Познати ли са ви тези марки детски дрешки?

  • 2 052
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 419
тези марки ги има и в Бг - магазинчетата, които предлагат ишлемета.

А можеш ли да кажеш къде точно има такива магазинчета?

аз съм от Варна и ги има в доста магазини. Вчера купих блуза на ОшКош с дълъг ръкав за 12лв на спирката на Севастопол и имаше доста неща в него.

# 16
  • Мнения: 2 529
Не съм ползвала никога OshKosh, от всички други изброени сме пазарували с мъжа ми от Щатите, а от Европа и още няколко марки, които харесвам Simple Smile Знам, че в София има ишлемета, но рядко съм попадала на наистина качествени неща  Rolling Eyes По-скоро ми е струва, че някои от тези ишлемета са с фалшиви етикети  Thinking

# 17
  • Мнения: 2 865
Само в САЩ съм ги виждала, но не бих си правила труда да търся тук тези марки.
По скоро бих търсила хубави дрешки независимо дали са турски български и т.н.

# 18
  • Мнения: 147
Не съм ползвала никога OshKosh, от всички други изброени сме пазарували с мъжа ми от Щатите, а от Европа и още няколко марки, които харесвам Simple Smile Знам, че в София има ишлемета, но рядко съм попадала на наистина качествени неща  Rolling Eyes По-скоро ми е струва, че някои от тези ишлемета са с фалшиви етикети  Thinking

Няма спор, че има и фалшиви, но винаги си личи дали една дреха е качествена или е менте.

# 19
  • Мнения: 2 171
Old Navy са ни подарявали от САЩ. Много са хубави Peace

# 20
  • Мнения: 2 071
Подарявали са ни дрешки от САЩ с тези марки. Сега като бяхме там накупих доста неща, като най-ми харесаха на The Children`s Place и Oshkosh

# 21
  • Мнения: 645
Познати са ми, но не ги ползвам много.

# 22
  • Мнения: 2 309
От Carter's съм много доволна Peace

# 23
  • Мнения: 228
Ползвала съм от всичките марки ,имаги почти в всеки магазин в центъра ,Малчик ,мечо пух ,Бокал ,Рошко  и др ,аз съм най -доволна от фирмата NEXT,name it и H&M  и те се продават в България ,цените не са много по-скъпи от турските.

# 24
  • Мнения: 4 111
Gap и Old Navу

# 25
  • Мнения: 2 818
Gap, Old Navу i Сarters са със супер качество на нас такива дрехи са ни подарявали от Сащ.

 Peace

На Carter`s наскоро ми подариха разни бебешки работи - прекрасни са  Heart Eyes 
Gap и  Old Navу също ми харесват.
Има едно магазинче в Младост3, където продават Гап-ски неща и понякога има много яки намаления, но не всичко е качествено.

# 26
  • Мнения: 1 393
Всичките са хубави, а по цени и качество се нареждат така:
 
GAP
The Children`s Place
OshKosh
Old Navy
Carter`s


Не знам къде се продават в България.

# 27
  • Мнения: 924
Да, пазарила съм от всички изброени марки, но не харесвам Old Navy.

# 28
  • Мнения: 3 886
Gap  са ми слабост тук трудно се намират #Crazy #Crazy newsm78 #2gunfire #Cussing out

# 29
  • София
  • Мнения: 3 688
OshKosh не съм ползвала,но от другите изброени съм много доволна,като качесто,цена и модели:)

Общи условия

Активация на акаунт