Лъвчета и деви август 2004- 21

  • 35 215
  • 286
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 68
Здравейте! Бихте ли записали и синът ми Алекс, роден е на 24.08 2004г.

# 31
  • Мнения: 5 253
Здравей vesira и добре дошла  Hug
Добавих Алекс към списъка  Simple Smile

# 32
  • Мнения: 68
Здравей vesira и добре дошла  Hug
Добавих Алекс към списъка  Simple Smile
Блегодаря  bouquet

# 33
  • Мнения: 686
vesira добре дошла Hug

# 34
  • Мнения: 68
Здравейте на всички! Да си кажа и аз за нашите проблеми Sad.Залъгалката я махнахме много одавна, но на обед и вечер сме със шишето с бибата. От миналата година си казва като има чиш и ако,но като спим сме си с памперса още EmbarassedТези дни съм решила да го махна тотално и се надявам,до септември да сме свършили и тази работа Praynig. Иначе напоследък много си лапа ръчичките,та постоянно му се обяснявам ,че така не е добре и т.н..... , но ништо? Та се чудя какво да правя??? Това е за сега от нас поздрави на всички  bouquet

# 35
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
Как се простира?! или как простира Тити.

http://new.photos.yahoo.com/vateva_ilona/album/57646076240140053 … 928804378707341/0

Последна редакция: пн, 14 май 2007, 09:40 от InaDot

# 36
  • Мнения: 154
Наистина ми стана смешно  Laughing Hug
малка умна сладурана е Тити

# 37
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 503
Radina, поздравления за оформлението на заглавната страничка-много ми харесва!
При Цвети биберон и шише махнахме още миналото лято, нямаше много проблеми конкретно заради бибите-да ги търси, но имаше един период на по-голяма нервност заради промяната. Сега си пие нощем и денем сок както от чашка, така и от шише със смукалка-нашата е неразливаящата се чашка на авент с твърд накрайник. Памперси през деня не ползва пак от същия период, когато махнахме и бибите, но нощния още го държа най-вече защото тя спи много дълбоко и аз трябва да я будя, а и беше студено до сега. Сега ще го махам, виждам че почна да се буди суха сутрин.
От февруари Цвети ходи на градина и оттам си донесе не гризане на ноктите, а бъркане в носа Sick и както и да и обяснявам тя продължава. Ще търсим начин да го преодолеем.
На мама Теди честито! Благородно и завиждам! Да има една безпроблемна и щастлива бременност!

# 38
  • ВАРНА , Владисливово
  • Мнения: 103
Здравейте и от нас!
Radina,поздравления  Peace , както винаги си СУПЕР!
Не съм се вписвала много отдавна , но Ви чета всяка сутрин м/у 6.00-6.30 ч. Петя е добре , но също не говори кой знае колко . От последно влеме прави изречения с две-три думи. Иначе е много палава. Обича да се налага. И постоянно мънка за нещо и то само в мое присъствие. Отчитам го като моя грешка и затова сега си нося последствията. Като беше малка , не че сега е голяма, като почне да мънка за нещо и аз и го давам и сега пак по този начин ме манипулира.............................. Ужас! Майка ми вика , че аз съм я разглезила и сигурно е права , но го прави само в мое присъствие. Иначе си ходим на ясла , разболяваме се , високи сме 99 см и тежим 13 кг. От един месец сме на мулти сантонал , че и ние нещо нещем да ядем , а в яслата като питам - все е яло детето................ Ама лекарката каза , че тва дете ако продължава да не се храни с тоя нисък хемоглобин , освен да развием анемия ...........
Биберона го махнахме на връх Нова година , Дядо Коледа го взе за друго дете........ Joy
Добре дошли на новите мами с прекрасните дечица. За сега толкова от мен , обещавам , че ще се включвам по-често  Peace
Цунки мунки по муцунки на всички Вас от Петя и Мен !

# 39
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
Влязохме в етапа "искам-не искам". Освен това вече се срамува от чужди хора. И упорито си мисли, че когато сложи ръчички пред очите си никой не я вижда!
Чудя се как да я прелъжа за отиде на зъболекар?! И нужно ли е?

# 40
  • Мнения: 5 253
Преди малко ми се обадиха, че Йоан е приет в градината в която исках  Party
Въпреки че си знаех, пак изпитвах някакъв страх, че нещо може да се провали  Rolling Eyes

# 41
  • Мнения: 2 609
И упорито си мисли, че когато сложи ръчички пред очите си никой не я вижда!


Хи-хи и аз си имам едно такова "щраусче" в нас, дето се крие с ръчичка или забучва главата и е спокойна, че се е скрила. Joy
За срама да споделя- принцип говори много и всичко, но когато има някой непознат и 1 думичка немога да изкопча. ooooh! Как ще го преодолее това не ми е ясно, ама никак. Rolling Eyes

# 42
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 503
Има ли някое от нашите деца прието в 9 одз-Младост? Ние от есента сменяме квартала-най-после в наше жилище, и Цвети е приета там! Ще се радвам ако има някоя съкварталка да се запознаем и реално!

# 43
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
червена шапчице, честит ви дом! много щастие, уют и любов в него! много здраве и хармония! ние сме в Надежда с Алекс, така че сме ви бая далечко...  Heart Eyes

# 44
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 503
Благодаря ти Деси! Нищо, че сте ни далечко-ще ви навестяваме, нашите кръстници са там, а пък и аз вече съм шофьор Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт