До кога???

  • 1 751
  • 52
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 159
Много се е обсъждало, аз никога не съм я къпала всяка вечер, пропускам понякога. По принцип тя много обича и гледам да не я лишавам. С шампоан я мия 1 път в седмицата. Сега лятото ще видим как ще бъде.

# 16
  • Мнения: 46 526
значи явно си е до дете ...


Е, не се получава при 100%, но пък след като не е жизненоважно всекидневното къпане през първите 6-7 месеца и лекарите препоръчвт да не се прави, не мисля, че е нужно да пробваме дали точно нашето дете ще страда  Confused

krasssi1, дъщеря ми се освежава доста след баня, няма заспиване  ooooh! и аз съм така, повечето хора също, поне по мои наблюдения  newsm78 а навиците няма как да се създадат от 0 дена  Rolling Eyes не вярвам София да има спомени, че като новородена съм я къпала през 1-2 дена, за да стане нечистоплътна, сега щом стане 21 изчезва и докато се обърна чака гола пред банята (само по пояс Mr. Green)

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 512
Всеки ден до 1 г. смятам и главата

# 18
  • Мнения: 1 132
Мими, аз къпя моето момиченце два пъти в седмицата.На консултациите ме посъветваха да я къпя 1 път седмично, но на мен пък ми се стори прекалено малко. Едното къпане обаче е само с вода.

# 19
  • София
  • Мнения: 928
Имам намерение да се къпем всеки ден до годинка, а главичката 2 пъти в седмицата   bath
 
 

# 20
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
Къпах го всеки ден до 6,5 м,като му мих главичката 2-3 пъти в седмицата със сапун,а през останалото време само с вода.

# 21
  • София
  • Мнения: 3 064
Всеки ден го къпя, през ден с шампоан.

# 22
  • Стара Загора
  • Мнения: 743
И аз я къпя всеки ден с водичка , през два дни с шампоан. Като знам на мен как ми става леко след един душ вечер, не смея да лиша и малката от това удоволствие. Hug

# 23
  • Мнения: 8 505
Винаги съм къпала дъщеря си всяка вечер.Не мисля да разреждам къпанетата.Главата започнах да мия през ден миналата есен (т.е. малко след годинка),преди това я миех при всяко къпане.

# 24
  • в Низината
  • Мнения: 705
До едната годинка го къпехме всяка вечер, а сега през вечер, но главата я мием всеки път, когато го къпем.

# 25
  • Мнения: 5 362
До 6-я месец къпех всяка вечер,с косата.От там насетне пак всяка вечер,но главата я пропускаме-на 2-3 дни я мия.

# 26
  • Мнения: 4 621
До годинка я къпех всяка вечер Peace

# 27
  • Мнения: 674
 Къпем я всеки ден. Отначало и косата я миехме всеки път с шампоан, после: един ден с шампоан, на следващия - само с водичка. Досега не съм пропускала къпане и смятам да си я къпя всеки ден, но косичката я мия през ден.

# 28
  • Мнения: 1 273
Ние лично сме пропускали къпане, когато бебо спи. Peace

# 29
  • Мнения: 1 341
Къпя дъщеря си всеки ден,доставя й голямо удоволствие и не бих я лишила от него.Всеки ден мажа и тялото след баня.

Общи условия

Активация на акаунт