Бебето нещо не рита:(

  • 8 240
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
Напълно нормални страхове. Hug

И аз някъде около 30 седмица бях луднала, че бебето не рита. Има такива периоди и това не значи, че нещо не е наред. Моята бебка после си навакса здраво, така риташе, че щеше да излезе направо.
За да се успокоиш отиди на ултразвук. И не забраяй, че бебчетата спят в корема, също както и ние.
Сигурен начин да усетиш бебо да рита е да легнеш неподвижно за няколко минути или да изпиеш нещо студено. Гаранция, че ще се размърда.

# 16
  • Мнения: 2 467
Легни на гръб и се отпусни, после с нокът драсни по корема няколко пъти. Моето зверче винаги реагираше на това и побутваше поне.
Ако много си притеснена, иди още днес на лекар.

# 17
  • Мнения: 2 019
Отиди на лекар, без да се бавиш . Мене това би ме притеснило  Tired
Стискам палци всичко да е наред  Hug
Peace

# 18
  • Мнения: 2 309
Защо си губиш времето в писане тук,вместо да идеш на лекар и да те види...за притеснения като твоето,не смятам,че е нужно да си записваш час... Naughty
Вярвам,че всичко е наред Peace

# 19
  • Мнения: 1 353
Когато е неспокойна майката може да се случи да не рита бебето, но когато се притесняваш иди на консултация.

# 20
  • Мнения: 990
Първо се успокой и се отърси от отрицателните емоции. Подкрепям мнението на момичетата да се обадиш на гинеколога си. Стискам палци всичко да е наред  Praynig

# 21
  • Мнения: 1 668
И аз съм на мнение, че трябва да отидеш веднага на лекар.
Но като начало ако искаш пробвай да изпиеш нещо студено или много топло.  Изяж нещо кисело--моя бебок "пощуряваше" като ядях лимони. След това легни,защото бебетата са активни най-вече, когато майките с в покой. Успех и пиши какво е станало при лекаря Hug
Peace

# 22
  • София
  • Мнения: 4 588
Легни по гръб. успокой се. Сложи ръце на корема и затвори очи. Със сигурност ще го усетиш.  Peace

Peace И на мен ми се е случвало да не го усещам по няколко дни. Моят бебочк по принцип не е от най-активните, но като отида на лекар всичко си е ок и се успокоявам.
Като легна по гръб, почти винаги го усещам дори и не веднага.
Отиди още днес най-добре на доктор, за да се успокоиш. Всичко ще е наред, не се притеснявай. Hug

# 23
  • Мнения: 184
и на мен ми се е случвало да не ме рита,но щом се притесняваш отиди на лекар

# 24
  • Русе
  • Мнения: 2 354
Щом си толкова притеснена, не чакай до утре, а се обади на доктора и отивай веднага.

Всичко ще бъде наред!Спокойно!  bouquet

Гледай да го даваш по-спокойно, защото товариш не само себе си, а и малката душичка с отрицателните емоции.... Пази се от това

# 25
  • София
  • Мнения: 17 592
Успокой се - те наистина усещат адреналина. Гледай да се чувстваш добре...

# 26
  • Мнения: 2 197
Абе защо стряскате момичето?
Нормално е да има дни на спокойствие. Аз моята въобще не съм я усещала да рита, а сега не мога да я стигна.

# 27
  • Мнения: 1 317
Винаги като не я усещах известно време лягах по гръб и тя след няколко минутки почукваше отвътре - "мамо, добре съм".
Успокой се, от сега нататък ударите ще стават все по-силни  Peace Всичко ще е наред, пиши какво е станало  Hug

# 28
  • Мнения: 65
и на мен ми се е случвало да не ме рита,но щом се притесняваш отиди на лекар
Peace

# 29
  • В Сънландия
  • Мнения: 1 445
Може би няма причина да рита - нагодил се е да му е удобно Вашият бебок и не му се движи.Моят малчо почти не е ритал докато бях бременна...

Общи условия

Активация на акаунт