Портиерът на входа ни ме нападна с нож ...

  • 6 935
  • 158
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Хм, само на мен ли ми се струва ненормално да пребиеш някого с ключове, така че да да му тече кръв отвсякъде   Thinking

И на мен така ми се струва. Ако на мен ми се случи подобно нещо след първите два удара от негова страна викам полиция и излита без особени драми.

# 31
  • Мнения: 619
Наистина си мисля по-агресивна отколкото е трябвало.Но доколкото разбирам този чичко ти е заплашил живота .В тези моменти човек не влага много мисъл...

# 32
  • Мнения: 450
Браво на теб!
На мен ми се случи същото с майстор... Много страшно и гадно положение,само,че аз не мога да се отбранявам... обадих се в полицията пред него и той си сви сърмите,после дойде мъжа ми и съвсем се скри... но още си ме е страх.Този тип пияндета са отмъстителни.
Подай наистина жалба - няма да ти навреди,напротив -за всеки случай се застраховаш по този начин Peace

# 33
  • Мнения: 920
Явно не е за първи път и на мацката й се е насъбрало.
Но не виждам защо трябва да го търпите този портиер.
Кажи кой е блокът да не пристъпям, че нито карате знам, нито мога да бия.

# 34
  • Мнения: 5 370
За самообладанието ти-евала. Не знам аз дали бих го направила, може би в момент на умопомрачение-бих реагирала по подобен начин. Няма да те съдя по никакъв начин и да се чудя дали е нормално или не, извадил ти е НОЖ, а не гълъбово перце. Обаче , Пипи, наистина действайте бързо, за да не стане така, както казваше Кейси по-горе-да се усети, да намери адвокати и..... Shocked

# 35
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Хм, само на мен ли ми се струва ненормално да пребиеш някого с ключове, така че да да му тече кръв отвсякъде   Thinking
Не, не е само на теб.
Портиерът очевидно е пълно психо, така е. Но си има ред и органи, които да се занимават с такива.
Според мен за самообладанието трябва да бъде похвален мъжът ти, Пипинке. Надявам се, че чистачката на блока добре си върши работата, че да не отнесе някой ключ и тя.  Rolling Eyes

# 36
  • Мнения: 3 447
Какво самообладание, бе хора... тя е пребила човека, вие ми говорите за самообладание. Доколкото разбирам, той й е извадил нож, след като тя го е ритнала сериозно два пъти. Не казвам, че портиерът не носи вина в случая, но...  Изумява ме начинът, по който всички адмирирате подобен начин за разрешаване на конфликти.

# 37
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Хм, само на мен ли ми се струва ненормално да пребиеш някого с ключове, така че да да му тече кръв отвсякъде   Thinking
Не, не само на теб.
Има по-цивилизовани начини от тези, които се ползват в джунглата.

# 38
  • Мнения: 9 990
Дона-зависи много наистина от ситуацията.Нашият портиер например ме дебнеше, като съм сама с количката и гледаше по стълбите да ме бутне-белким падна да се претрепам с количка на ръце.Да няма свидетели, че е той.И докато си отварям вратата например-гледаше количката с детето да ми бутне.Пак без свидетели да има.За псувните-да си пропуснеш.Та-боя си го заслужи и малко му беше.Щото можеше да ми размаже детето на стълбите, а аз да запазя самообладание в този момент, нали WhistlingТа когато успях да си набавя свидетели на случка такава-веднага жалба си подадох до органите на реда, но заради всичките ми бели коси от този период-не бой, всичко му е малко на такъв тип.

# 39
  • Мнения: 450
Дано на никого не му се наложи да попада в подобна ситуация...
Тогава ще говорим,кое е нормално и кое - не.
Не искам да си помислям докато се намесят `органите` какво би могло да се случи... Все си мислят - тая е жена,ще и кажеш една две обидни думи,ще я заплашиш,ще и покажеш нож и пистолет и ще клекне... да ,ама не!

# 40
  • Мнения: 5 370
Какво самообладание, бе хора... тя е пребила човека, вие ми говорите за самообладание. Доколкото разбирам, той й е извадил нож, след като тя го е ритнала сериозно два пъти. Не казвам, че портиерът не носи вина в случая, но...  Изумява ме начинът, по който всички адмирирате подобен начин за разрешаване на конфликти.
А ако и беше посегнал наистина сериозно-кого щяхме да адмирираме тогава? Rolling Eyes


"И днес слязох долу и му казах да си събира багажа и да ми предаде ключовете . Тогава онзи тръгна срещу мен , започна да ме блъска и ме удари два пъти    Аз за щастие съм си побойничка по принцип , а и имам черен пояс по карате , та успях да го блъсна , после го ритнах два пъти много сериозно и тръгнах да бягам навън ...
В този момент той извади нож - голям , армейски , от тези назъбените и тръгна срещу мен ..."................

Не са еднозначни нещата, за да определяме Пипинка толкова категорично като такава или онакава, ако, недай Боже, ти  беше в подобна ситуация-как щеше да отреагираш? Питам съвсем човешки, а не с цел заяждане. Ясно е, че когато на човек му се събудят инстинктите за самосъхранение-пердето пада.

# 41
  • Мнения: 928
Айде сега, спрете се. Още малко и така ще обърнете нещата... горкия човек, пребит и изхвърлен от работа.
Явно е бил пълно ку-ку, ще ходи да налита на бой на жена, ще вади ножове... и то срещу хората дето му дават хляба. Е, на това му се вика храни куче да те лае #Crazy

# 42
  • Мнения: 24
Хъх..., абе да не става въпрос за един и същи човек -  портиера на пенелопа и този на пипинка newsm78.

# 43
  • Мнения: 2 229
Не виждам какво я осъждате, някой като я напада да седи и да си трае ли? Rolling Eyes
Нали е започнал да я блъска преди да го удари, ами естествено че ще го удари. Както не е нормално да биеш някой до кръв, така не е и нормално да ти вади нож този някой. Добре че е могла да се защити, а дали е било прекалено - не мисля че е имала време да пресмята как и колко силно точно да го удари че хем да не я заколи, хем да не му направи нещо по-сериозно. Peace
Не стига че пие в работно време и вади нож на хората, а да ми е жал за него - заслужил си го е.
Подай жалба, пипи, защото наистина може да излезе нагъл тип и да се изкара неоправдан. Tired

# 44
  • Мнения: 4 668
Какво самообладание, бе хора... тя е пребила човека, вие ми говорите за самообладание. Доколкото разбирам, той й е извадил нож, след като тя го е ритнала сериозно два пъти. Не казвам, че портиерът не носи вина в случая, но...  Изумява ме начинът, по който всички адмирирате подобен начин за разрешаване на конфликти.

Абе , къде прочетохте , че съм го пребила ?
Ритнах го защото той ми налетя с юмруци и ме удари два пъти . Коя съм била аз , че да му казвам , да не спи през работно време ? Вторият път пак ми налетя и не ми издържаха нервите ...

Много сте ми интересни как разсъждавате ?
Значи горкият човечец - той си спи и си пие кротко , а тя го бие ...

И все пак съм жена - как мога да пребия голям мъж ? Това е самозащита ?

От такива писания като на Дона разбирам следното :
Аз съм виновна , че съм направила забележка !
Той се е защитил от агресията ми , като е искал да ме пребие , но аз нямам право да го ударя ?
Ами ако мъжът ми не беше наблизо или ако не бях успяла да го изритам и да избягам ?

Дона - ясно ми е , че не ме харесваш , но поне чети какво съм написала преди да правиш такива сълзливи заключения като - " Тя е пребила човека "
Все пак - дано не ти се случи подобно нещо ...

Колко пъти да ви пиша , че полицаите отказаха да дойдат на място . Обадих се веднага !
Казаха да отида да пиша показания  Sick


Общи условия

Активация на акаунт