килограмите...

  • 2 848
  • 82
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 478
Нищо не правих. От самосебе си ги свалих за 4 месеца, но аз ходех и на работа нон-стоп, отдавам го на това. Друг е въпросът, че коремът ми има нужда от стягане, въпреки че си върнах килцата, но живот и здраве сега след второто ще го мисля и това.

# 16
  • Мнения: 2 047
  Според мен йо-йо ефектът се дължи на промяна на режима на хранене и след това връщане обратно към него. напр. правиш диета, отслабваш и пак почваш да хапваш като преди диетата. Най-добре е спорт, не задължително фитнес.

# 17
  • София
  • Мнения: 1 424
И аз съм от бездейните в това отношение. Embarassed
и аз  Whistling

# 18
  • София
  • Мнения: 3 271
След като спреш да кърмиш може да приложиш диетата - Японско чудо - при мен подейства - успех!

# 19
  • София, център
  • Мнения: 3 455
От само себе си!

# 20
  • Мнения: 5 475
Нищо не правих. Разходки,домакинска работа и ги свалих за около 6 месеца. Peace

# 21
  • Русе
  • Мнения: 2 354
нещо не се справям със свалянето на килограми, макар много да ми се иска...

# 22
  • Мнения: 385
А ще те кажа най- ефикасното средство за отслабване-
съвместно съжителство със свекърва  Wink

И аз се присъединявам #2gunfire afwitch bambam

# 23
  • Мнения: 1 243
Аз пия чай Инхуа,иначе отговорих с предпоследната опция, бях отслабнала с 2 кг ама като немога без сладко и пак ги качих Sad



# 24
  • Мнения: 1 671
Май е нужно повече движение  newsm78 . Затова гласувах за  разходки с детето.

# 25
  • Мнения: 24 467
И двата пъти не се шашнах от килограмите, те сами си се "смъкнаха" когато тръгнах на работа, първият път след един месец от раждането, а втория- след девет месеца.
Този въпрос никога не ме е вълнувал особено. И двата пъти качих около 15-20 кг., като още в болницата махнах половината без каквито и да било целенасочени действия в тази насока.
Достатъчно се движа, ходя редовно на разхдоки с децата, справям се сама с домакинството, в смисъл без мами и свекърви, но това не ми е свалило кг. особено. Никога не се лишавам от храна и въпреки това определено не съм дебела. Е, не съм и слаба, но това не ми е било никога цел.

# 26
  • Мнения: 2 159
ами за сега си стоят сланинките по мен, нямам сили за нищо Rolling Eyes

# 27
  • Мнения: 1 999
Детето ме поддържа постоянно във форма. Sunglasses

# 28
  • Мнения: 189
Ами с нищо, е кърмя де.То си е метод за сваляне на килцата! Peace Peace Peace

# 29
  • Мнения: 689
За момента нищо особено не правя за сваляне на кг-те, не пазя диета защото кърмя. Разхождам се с малкия, разбира се, но няма особен резултат. Правя и коремни преси, но те са за прибиране на коремчето, а не за сваляне ан килцата.

Общи условия

Активация на акаунт