трябва ми спешен отговор!

  • 2 188
  • 46
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 634
Аз и за боядисването на косата, яйцата и всички други работи си ги обяснявам с вероятността, ако не са наред химиите нещо да се обринеш. Само заради това бих се въздържала.

# 16
  • Мнения: 207
За първи път чувам подобно нещо.На мен никой не ми е казал, че не трябва да боядисвам яйца.Мисля в събота да боядисам. Simple Smile

# 17
  • Русе
  • Мнения: 996
Поредното тъпо суеверие!И яйца боядисвах,на гробища ходих,подстригвах се,боядисвах се и ред други "забранени"неща правих и сега се радвам на едно хубаво бебе!
  Peace

# 18
и аз тогава в събота ще боядисвам яйца,а колкото до косата мен не ме хваща боята през бременноста,незнам защо така беше с първата бременност така е и сега,незнам защо.А питате защо нямам лентичка-ами не знам как да си сложа,опитах ама не успях Laughing

# 19
  • Мнения: 7 723
....А питате защо нямам лентичка-ами не знам как да си сложа,опитах ама не успях Laughing


Спешно пак се отзовавам- виж тук-
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=4827.0  Wink

# 20
  • Мнения: 8 505
Боядисвах яйца бременна.Не вярвам на подобни глупости.

# 21
  • UK/София
  • Мнения: 7 681

Какво ще стане ако боядисваш яйца, това каза ли ти?
Сигурно ще се боядиса пишката на бебето, което важи и за подстригването Mr. GreenПълни глупости!

# 22
мерси много!незнам дали ще стане ноо... ще видя сега

# 23
  • Мнения: 7 723
мерси много!незнам дали ще стане ноо... ще видя сега


БРАВО      bouquet

# 24
  • Мнения: 3 478
Ееее, това за сефте го чувам. Глупости ми се струват и на мен, че кой да ми ги боядиса яйцата тогава? Ще боядисвам и това е!

# 25
супер си mylenka,кажи какво пиеш? Laughing Mr. Green  bouquet

# 26
  • София
  • Мнения: 1 424
поредната глупост е за мен това Peace

# 27
  • Мнения: 497
Направо изпадам в потрес от такива въпроси  smile3532
Стига бе, за втори път го срещам за два дни из форума вече. Изобщо ли не мислите, когато чуете нещо.
Голяма простотия е това!!!!!!!!!

# 28
  • Мнения: 52
Здравейте момичета!  Това е едно от суеверията като не се подстригвай,не се боядисвай и т.н. когато си бременна,а някъде във форума прочетох и причината -за да не се родяло бебето с  червена коса!!!Аз съм в 8-мия месец и ще си боядисвам ,а червеният цвят на косата според мен са си чисти гени.

# 29
  • Мнения: 3 116
И аз чух за подобно суеверие, но си боядисвах яйца  Peace

Общи условия

Активация на акаунт