С какъв спорт и къде се занимавате във Варна?!

  • 5 819
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 6 873
Аз ходех на фитнес в един център до 2ро районно, ама как му беше името... Експложън ли беше, не помня. Харесваше ми, че не е много голям и не чакаш за уреди, максимум сме били 3 жени. Чисто беше, абе харесваше ми. Ама тогава не работех и имах време. Сега нямам време а определено имам нужда от някакво движение/че работя на бюро:-(. И понеже обичам да ходя пеша това и правя. Сутрин не става, но се прибирам пеша/ от гарата до 2ри корпус на ВИНС-а. Не знам колко километра са но определено се чувствам добре.
Дано си намериш твоето място. Simple Smile

# 16
  • Мнения: 916
A къде се намира точно до 2-ро районно?
...там ми е доста близко.
    bouquet

# 17
  • Мнения: 154
Цитат на: f1ST14ka

също женски фитнес"ЕВА" до колхозния пазар.


[/quote
Този фитнес да не е в едно барче, слиза се по едни стълби. ThinkingИмали "уникален женски фитнес"/цитирам
Някой ходил ми е там и какви с цените,има ли сауна и солариум.

# 18
  • Мнения: 916
Да в кафене е !Фитнесът е много малък-смотана бягаща пътека , вело(леко счупено) , крос тренажор( мн хубав) и някакви силови уреди...има климатик...обикновено си сам и можеш да се разполагаш!Има финландска сауна, за солариум не знам..правят и масажи...цените не помня вече. Peace

# 19
  • Варна
  • Мнения: 6 873
A къде се намира точно до 2-ро районно?
...там ми е доста близко.
    bouquet

На ул.Топра Хисар , ето на картата дано се ориентираш.
http://www.bgmaps.com/map.asp?sid=3a84a2c2b5a9bb75a61ca622b8c720 … D1%C0%D0&num=

# 20
  • Мнения: 916
Ориентирах се...аз живея наблизо.Благодаря ти много!!!  bouquet

# 21
  • around the world, where the heart belongs
  • Мнения: 1 187
Explosion не е ли само козметично студио? Аз уж живея съвсем близко ама явно съм назад с информацията Simple Smile
Мен ме е срам да се изтипосам на някоя аеробика или фетбърнинг йога и никога не съм ходила, защото сигурно ще съм най-големия слон там. Та това ме разубеждава доста.  Rolling Eyes
Едно време ходех на фитнес ... Първо в Тим и Черно море, после в Musashi...
В Палах има ли много хора? Някой ходил ли е на йога там.. струва ли си или е нещо измислено, минаващо покрай йогата?

# 22
  • Варна
  • Мнения: 11 340
А място, по-близо до "Чаталджа" няма ли?!

# 23
  • Мнения: 2 922
В Палах има ли много хора? Някой ходил ли е на йога там.. струва ли си или е нещо измислено, минаващо покрай йогата?

Хубава е (фет бърнинг) йогата там  Peace Класическа мисля няма.

А този "фитнес" в Ева е просто ужасен.. ужасно място, ултра тясно, стари уреди... Веднъж съм влизала само и побързах да изляза.

Близо до Чаталджа мисля, че има фитнес в един център зад техникума по облекло  Thinking

# 24
  • around the world, where the heart belongs
  • Мнения: 1 187
В Палах има ли много хора? Някой ходил ли е на йога там.. струва ли си или е нещо измислено, минаващо покрай йогата?

Хубава е (фет бърнинг) йогата там  Peace Класическа мисля няма.

А този "фитнес" в Ева е просто ужасен.. ужасно място, ултра тясно, стари уреди... Веднъж съм влизала само и побързах да изляза.

Близо до Чаталджа мисля, че има фитнес в един център зад техникума по облекло  Thinking

мерси! :> МОже и да се пробвам, ако ми мине срама....

Иначе до Чаталджа има фитнес до техникума да, казва се "Финес" май беше... Не съм влизала.

# 25
  • Мнения: 13 512
И цените са доста хубави обаче... Mr. Green, но поне има климатик в залата .
5 лева е цената,много ли е? колко  е на другите места?в ТИМ колко е?

# 26
  • Мнения: 1 167
На мен ми препоръча моята масажистка фет бърнинг йога в х-л Черно море. Ако яной от вас е запознат може ли да ми обясни какво представлява, какви са часовете и колко парички е ?

# 27
  • around the world, where the heart belongs
  • Мнения: 1 187
Абе на тази фетбърнинг йога и в Палах и в Черно море няма ли много хора, не е претъпкано все?

# 28
  • Мнения: 928
Преди 6 месеца живеех във Варна и можех да посещавам "Хуни" в х-л Черно море.Фет-бърнинг йогата с Дилянка е направо невероятна.Хем се стягаш,хем не полагаш кой какви усилия.Това е най-добрия спорт за мен.Има тае-бо,класическа йога,Пилатес и много други,но само тези съм пробвала.

# 29
  • Мнения: 4 678
Тренирай,те

Общи условия

Активация на акаунт