трябва ми спешен отговор!

  • 2 196
  • 46
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 447

Каза ли ти защо?Много е лесно да кажат че нещо не се прави,но никой не дава смислен отговор на въпроса ЗАЩО.

аха,да,защо newsm78 Shocked

# 31
  • Мнения: 131
уф,я стига глупости.Че това си е чисто християнски празник и няма нищо лошо да си боядисваш яйца.Аз ги боядисвах бременна  Peace

# 32
  • Мнения: 3 456
Това не го бях чувала....Едва ли ще ти навреди.Боядисвай яйцата смело(ако не си суеверна Peace

Peace

# 33
  • Мнения: 683
Аз съм си ги боядисвала и през  двете бременности.
И аз. Не знам за такива суеверия!

# 34
  • Мнения: 7 723
супер си mylenka,кажи какво пиеш? Laughing Mr. Green  bouquet

Не е по темата, ама - червено вино  Hug

# 35
  • Няма такава държава!
  • Мнения: 1 308
Смешно!  hahaha hahaha hahaha
И какво като се роди червенокосо - аз много харесвам такива хора. Дали да не си боядисам всичките яйца в червено?  newsm78

Последна редакция: чт, 05 апр 2007, 21:47 от ШоколаДка

# 36
  • София
  • Мнения: 368
Боядисвах си яйца миналата година и нищо ни няма  Laughing

# 37
  • Русе
  • Мнения: 2 354
аз не съм чувала подобно нещо!
Мин. година ги боядисвах, само че все още не знаех, че съм бременна (разбрах точно на Великден)

# 38
  • Мнения: 1 098
Аз не мисля, че е вярно, вчера ги боядисах!

# 39
  • Мнения: 11 607
И такова нещо ли са измислили??? Да не се боядисват яйца от бременни.... Лелееее, какво ли още ще прочета??????
И в крайна сметка danni85 - боядиса ли яйца?

# 40
  • Мнения: 5 362
За първи път чувам такова нещо #Crazy
Това са поредните суеверия,не им се връзвай Peace

# 41
в крайна сметка ги боядисах,но главното деистващо лице беше съпруга ми,аз по малко и повече давах напътствие  Heart Eyes Peace Laughing

# 42
  • Мнения: 617
И на мен не ми дадоха. Причината била чуйте малко глупост, ако със се била изцапала и след това съм се докоснела някъде бебо щял да има петънце там. Ох така ме болеше главата, че с никой не ми се спореше.

# 43
  • София
  • Мнения: 978
Аз миналата година бях бременна със сина ми се бях омазала до ушите като боядисвах яйца. А детето се роди живо и здраво и няма никакви петънца. Според мен е излишно да се обременяваш със суеверия

# 44
  • Мнения: 3 695
За пръв път чувам подобна глупост.

Общи условия

Активация на акаунт