с по-големия доход. Срока обаче е до 15.04, май последно в понеделник ще приемат доколкото разбрах. Така, че побързай.

# 268
  • Мнения: 520
ADENA ,честито зъбче да ви е здраво и беличко и да хрупате
много морковчета  Flutter
 

# 269
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609
ina_nk аз го имах този проблем на няколко пъти - и то само на едната гърда. Опитай да изцеждаш малко по-рано преди да са се напълнили толкова много. Другото, което аз правех е да слагам топли кърпи за отпушване на каналите и да цедя на части. Като изцедиш малко се освобождава място и след още малко потича по-лесно - явно трябва да изцедиш частично и да изчакаш - поне при мен това проработи.

Общи условия

Активация на акаунт