Имен ден на Десислава?

  • 70 603
  • 133
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 451
Момичета, много спорен излезе въпроса Laughing. Пак не разбрах, ама не съм се ровила в православния календар да видя.  newsm78

# 16
  • София
  • Мнения: 5 289
Колко ще се радвам и аз да си имам имен ден,обаче да го знаят всички,а не само аз да си знам.

# 17
  • Мнения: 953
Колко ще се радвам и аз да си имам имен ден,обаче да го знаят всички,а не само аз да си знам.

ако не го обявиш ти на обкръжението си ,то със сигурност няма да знаят.
всички мои познати и близки знаят че празнувам на Цветница.и без това обожавам цветята и пролетта ,по принцип нямам официален имен ден,така че от години си празнувам на Цветница.всички които знаят ми честитят ,а тези които могат празнуват с мен.

# 18
  • Мнения: 4 965
Важно е да има повод за почерпка  Wink.
Братовчедка ми е Десислава - празнува на Димитровден, защото носи буквата на дядо си Димитър. Sunglasses

# 19
Привет, момичета! Виждам, че темата е стара, но въпреки това ...
Честит имен ден на всички, които носят името Десислава /или близко до това/!
Според свободната енциклопедия Уикипедия - днес 13-ти юни е денят! Така че, ЧЕСТИТО!!!

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
хм, така ли пише?  newsm78
Благодаря ти тогава!  Hug
Черпя ви по случай имения си ден!  Heart Eyes

# 21
As sam desislava i ot 6est godi6na praznuvam na Dimitrov den imam o6e mn poznati s tova ime i te praznuvat na dimitrov den

TAKA4E 4ESTIT IMEN DEN ADA6KI S POJELANIQ ZA VSI4KO NAI-HUBAVO Grinning

# 22
  • София
  • Мнения: 5 074
Да ама не на Десиславите, по скоро на Свети  четиридесет мъченици отколкото на Димитровден Mr. Green

# 23
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 687
аз съм десислава и досега незнам кога да си празнувам именния ден.някои казват на САВА,други пък на цветница.
незнам наистина кога имам имен ден,но съм си избрала Цветница.
Празникът се нарича св. Сава, Десислава и Варвара. И трите имена се празнуват тогава. Сигурна съм, защото попитах един свещеник. Беше в началото на декември мисля, но ще проверя точната дата, че не я помня.

# 24
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
Unknown_lady провери ,че дъщеря ми е десислава ,но незнам за имен ден newsm78

# 25
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 295
As sam desislava i ot 6est godi6na praznuvam na Dimitrov den imam o6e mn poznati s tova ime i te praznuvat na dimitrov den

TAKA4E 4ESTIT IMEN DEN ADA6KI S POJELANIQ ZA VSI4KO NAI-HUBAVO Grinning

А преди шестгодишната ти възраст не празнувахте имен ден, така ли  newsm78

# 26
  • София
  • Мнения: 5 074
Голямата ми дъщеря е Десислава. Много ми се искаше и тя да има имен ден и попитах дядо Галактион - Старозагорския митрополит.  Той провери и беше кагегоричен, че няма.

# 27
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 687
Unknown_lady провери ,че дъщеря ми е десислава ,но незнам за имен ден newsm78
Току що проверих - празнува се на 5 декември и е голям празник. 

# 28
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
и си сигурна ,че празнуват и Десиславите Peace

# 29
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 687
Да, отчето каза, че има няколко малки празници през годината, на които празнуват представителите и на трите имена, но това им бил големият празник и на него всъщност трябвало да се празнува.

Общи условия

Активация на акаунт