Хайде мами от Бургас, да вземем да помогнем 2 ....

  • 13 004
  • 307
  •   1
Отговори
# 75
  • По света и У нас
  • Мнения: 1 409
Писах, писах и изчезна. Нищо пак ще напиша- някой може ли да обясни по - точно къде е това място.


Предполагам за срещата говориш  Grinning , амиии .... тъй като знам, че от Славейков ще дойдеш,  слизаш на спирката на Демокрация преди 3та поликлиника ... тръгваш в посока към Поликлиниката и преди 1вата пресечка има пешеходна пътека, която ще ти позволи да пресечеш Демокрация и да отидеш на тротоара пред Краставицата ... Накратко там /пред Краставицата/  Mr. Green .... Ама как само го обясних  Joy

# 76
  • Мнения: 527
Сега видях, че си ме изпреварила. Ще ви намеря.

# 77
  • Мнения: 917
пешеходната е на ъгъла на Демокрация и Иван Богоров. а сега на мен ми обяснете къде е дома в Средец, че аз направо там ще дойда за малко. Ще съчетая с един мониторинг в Средец и ще прискоча и до дома и ще се върна до обяд за консултацията

# 78
  • По света и У нас
  • Мнения: 1 409
пешеходната е на ъгъла на Демокрация и Иван Богоров. а сега на мен ми обяснете къде е дома в Средец, че аз направо там ще дойда за малко. Ще съчетая с един мониторинг в Средец и ще прискоча и до дома и ще се върна до обяд за консултацията

Не знам точно как да го обясня, но ще пробвам .... Още преди да влезеш в Средец има нещо като разклон /на дясно ако хванеш отиваш към Ямбол, на право влизаш в града, а на ляво - отиваш към Елхово/ ...., завиваш наляво в посока Елхово и малко по нататък завиваш в дясно /но коя пряка беше точно  newsm78 .... май ще е по-добре там да попиташ/, така или иначе Дома не се пада на пътя а малко навътре .... Щом завиеш на дясно, трябва да ти се падне някъде горе - в ляво ....
Поне такива са ми спомените от преди 5 години  Mr. Green

# 79
  • Мнения: 917
малиииииииии
как ще се оправя ама ще питам от Металпласт хората

# 80
  • По света и У нас
  • Мнения: 1 409
малиииииииии
как ще се оправя ама ще питам от Металпласт хората

Споко   Wink ... ето ти координатите на Дома .... ако не успеете да се ориентирате винаги може да им звъннете: 05551 2191 /Директор - ж-жа Кулелиева/, 05551 2794

# 81
  • Мнения: 527
 Разбрах bubi4ko. Много благодаря. 

Последна редакция: пт, 20 апр 2007, 16:17 от попи

# 82
  • Мнения: 1 111
  Аз само да кажа, че не съм с кола.Иначе в 9.30 ще съм на уговореното място.С Галхен взехме чехличките и ще ги нося.

# 83
  • Мнения: 1 111
  Също искам да питам бельото на какви цени го взимате, защото ние се свързахме с един производител, който предлага такова на изгодни цени, а освен това ни прави и допълнителна отстъпка.Предлага и доста други артикули.Така че, за следващия път да знаете.

# 84
  • По света и У нас
  • Мнения: 1 409
  Също искам да питам бельото на какви цени го взимате, защото ние се свързахме с един производител, който предлага такова на изгодни цени, а освен това ни прави и допълнителна отстъпка.Предлага и доста други артикули.Така че, за следващия път да знаете.

Браво на Джи и Галхен за чехличките   bouquet
Джи за колата /поне за момента  Mr. Green/ не се притеснявай, ако си някъде наблизо в Лазур, ще мина направо да те взема  Peace   За бельото ще гледам ако имам възможност по-подробно да пиша утре  Peace иначе със сигурност ще видиш бележката в петък и дори ще ти дам копие, за да сравниш с другата фирма ....
Амелия успя ли да вземеш останалата част от бельото .... аз за всеки случай ще звънна  smile3552 утре да видя как е положението  newsm78
Аз от своя страна  bowuu успях днес да купя сапуните, шампоаните и праха за пране /утре ще гледам да пусна снимки/ ....  Добавих и 2 пакета обикновени вафли /общо 70 бр./ и 2 пакета бонбони /с идеята да ги раздадем и двете на децата на място - не би трябвало Директорката да ни откаже  Thinking/ - но все пак тъй като не дочаках вашето съгласие, аз ги поемам  Peace

# 85
  • Мнения: 1 111
lucyl30, ще дойда направо пред Краставицата.Ако нещо не се намерим ти имам телефона. Simple Smile

# 86
  • Мнения: 7
Не мога да разбера как събирате даренията по банков път или как? Не че аз мога да дам милиони, но по някога и малкото помага, а аз ще се радвам да помогна.Кажете ми къди да дам нещичко!

# 87
  • Мнения: 527
Не е по банков път. Обикновено когато се събираме някъде.

# 88
  • Мнения: 7
Чудесно, ама къде се събирате и по какъв начин мога да се свържа с вас?

# 89
  • Мнения: 527
Обикновено го пише в отчетната тема по градове. Ако искаш може и на лични.

Общи условия

Активация на акаунт