VIP Brother 2 - 5

  • 39 255
  • 1 434
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 639
Някакви коментари има  ли за секса от самите  сем. Василеви ?
Много бърз ми се стори и в неудобна поза.  Simple Smile
Пък репликата на Здравко накрая  "Ще ми подадеш ли една мокра кърпичка?" .... ме развесели доста  Simple Smile

# 16
  • Шотландия
  • Мнения: 2 855
Аз хем да се запиша и хем да ви попитам-някой има ли представа Биг брадър каква изненада е подготвил утре за номинациите?
Нали казаха,че заподозрял конспирация и щял да ги изненада неподготвени.
Номинациите не бяха ли днес? Терзае ме тезата, че квартирантите са номинирали нормално, но на номинации са излязли не най-непопулярните, а тези, чиито имена са споменавани най-рядко. Само предположение, всъщност, базирано на премислено "изпуснати" реплики от разполагащи с вътрешна информация. Които вътрешни люде загатнаха, че са номинирани Здравко, Петя и май Калин (ако не е Китаеца, случайно)

# 17
  • Мнения: 17 546
Абе мацки, гледам в анкетата Калин трети по ред според мнението ви кой ще излезе пръв. Що така? Не го ли харесвате този юнак?

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 3 737
Аз хем да се запиша и хем да ви попитам-някой има ли представа Биг брадър каква изненада е подготвил утре за номинациите?
Нали казаха,че заподозрял конспирация и щял да ги изненада неподготвени.

Назоваваха си кого да номинират само с първата буква(примерно Венета=вилица или вода, Тишо=тутманик), та изненадата май ще е с положителен вот. То за нас клюкарките няма да е изненада. Изпреварваме мисленето на продуцентите с месеци.

# 19
  • Мнения: 803
Съквартирантите коментираха, че ВБ не им е съобщил кой е номиниран. А аз не мога да се сетя в предишните сезони номинациите на лайф-а ли им се съобщаваха или след като всеки е минал през Изповедалнята им се казва? newsm78

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 3 737
Съквартирантите коментираха, че ВБ не им е съобщил кой е номиниран. А аз не мога да се сетя в предишните сезони номинациите на лайф-а ли им се съобщаваха или след като всеки е минал през Изповедалнята им се казва? newsm78

Тук нали се сещаш, че лайфа няма да е същински лайф. Ей много ме дразнят вече тези.

# 21
Никой не каза получиха ли поща от зрители вече?

# 22
  • Мнения: 2 957
Съквартирантите коментираха, че ВБ не им е съобщил кой е номиниран. А аз не мога да се сетя в предишните сезони номинациите на лайф-а ли им се съобщаваха или след като всеки е минал през Изповедалнята им се казва? newsm78

Преди им съобщаваха на лайф-а.След като всички минат през изповедалнята и номинират се сумираха гласовете и им ги съобщаваха веднага.

# 23
  • Мнения: 803
Назоваваха си кого да номинират само с първата буква(примерно Венета=вилица или вода, Тишо=тутманик), та изненадата май ще е с положителен вот. То за нас клюкарките няма да е изненада. Изпреварваме мисленето на продуцентите с месеци.

Мнеее...това бяха филмите, в които Венета се вкара.
А ВБ заподозря конспирация, защото една вечер Катето, Деса и Азис си говореха как няма да могат един без друг в Къщата и Катето каза "Айде да изгоним другите", почнаха да мислят как да се наговарят (уж). Нещо с градове и държави (играта) и затова ВБ забрани тази игра в Къщата.

# 24
  • Мнения: 2 957
Малеей РоситУ направооо  Joy Joy Joy
А Китаеца къде е че не го виждам?

# 25
  • Мнения: 11 607
Съквартирантите коментираха, че ВБ не им е съобщил кой е номиниран. А аз не мога да се сетя в предишните сезони номинациите на лайф-а ли им се съобщаваха или след като всеки е минал през Изповедалнята им се казва? newsm78

Номинациите бяха уж лайф и след като всеки бе минал през изповедалнята, тогава съобщаваха крайния резултат. Ама сега, както и AlexaS казва - няма да е същински лайф...

Обаче нещо ме кефи тази вечер - сем. Райкови спят и не са на купона. А купона е купон за кючеци и пеят песни с името на съквартирантите. Сега пеят в чест на Росито и тя хвърля гюбеци и въобще едно се е разиграла.

Тази вечер е по-живо от снощи. Снощи по това време бяха намръщени и по леглата. Тази вечер алкохола си казва думата и довечера може и да има нещо изненади. Карат го на стари песни, в момента са на Как ще ги стигнем....

Кристал   bouquet за инфото,което даваш!

# 26
  • София
  • Мнения: 981
Деси и Азис пеят а Росито какви бесни кючеци върти малеееее.

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 3 737
Назоваваха си кого да номинират само с първата буква(примерно Венета=вилица или вода, Тишо=тутманик), та изненадата май ще е с положителен вот. То за нас клюкарките няма да е изненада. Изпреварваме мисленето на продуцентите с месеци.

Мнеее...това бяха филмите, в които Венета се вкара.
А ВБ заподозря конспирация, защото една вечер Катето, Деса и Азис си говореха как няма да могат един без друг в Къщата и Катето каза "Айде да изгоним другите", почнаха да мислят как да се наговарят (уж). Нещо с градове и държави (играта) и затова ВБ забрани тази игра в Къщата.

Да де, но Азо и Азиатеца си коментираха в спалнята точно по този начин.

# 28
  • ES
  • Мнения: 2 172
Аууу, тая Катето Евро направо ми падна в очите (не съм чела дали и преди това сте коментирали това), тая вечер направо ме погнуся от нея. То бива-бива сервилничене и угаждане на Азис, ама и пъпките му от гъза да стиска мина всякакви граници. Аз я мислех като по човек на честа. Но нали трябва да сме със силните на деня, независимо кои са те. А в лицето прилича на географска карта и не че е чак толкова дърта, ами не си вади фаса и чашката от устата.

А за Христинчето, един градски (разбирай сливналия) се изказа, че била доста изявена по морето с креватните си истории. Разбира се най-лесно е да се лепне на човек етикет. Ама щом прощава на Здравко така леко, значи или го разбира или е толкова пропаднала, че ако е без него ще е кръгла нула и си трае. Посредствена работа.
Ай стига психоанализи!

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 3 737
Факт, че някои от суетничене и отбягване на общата компания стават неприятни вече. За тази вечер си заплюх Маги. Ами чий го дири там ако ще е като антураж на Азис?(хубостта и няма да я коментирам)

Общи условия

Активация на акаунт