Отговори
# 240
  • Мнения: 669
добро утро!май всички спят та реших да почерпя по кафе за събуждане
честито и на празнуващите днес!!!
весел и усмихнат ден и най-вече слънчев!!!
за малко да забравя да спомена  за срещата че декемврииските майки и деца са най красиви на света!
става и за предложение на нова тема Joy

# 241
  • Мнения: 226
Добър ден и от нас! Пазете се днес, петък 13-ти е Laughing
Днес се очертава хубав ден като вчера, но аз трябва да ходя на лекции Sad
Очарована съм от всички бебчета, които видях вчера. Истински бонбончета! Мисля, че трябва по-често да се виждаме.

Момичета, аз не мога да отворя снимките? Само при мен ли е така? newsm78

# 242
  • Мнения: 258
Момичета,страхотни сте!
Ники,polkam,и ние бяхме така и след тази кърмаческа стачка или каквото е там се отби.Ама ние сме почти изцяло на АМ.Сега се цедя след всяко хранене за да продължи да папка по-малко кърма.Прегледайте в кърмаческия материали,защото там съм чела за тази стачка.Успех Hug

# 243
  • Мнения: 4 970
Честити 5 месеца на бебе Ирина на мама milaniko!
Честити 4 месеца на бебе Елисавета на мама siniger4e, бебе Теодора на мама iva-bebe, бебе Александра на мама vi_ki, бебе Владислав на мама Net, бебе Живко на мама Елито, бебе Микаела на мама Vessito,  бебе Петя на мама avella!
И моята бебка много странно се храни. Суче 3-4-5 минути и почва да се гърчи и реве. Явно я присвива коремчето, но.... след пауза 10-тина минути пак хапва и така се храним. От шише също обича.

# 244
  • Мнения: 1 483
Кога стигнахте до тук бе маминки? #Crazy
Аз от хойкане не сядам много-много.Отивам да изчета всичко,което съм пропуснала.А после ще ходим на разходка.Айде чао засега,приятен ден на всички,нищо че е петък 13 Hug Hug


Еххххххххх,сега разгледах снимките от срещата и много ви завиждам,ама аз тогава ходих на фризьор и коламаска Crossing Arms Следващият път ще се домъкна и аз Heart Eyes

Последна редакция: пт, 13 апр 2007, 10:51 от liletka

# 245
  • Мнения: 36
Добър ден и от мен!

Честито на празнуващите днес!  bouquet  bouquet  bouquet
Набързо само преминавам, за да ви кажа, че и моите снимки са качени. Срещата беше чудесна и ние направихме една спирка за хранене и се прибрахме после пеш от НДК-то, та чак до Борово. Прибрах се каталясала, но просто времето не ми се изпускаше.

# 246
  • Мнения: 24
Имам запазен час при д-р Драганов за 17 април, който няма да ползвам. Ако някой желае да го ползва да ми пише.

# 247
  • София
  • Мнения: 721
Аз защо никакви снимки не мога да видя Sad

Честити месечинки на бебе Ирина на мама milaniko, бебе Елисавета на мама siniger4e, бебе Теодора на мама iva-bebe, бебе Александра на мама vi_ki, бебе Владислав на мама Net, бебе Живко на мама Елито, бебе Микаела на мама Vessito,  бебе Петя на мама avella!

Имам да ви пиша разни неща, ама няма да е сега, че малкият нещо е нервен и ни подлуди тея два дни. Очаквам някой зъб да видя  Thinking

# 248
  • Мнения: 1 483
А къде е slavka gergova ? newsm78

# 249
  • Русе
  • Мнения: 150
Здравейте маменца ! Хубава срещичка сте си си заформили.
Майче трябва и с теб да се организираме някой ден. Grinning
Ники , polkam и Вержи! При нас проблема е абсолютно същия.Според мен се налапват с въздух и мрънкат.
Ние утре отиваме на село при пра-баба и пра-дядо.Сега ще мисля ,какво да взема и какво не.Комбито ,вече ни е малко ,все го пълним до горе.
Да, бе ! Вярно ,че Славчето се загуби newsm78

# 250
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Лилетка,когато се правиха снимките Мария или се хранеше или спеше .Затова ни няма на тях,но следващият път ще е там:)

# 251
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
А не съм писала скоро,защото бяхме една седмица по Великден с малката на Велинград.Имах нужда да си почина малко. Е, то не беше кой знае каква почивка с нея,но поне се разхождахме и бяхме на спокойствие.

# 252
  • Мнения: 1 212
Мацки, що така не виждате снимките..... newsm78
Я цък тук :
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=122875
Дано стане Peace

# 253
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609
Честито на месечинковците.
И ние сме много кисели от близо седмица - нямам представа на какво се дължи. В началото и аз мислех, че е зъб щото всичко вкарваме в устата, но ми се струва, че не е с цел чешане на венците.
Имаме нови маймунджолъци - вече успявам да го вдигна леко от легнало положение като се държи за пръстите ми. Другия хит е от снощи - сложих го по корем и той като се надупи само дето не тръгна и да пълзи - ама то как да пълзи като ръцете са му постоянно в устата, дори като е по корем - ще вземе да си глътне някоя ръка такова мляскане пада.
Косата ни е много дълга вече нищо, че пада по малко - не знам какво ще го правя през лятото с тази дълга коса, а и на море се каним да го влачим дребосъка - някаква идея за детски фризьор, който да го остриже?
За срещата само мога да ви завиждам - явно сте си изкарали чудесно.
Приятен петък 13-ти  Mr. Green и още по-приятен уикенд.

# 254
  • Мнения: 2 427
Здравейте мацки,тъкмо ви разглеждах снимките.За завиждане сте,добре си прекарвате вие!Много сте сладки!
Майче,исках да те питам нещо,виждам че и ти си с Куини Бъз,вече си с голямата количка.Как успяваш да сложиш бебето в нея-аз пробвах,но ми се струва че не стои много удобно за възраста си.А в седалката за кола пък вече не се събира и се чудя как да го извеждам на разходка.
Целувки на всички ви Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт