Мажете ли с крем при всяка смяна на памперса?

  • 4 885
  • 134
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 274
И аз като теб мажа при всяка смяна и до сега не е бил подсечен! С баткото процедирах по същия начин и не съм имала проблем, нито пък той има сега проблеми с кожата на дупето  Mr. Green!

# 61
  • В Сънландия
  • Мнения: 1 445
Всъщност подсичането идва от това, което е останало по кожата след като детенце си е свършило работата.Мисля, че ако се подмива всеки път, подсичане няма да има.
Моят син и досега си го подмивам всеки път, когато сменям памперса, а го мажа(целия) със сусамово олио след къпане.Детето се чувства супер.Единственният път когато е имало някакъв проблем,беше(на път) го забърсах с мокра кърпичка(Памперс)и се зачерви целият.От тогава никъкви мокри кърпички,колкото и да ми ги хвалят.

Последна редакция: пт, 06 апр 2007, 17:57 от bloodywhite

# 62
  • Мнения: 1 999
Само при нужда.

# 63
  • Варна
  • Мнения: 1 134
Мазала съм я единствено ако видя, че е леко зачервено дупето . За две години сигурно няма и  10 пъти. Никога досега не се е подсичала.

# 64
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
Да. Задължително мажа с крем Бочко всеки път. Peace

# 65
  • varna
  • Мнения: 1 012
при смяна на памперса го почиствам с влажни кърпички-ако има нещо само слагам кремче

# 66
  • Мнения: 617
И аз го мажех всеки път. Нали точно за това е кремът - да предпазва от подсичане.

 Peace и аз така

# 67
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
В началото го мазах при всяка смяна на памперса,сега само след баня и когато се сетя Mr. Green

# 68
  • Мнения: 459
Не всеки път. Не искам да я изнежвам.

# 69
  • Мнения: 374
И аз мажех след всяка смяна на памперса с крем против подсичане. Случвало се е няколко пъти да се подсиче дупето на Бебка, но ако е седяла по-дълго с наакан памперс, с разстройство и т.н. Спрях да я мажа като махнахме памперса. Сега от време на време като видя, че дупето й е зачервено и пак мацвам от същото кремче.

# 70
  • Мнения: 6 461
В повечето случаи при всяка смяна на памперса.
Но разбира се не винаги. Wink

# 71
  • Мнения: 948
Крем слагам вече само след баня. Hug

# 72
  • Мнения: 2 757
Понеже не обичам да правя безсмислени неща, пък при това и вероятно вредни за бебешката кожа, го мажа само когато има нужда. А нужда обикновено няма ако детето се измие и подсуши веднага след като е акало. Ама вие ако смятате децата ви да си седят с лайна часове наред можете да си ги клепате превантивно  Joy Сестра ми така слушаше бабички и мацаше по половин тубичка крем след всяка смяна на памперс  Close

# 73
  • Мнения: 2 407
Когато ч почиствам с кърпички,не я мажа,като я мия я мажа с крем.Слосион на Бюбхен.

# 74
  • София
  • Мнения: 368
Аз пък мажа, всеки път. Сега както е качил килца и образувал гривнички , го мажа задължително особено  на свивките и около пишлето. Нищо му няма, и смятам да продължа да го мажа всеки път, а не да чакам да се зачерви или подсече!

При нас е абсолютно същата ситуация  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт