Портиерът на входа ни ме нападна с нож ...

  • 6 871
  • 158
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 423
Обадих се в полицията . Казаха , че няма да идват , а аз да отида да подам жалба ...
А и той е към 80 кг. Мислиш ли , че мога да го " пребия " ? Потече му кръв , защото имах ключове в ръката си .
Или може би трябваше да го погаля ?

И какво сега, кой кого...
Може и той да е подал жалба.
Портиерът, де, не мъжът ти.
Но пък случката е била малко
като думам ти, дъще, сещай се,
снахо. Мъжът ти, сиромахът, не
смее да ти гъкне сега. Юркай го.

# 16
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Мъжът ти, сиромахът, не
смее да ти гъкне сега. Юркай го.

Mr. Green
Стига ма, Лисо. Той надали е изненадан.

# 17
  • Мнения: 5 647
А този портиер към някоя фирма ли е? Защото ако е така е трябвало да се оплачете на управителите.

# 18
  • Мнения: 4 668
Найке ..права си . И на мен ми иде да си шибна един ... но ми писна . Заплатата е 200 лв. за 8 дежурства в месеца все пак . Може поне да не пие и да не спи през това време ... А и на всичкото отгоре се държи нагло с хората , които идват на гости примерно .

Не е към фирма . Домоуправителят го взе отнякъде ...

# 19
  • Мнения: 843
Найке ..права си . И на мен ми иде да си шибна един ... но ми писна . Заплатата е 200 лв. за 8 дежурства в месеца все пак . Може поне да не пие и да не спи през това време ... А и на всичкото отгоре се държи нагло с хората , които идват на гости примерно .

Не е към фирма . Домоуправителят го взе отнякъде ...

  Карай!! Важното е че си добре.   Осъдете този портиер,  а пък следващия  - препитайте подобаващо. И някой да "намекне" какво с е случило на предишния.. Laughing, бе не е смешно,  ама определено  ме усмихваш!

# 20
  • Мнения: 6 417
Направете кастинг за портиери.  Rolling Eyes

# 21
  • Мнения: 3 423
Направете кастинг за портиери.  Rolling Eyes

А ние ще пращаме SMS-и.
Най-достойният ще спечели.

# 22
  • Мнения: 117
Браво мацка, направо ме кефиш.

Но както се казва - вържи си гащите - непременно подай жалба в полицията, като опишеш почти всичко (не скривай че си му сритала задника), но нека все пак да си личи че си жена и си слаба. В противен случай ако той подаде първи жалба може да си имаш доста неприятности (говоря от личен опит).

И все пак опитай се при подобни ситуации да не реагираш по този начин - я си представи че вместо нож имаше пистолет, не ми се мисли какво можеше да стане.

# 23
  • Мнения: 7 837
Уф... Аз най-вероятно ще изпадна в паника.
Подавай жалба, преди той да го направи.
Можеш и да го съдиш, разбира се.
Ако беше тук, отдавна да се е усетил и да е говорил с адвокати. Ще ви гони до дупка, защото е пребит...

# 24
  • Мнения: 5 468
Лелеее...  Rolling Eyes След този бой, който си му хвърлила, обаче... нищо чудно да подаде жалба. И тогава ще стане "от нищо - нещо".

Може би, целия вход или поне половината, трябваше да се съберете и да му кажете, че не искате повече да идва. Но те разбирам, че си била ядосана и си му го казала... Аз също така реагирам, а после мисля. Само че не мога да се бия Confused. Кой знае, къде ще ми отупат праха.

# 25
  • out of space
  • Мнения: 8 573
И ние сме с портиери- трима на брой, но супер безобидни и дори любезни и възпитани. Имаше един преди, пиеше здраааво- ега ти мастиката, ега си и чудото, но смърдеше чак на пети етаж. На мен не ми пречат такива хора- тяхна си работа.

Мацко, вие нямате ли събрания разни? Точно, защото е нов блок....
Но, наистина- ти си го пребила и ако подаде жалба- сори.

# 26
  • Мнения: 3 423
Не ви трябва портиер.
Назначете си баби-клюкарки.
При късмет може и да са любезни.

# 27
  • София
  • Мнения: 3 421
Не ви трябва портиер.
Назначете си баби-клюкарки.
При късмет може и да са любезни.

Ние сме без портиер, но за сметка на това щом някой спре пред входа и задължително на терасите се показват - две-три баби(ей, така случайно ooooh!) - по-добра охрана от това здраве му кажи.

# 28
  • Мнения: 9 990
Пък един от старите портиери в нашият блок, насъскван от този, който го доведе, защото имаме лична вражда с него-ми буташе количката с детето вътре/ и ме псуваше разбира се/, но изяде бой за което и подадох жалба в полицията....

# 29
  • Мнения: 3 447
Хм, само на мен ли ми се струва ненормално да пребиеш някого с ключове, така че да да му тече кръв отвсякъде   Thinking

Общи условия

Активация на акаунт