Идея за подарък за момче на 12 години

  • 45 084
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
Моят син  другата седмица ще стане на 12г. Grinning
Вече има купена футболна топка "Спалдинг"/ако не греша фирмата/.А на самият ден изненадата ще бъде състезателна кола,която сам трябва да сглоби и разни др.екстри.

# 16
  • Мнения: 2 829
моя син е на 12 и ,,,на негови приятели   по коледа--подарявахме сребрни неща--гривна,кръсче със верижка,,,
радват се и на аксесоари,,скоро бяхме на рожден ден,на момче--парфюми ги вълнуват вече,,гаджета Wink

# 17
  • Мнения: 295
Скоро дъщерями ходи на рожден ден на 12 момче.Подариму надуваем фотйол във форма на футболна топка .Детето много се зарадва.

# 18
  • Мнения: 883
моя син е на 12 и ,,,на негови приятели   по коледа--подарявахме сребрни неща--гривна,кръсче със верижка,,,
радват се и на аксесоари,,скоро бяхме на рожден ден,на момче--парфюми ги вълнуват вече,,гаджета Wink
И аз подарявам това... Вече зависи от парите. Или гривна или ланец.

# 19
  • Мнения: 1 174
Скоро дъщерями ходи на рожден ден на 12 момче.Подариму надуваем фотйол във форма на футболна топка .Детето много се зарадва.

Това с фотЙОла ми хареса! Laughing Много хубав подарък, според мен.Мисля си, че е мъничък за даване на пари  Peace.Децата в тази възраст най-вече обичат изненадите и очакват наистина подаръци, свързани с интересите им.А и аз самата не обичам парични подаръци.
Според мен също е хубаво и на по-малкото братче да се занесе нещичко- и то е дете, все пак. Simple Smile

Мариелита, извинявай за забележката, но се пише фотьойл.

Общи условия

Активация на акаунт