Къде ще ме посъветвате да родя???

  • 1 545
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 353
За всяка болница ще чуеш и добро,и лошо.
Аз щях да напиша същото. Много зависи на какъв екип ще попаднеш

# 16
  • Мнения: 4 053
За всяка болница ще чуеш и добро,и лошо.
Аз родих в Шейново,без уговорка с който и да е.Отношението към мен беше не по-лошо,отколкото към жените с уговорки.Пак бих родила там без да се колебая.


първият път с уговорка,а вторият без,
и съм доволна от Шейново и докторите там

# 17
  • София
  • Мнения: 4 588
Аз също се колебаех по едно време между Майчин дом и Шейново и в крайна сметка избрах Шейново. Лежах два пъти там и съм доволна. Надявам се и че след раждането ще остана с добри впечатления и се мосля всичко да мине успешно, че време не остана.
Кой е докторът от Шейново, при когото ходиш?

# 18
  • Мнения: X
аз раждах преди една година в майчин дом със секцио, много съм доволна.ако един раждам пак пак там ще отида.добри специалисти.

# 19
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 915
Наистина всяка една болница има своите плюсове и минуси. Аз раждах в "Шейново" преди 3 години и съм доволна. Но! Раждах с уговорка. Бременността ми следеше лекарят, при който и родих. Сега отново той ми следи бременността и живот и здраве пак при него ще раждам.
Много зависи и кои лекари си набелязала. И в "Шейново", и в "Майчин дом" не всички специалисти са еднакво добри специалисти. За Майчин дом нищо не мога да кажа, но в "Шейново" знам горе-долу кои са добрите лекари. Ти на кой лекар там си се спряла?
Между другото за "Токуда" почти нямаш шанс. Отделението им е с много малък капацитет и първо приемат жените, на които те са водили консултация. В момента не записват за ЖК поне за два месеца напред. Дори и да си платиш за там, пак не е сигурно, че ще те приемат, тъй като разполагат с едва 5 легла. А и там от вътрешен човек знам, че има само един читав доктор.

# 20
  • Мнения: 592
Първия път раждах в МД -бях доволна.Сега родих в Тина Киркова и съм супер доволна.И двата пъти раждах планово секцио с избор на лекар.Успех

# 21
  • Мнения: 209
Майчин дом :peace:2 пъти раждах там със секцио и съм много доволна от персонала,както като специалисти,така и като хора

# 22
  • Мнения: 5 393
Аз не избирах болница, а лекар.За мен нямаше значение къде работи лекарката ми-щях да отида във всяка една болница, стига тя да работеше там.

Общи условия

Активация на акаунт