Лъвчета и деви август 2004- 21

  • 35 207
  • 286
  •   1
Отговори
# 45
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
Добре дошли тогава!  Heart Eyes Толкова ще се радвам да се видим! Може в парка до нас, много е хубаво там!  Hug Браво за шофьорлъка!   bouquet И доскоро тогава!  Mr. Green

# 46
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
Не живеем в Младост, но работя в Младост 1.   muhi

# 47
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 484
Къде по-точно? Близо ли сте до пазара на Младост 1? Ние сме на спирката на метрото до пазара, на бул. Сахаров

# 48
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
вече 2 седмици никой не е писал и ми стана тъжно за всички вас, момичета и дечица  Hug
аз съм в болничен, Алекс е с кашлица, сополи и висока Т  Sad
всичко добро на всички ви!!!  Hug  Heart Eyes   bouquet

# 49
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
Защо никой не пише?! Море, села и още нещо... свързано с почивка.

Харесах един хотел в Несебър, може би там ще ходи Тити на море в края на август!
Добър вариант е пътуването в Турция и Гърция.
Днес една позната ми се похвали, че ще ходят до Анталия- 7 нощувки, ол инклузив и самолетни билети за майка, баща и малкото - 1400  лв. всичко.
Миналата година гледах в този форум много добри отзиви за малки хотелчета преди Халкидики, но за там ти трябва кола.



# 50
  • Мнения: 5 713
Ами аз не пиша, защото няма нищо кой знае какво около нас.
Иначе не планираме никаква почивка. Предстои ни голямо местене и пари излишни нямаме. Другата година, живи здрави.

# 51
  • Мнения: 5 250
И аз да се включа Wink
Йоан ходи на ясла, беснее, много говори, започна много да се тръшка и налага. Абе нормалните детски неща  Laughing
Ние ще ходим на почивка в троянския балкан от 13-23 август. Искахме да отидем и някъде извън Бг, но според мъжа ми, детето е малко още  Rolling Eyes
Знаете ли какво си мисля последно време  Rolling Eyes колко бързо ни пораснаха децата, направо не усетих кога минаха тези почти 3 години  ooooh! Да са живи и здрави, след има няма 2 месеца ще им празнуваме рожденните дни  Hug

# 52
  • Мнения: 1 391
здравейте! Отдавна не съм писала тук - ето сега давам оттчет.

Ели порасна доста - вече е момиче , а не бебе. Сърди се като й казвам, че се казва Елена - казва Аз не съм ЕЛЕНа, а Момиче!

хаха

Проявява характер и се опитва да си прави каквото иска, но в същото време е и послушничка. Умно на мама гарджето.  Mr. Green

Баба й още я гледа, от есента тръгваме на градина.

Много е бъбрива - говори всичко и на руски и на български - знае буквите и цифрите и ги чете, ама една по една. Опитва се да рисува - успява да рисува глава на човече и дървета разни.

С произношението става все по-добре - затруднения има с Р-то - С-то доскоро не го можеше ама го научи.

Много се шматкаме с нея по екскурзии в съботите и неделите - из страната обаче - наистина в чужбина не виждам засега смисъл да я водя - нищо няма да разбере, ще се измъчи от пътуване и т.н. Тук има достатъчно хубости и красоти за нея - планина, море, градове, всичко й е интересно. Обича да ходи на "ресторант"  Laughing.

Иска да е голяма и пораснала. Учи песнички и стихчета. Абе - предполагам като всички ваши дечица  Joy Много са сладички!

Почвам да мисля че ми е време да направим някое другарче на Ели  Heart Eyes

# 53
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
Колибри, щастлива съм да те видя тук!  Heart Eyes
Ели много е пораснала и поумняла наистина, браво на нея и на теб!   bouquet
Възхитена съм за буквите и за цифрите!!!  Hug
И Алекс обича да ходи на "лестолянт"  Laughing
И аз искам другарче за него, ако може в женски род този път обаче  stork-girl
Лошото е, че с половинката не постигаме консенсус по въпроса  Sad
Надеждата обаче казват умирала последна  Embarassed  Mr. Green  Joy

# 54
  • Мнения: 686
Ралица е много горда,че ще става кака.Хвали се,че е голяма и назима се готви да ми помага да гледаме бебето.
Оттървахме се от бибата най-накрая,е ще я пазим за бебето(прилежно я пази,да я подари на малкото,като се роди)
Вече не е в яслата,а в първа група и според госпожите е най-послушното дете.

# 55
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
Тити вичи махна нощния памперс.

След като тръгна на градина през март възприе всички бебешки маниери, които беше пропуснала- лазенето, цокането на пръстите, неразбираемото фъфлене и т.н. От това подражание отърваване няма!

Напоследък се оплаква, че я болят очичките и вчера купихме слънчеви очила- да видим дали ще минат

# 56
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
поздравления за нощния памперс!!!   bouquet

# 57
  • Мнения: 371
Здравейте, мами. Редовно чета, но все не остава време да пиша! Почти всеки месец поне една седмица съм болничен за Дидо. Все сополи и кашлици Whistling На хомеопат ходим и се лекуваме и все едни безбожно скъпи хранителни добавки и витамини за апетит и имунитет без никакъв ефект Twisted Evil В ужас съм вече!!! Явно в дихателната система ни е проблема. И за капак варицела от яслата пипнахме Sick  Не иска да се храни сам, ако тикам лъжицата в устата ще яде, иначе блее в облаците. Това е от нас. Бъдете здрави   bouquet

# 58
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
И аз така - почти всеки месец поне една седмица съм болничен за Алекс. Но това не ми се вижда чак толкова страшно, честно казано. Даже го приемам по-скоро за здравичък. Има деца, които боледуват далеч по-често!  Sick

# 59
  • Варна
  • Мнения: 70
Здравейте,майчета и мили дечица.Вчера Месру го оперираха заради третата сливица.Най - сетне проклетото нещо няма да мъчи детето ми и ще може да спи спокойно без да хърка.Надявам се вече да не боледува толкова често,че досега схемата беше следната:1 седмица  ходене на ясла,2 седмици болен вкъщи.И като ми каже някоя баба "Какво го правиш това дете,все е болно",ми идва да  #2gunfire.Пожелавам на всички едно прекрасно и изпълнено с много емоции лято.

Общи условия

Активация на акаунт