VIP Brother 2 - 5

  • 39 377
  • 1 434
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 2 925
Съквартирантите коментираха, че ВБ не им е съобщил кой е номиниран. А аз не мога да се сетя в предишните сезони номинациите на лайф-а ли им се съобщаваха или след като всеки е минал през Изповедалнята им се казва? newsm78

Правеха номинациите по време на лайф Peace и им казваха веднага

# 91
  • София
  • Мнения: 2 925
Смехът на Калин ще стане хит.

Като го чуя как се хили и все се сещам за една серия на Али Мак Бийл, когато тя заряза един супер готин пич, само защото се хилеше досущ като Калин  Joy

Тази серия снощи я гледах по Фокс-а, ама тоя на Али вкарваше и грухтене Crazy


на мен пък ми звучи като РАЗГОНЕН ТЮЛЕН Mr. Green

# 92
  • София
  • Мнения: 2 925
Ох, извинете, ама не можах да се сдържа:

Роси "Не мога да се изходя качествено!"

 Joy

Липсва и аналния секс Mr. Green нали обичкала така Mr. Green ама ето ти сега ленив гъз Mr. Green

# 93
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 728
Да бе да, толкова е хитра, че не може да и стъпим на малкия пръст.
Светни ме къде и е хитростта, че не се сещам! Без майтап!  Peace

Аз ако межех да те светна аз щях да прилапам деденцето, фактите обаче друго говорят.

Да знаеш, че има и още  кандидатки за деденцето, които не знаят как  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 94
  • Мнения: 17 546
Да бе да, толкова е хитра, че не може да и стъпим на малкия пръст.
Светни ме къде и е хитростта, че не се сещам! Без майтап!  Peace

Аз ако межех да те светна аз щях да прилапам деденцето, фактите обаче друго говорят.

Да знаеш, че има и още  кандидатки за деденцето, които не знаят как  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Не е толкова лесна плячка дедо ви ЗограФ! Почетвъртвам се, ама като не помните... има си брак човека с германка, която е жива и здрава и двама сина и две дъщери от нея! Вервате ли, че са толкова балами да го опущат и да го прилапа некоя кукувица или обикновена хитруша!? А и семейството му гледа телевизия и чете вестници и знаят "приказката" за "принцеса" Ана-Никол Смит ( bishop )

# 95
  • Пловдив
  • Мнения: 3 747
Да ама ние сме по-гиздави от "дегустаторката" smile3533

# 96
  • Мнения: 17 546
Да ама ние сме по-гиздави от "дегустаторката" smile3533
Само да го оспори т`ва нЕкой, резвам му главата  smile3540

# 97
  • Мнения: 382
в момента по ТВ"Здраве" върви предаването "Дами канят" с водещ Маги Желязкова.Гост беше Георги Любенов от "Полет над нощта".Много е забавна като водеща,даже в един момент започна да оправя грима му,така ,съвсем импулсивно,и екипа й взе да се смее"Водещ гримира водещ".Току-що свърши предаването....(докато напиша...)

# 98
  • София
  • Мнения: 6 062
Кво му е на момчето де?  Laughing Само си го представи до Маги! Верно, че не е грозна, ама и хубава не е! Представете си я без тази коса... Whistling Косата прави жената в не редки случай... и този е точно такъв!


Че то половината коса не е нейна, включително и дължината!
На "ДИМА СТИЛ" е!!  Mr. Green
Даже я има снимана в рекламният каталог на салона, а и ходи редовно на поправка!  Laughing

# 99
  • Мнения: X
Христина към Здравко "Утре Венета ще ми взима интервю за Горещо"
Здравко"Знам, трябва да си красива, знаеш ли?"

Ей това "трябва да си красива" ме издразни - да не би да си кажат хората, че Здравко се е прецакал с грозна булка ooooh!
Да се смеем ли, да плачем ли newsm78 Тя верно не е първа красавица, ама след като Здравко  в национален ефир я представи като "ниска и трътлеста", се е напънало момичето и си е оформило красиво телце, само дето кривотията я грози . Wink

# 100
  • Мнения: 603
Добрютру! Малеее 30 страници за 1 ден.  Hug

# 101
  • София
  • Мнения: 4 294
Добро утро и от мен  kaffeetrmker_2
Малеее докато ви изчета от снощи много сте изписали. Та днес ще гледаме изненади с номинации,  така ли каза ВБ  newsm78
Пишете ( към гледащи онлайн) за новинки и пикантерийки  Praynig
Добре, че сте вие Вип-маминки - така добре ме усведомявате  Peace

# 102
  • Мнения: 5 713
О, не!  Laughing
Момичета, спирка нямате.  Laughing Позволявам си за пръв път да пиша без да съм прочела / тази тема /. Тъкмо стигна 69-та стр на предишната и си казах " Успях ", гледам нова. Нищо ще чета, к'во да ви правя. Simple Smile Очичките ми изтекоха.  Laughing
Ще замолА някой, ако може, да ми хвърли изпълнението на Азис " Не казвай, любе, лека нощ ". Не можах да го намеря.

# 103
  • Мнения: 275
И аз така като стигнах на 69 си викам готово, но като пуснах тук и видях вече 6 страници са надрусали направо ми  Shocked
Разбрахме вече ,че сия  са ни будалкали от всякъде.Нищо не е реалити всичко е нагласено.Остава ми да кажа, че 1 вип беше наистина честен.
Сега да им плащат предварително за да ги накарат да участват, после влизат една компания , която си е компания и отвън и се уговарят , предварително за тактики(като ги разобличиха нещо почнаха да се споглеждат страшничко и паникьосано)
Егати тайната могат да пазят тия от СИА щом Венета е разбрала предварително и кои ще влизат пък и как ще се разбират(то и вие тук сте разбрали много неща предварително де)
За това нека спечели Роска щото не е от никой лагер ами е като свободен електрон вътре. Или Калин-мълчи си човека , не се излага (е смял се като магаре -много важно)
Хайде да ги видим тогава големите звьоздачки  с увисналите нослета.

# 104
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Добро утро, Випаджийки!
Снощи не можах да гледам до късно, изпуснах купона, така ме е яд! Някой да каже как завърши купона
Верно ли красивата коса на Маги, не е само на Маги newsm78

Общи условия

Активация на акаунт