Globul !!! Къде са ми парите?

  • 1 332
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 390
На мен ми бяха таксували едно обаждане 43 секунди за 2.86 лв.
Обадих се, извиниха се, че била станала грешка - имали проблеми, технически /все така лъжат/ Outta Joint, затова така се получило. 




# 16
  • Мнения: 448
Аз имах проблем с едни 5лв.Писах им на имейла и всичко е ок. Peace

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 702
SMS-ите, въпреки че в тях пиши към .....   (преди 10 минути) ,  не са актуални. Имах подобно недоразумение и понеже ми беше на път, влязох в офиса на Глобул, да се разберем. "За разговорите днес информацията я търсете утре, най-добре - вечерта" беше отговорът. Аз проверих около обяд и се беше отразил. Явно при теб това са били вчерашните ти разговори.
(при мен ставаше въпрос за разговор от 40 минути, които би трябвало да са от безплатния пакет от 500мин., но 3 часа след това още ми даваше, че съм изразходвала 10 мин. от месечния пакет и реших, че са ми ги броили като платени)

# 18
  • Мнения: 4 195
SMS-ите, въпреки че в тях пиши към .....   (преди 10 минути) ,  не са актуални. Имах подобно недоразумение и понеже ми беше на път, влязох в офиса на Глобул, да се разберем. "За разговорите днес информацията я търсете утре, най-добре - вечерта" беше отговорът. Аз проверих около обяд и се беше отразил. Явно при теб това са били вчерашните ти разговори.
(при мен ставаше въпрос за разговор от 40 минути, които би трябвало да са от безплатния пакет от 500мин., но 3 часа след това още ми даваше, че съм изразходвала 10 мин. от месечния пакет и реших, че са ми ги броили като платени)
айде де четете, че от цветница насам е пуснала само един смс.
А за това, че ни карат да плащаме накуп не говоря глупости - питах ги можел и по отделно - НЕ, Не може Naughty

# 19
  • Мнения: 5 370
Да не прозвучи като реклама, но с друг оператор, различен от Мтел, засега не искам и да се занимавам. Stop Stop
На всичкото отгоре от Бикънект разговорът с оператор от колцентъра е платен!!! Как ли пък не!!!!
Да не говорим, че в по-затънтени места като Говедарци или, примерно, когато ходим на море-спускаме се чак до границата с Турция почти-Глобул ник'Фи ги нема. Tired ooooh!

# 20
  • Мнения: 2 759
                 Мда, и аз знам за много случаи на изчезващи пари от предплатени карти.

# 21
  • Мнения: 479
Цитат
Eli4ko явно от едни взимат, за да дадат на други .
Странни са тези от Глобул. Имаме 3 активни карти на един и същи титуляр, но са в 3-ма различни човека, като трябва да платим сметките им, този който плаща, трябва да плати и на 3-те карти . Не може например - аз да си платя моята, свекър ми неговата, свекърва ми нейнат. Всички на куп трябвало 



Idiots... И при нас с картите е така - водят се на мене и двете (моята и на мъжо) и задължително се плащат заедно   
 
 

Сори, че се намесвам, но това съвсем не е така. Всеки може да си плаща неговата сметка във всеки край на страната, стига да знае колко е. Ако не получавате подробна разпечатка, защото се губи или нещо такова може да си проверявате сметката в интернет, на сайта на Глобул. 

Няма проблем за намесването  Peace
ВЪпросът е, че примерно ако се водят на един титуляр, те могат да се внесат отделно сумите, но ако единият не си е внесъл - се спират всичките...

Общи условия

Активация на акаунт