Спешно,за Куини Запп!!!

  • 2 106
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 039
разбира се, че е удобна, детето потъва в нея, като във фотьойлите тип круша

аз возя детето си, без да го закопчавам с коланите, и то слиза и се качва свободно, което мен лично още повече ме улеснява, отколкото да вдигам и свалям 12 кила всеки път Mr. Green

# 16
  • Мнения: 4 428
Аз лично не бих взела нито Зап, нито Вит  Laughing
Но аз гледам доста по-практично на количките. За мен на първо място е да има възможно най-много екстри, за да е удобна на детето. И чак след това мисля да ми е удобна на мен. А за красота май въобще не мисля  Mr. Green
Ами аз две седмици обикалях за количка и слагах малката във всички модели .. Единствената удобна беше Зап ! И какви са тия легенди , че не удобна и няма екстри не мога да разбера  newsm78

За мен на първо място е да има възможно най-много екстри, за да е удобна на детето. И чак след това мисля да ми е удобна на мен.

Положенията на гръбчето е една от основните екстри  за мен Дори да не спи детето навън, не бих рискувала да ми се наложи да спирам някъде за 1час, за да подпра количката на някоя пейка, за да може дъщеря ми да поспи спокойно, като човек. Попринцип това е и основноия минус на повечето модели на Куини - липсата на тази основна екстра в една или друга степен.
Отделно и липсата на разни второстепенни неща, като що-годе нормален багажник, възможност да си сложиш нормално чанта без да пречи и други. Но това не е само при Зап, а и при Вит и други подобни модели. За това казах, че не бих си взела нито една от двете  Peace

разбира се, че е удобна, детето потъва в нея, като във фотьойлите тип круша

аз возя детето си, без да го закопчавам с коланите, и то слиза и се качва свободно, което мен лично още повече ме улеснява, отколкото да вдигам и свалям 12 кила всеки път Mr. Green

Да, но твоето дете е вече доста голямо. Ходи вози дете на 1год без колани  Laughing Поне моята щерка веднага ще стане от количката и ще хукне нанякъде  Laughing
А защо трябва да вдигаш 12кг  newsm78

# 17
  • Мнения: 6 039
говоря за моето дете -
никога не съм й слагала колани, с каквато й количка да е била
в Зап я сложих, когато беше не на 1г, а на малко повече

а колко да вдигам, когато Малена е 12 кг, нали във всяка друга количка трабва да я вдигна, да я сложа и после да я сваля от количката.

Последна редакция: пт, 06 апр 2007, 23:40 от Malenna

# 18
  • Мнения: 4 428
а колко да вдигам, когато Малена е 12 кг, нали във всяка друга количка трабва да я вдигна, да я сложа и после да я сваля от количката.

На повечето свястни модели, че вече дори и на по-евтините, борда е подвижен и спокойно си го отваряш, за да сложиш или извадиш детето  Peace Няма нужда да вдигаш нищо  Grinning

# 19
  • Мнения: 2 498
на мен пък тая VIT ми е хипер грозна  Shocked
не изпадам в подробности, ама в количка, на която краката на детето ми висят или се подпират на някаква лента - просто няма да я погледна


зап е лека, маневрена, красива и много удобна за детето и майката
за мен е номер 1 Peace
Напълно подкрепям казаното-мислим абсолютно еднакво Peace!

# 20
  • Varna
  • Мнения: 503
 3-4 месец ползвам  и много си ми харесва и мъничето няма нищо напротив, лека удобна маневрена. Бетинка непропуска и да си поспи в нея.  И аз първоначално си имах предубеждения към нея и затова си запазих и другата количка, която сега си стои и ми заема само място, Но няма проблеми спи си детето в Запа.

# 21
  • Мнения: 6 039
а колко да вдигам, когато Малена е 12 кг, нали във всяка друга количка трабва да я вдигна, да я сложа и после да я сваля от количката.

На повечето свястни модели, че вече дори и на по-евтините, борда е подвижен и спокойно си го отваряш, за да сложиш или извадиш детето  Peace Няма нужда да вдигаш нищо  Grinning

ти май изобщо не искаш да разбереш какво казвам.
 с борд или без борд на другите колички децата не могат сами са се качват или слизат...за целта трябва да го надигнеш, така както го надигаш да седне на стол или пейка
а в тази може

# 22
  • Мнения: 4 428
с борд или без борд на другите колички децата не могат сами са се качват или слизат...за целта трябва да го надигнеш, така както го надигаш да седне на стол или пейка
а в тази може

Ами аз за това питах за доуточнение, но пак не се разбрахме. Както и да е.

Това твърдение е меко казано глупаво. Естествено, че може детето да си слиза и качва и с други колички. Аз съм с Бебе Комфорт и Маги без проблем си слиза от количката, като махна коланите. Още й е малко високо да се качва сама, но скоро и това ще стане. Имам позната с най-просто Чиполино и нейната щерка също си се катери по количката когато и както си поиска  Peace Убедена съм, че и в повечето останали колички може да става същото.

Както и да е. Стана ясно кой какво мисли, така че...Аз не виждам нищо толкова уникално в Куини попринцип, за да подмина някои неща. Но за всеки влак си има пътници  Grinning

# 23
  • Мнения: 6 039
защо изобщо взимат отношение хора, които нямат Зап, а си чешат езиците по принцип...........

# 24
  • Мнения: 32
И аз имам Запп и съм много доволна.Даже се е случвало детето ми да заспи в количката,докато сме на разходка.Не мисля че е проблем.Намирам я за удобна и е страшно лека.Може да се ползва и зимата .За целта се продават чувалчета за количката,а и си има и дъждобран.Ако имаш седалка на Макси кози,която е съвместима с количката ще ти бъде по-удбно. Hug

# 25
  • Мнения: 2 768
Количката е супер удобна!
За по-малко бебе е по-добре да се ползва като втора количка. За бебе над година е перфектна! Свръх маневрена, малка, лека и едновременно с това удобна за детето. Носим я навсякъде с нас, заема малко място в багажа, не случайно се води най-малкото бъги. На мен лично, не ми се е налагало през тази година, която ползвахме ZAPP-а детето да спи в нея. Багажник също не ми е бил нужен, пазарувам с кола. Сложих една мрежа, колкото да има къде да нося мокри кърпи и вода.
Но пък ми е вършила чудесна работа по тесните централни улици на Залцбург, например. Имаше ужасно много народ по Новогодишните празници, нямах никакви проблеми да маневрирам по улиците или в магазините.
Бих казала, че е уникална, защото предлага комфорт в свръх-малък, минималистичен дори размер.

# 26
  • Мнения: 2 309
Малена,при ВИТ крачетат не висят Naughty и не е лента,а е твърдо,разгледай по-добре модела Peace
За мен ЗАП-а не беше удобна количка,вози твърдо...както се казва,всеки си решава,кое му е удобно!
Сама каза - защо вземат отношение хора,които са нямали ЗАП,а ти имала ли си ВИТ!?
Сигурна съм,че ще направиш огромната разлика между двете колички...
Разбира се,не е нужно...!

# 27
  • Мнения: 1 045
Аз не видях някой да коментира возията на Вит а само външния вид  newsm78 Освен това темата беше за Зап май  Mr. Green

# 28
  • Мнения: 2 309
Аз не видях някой да коментира возията на Вит а само външния вид  newsm78 Освен това темата беше за Зап май  Mr. Green
Изтъквам качествата на модела,пред този на въпросния от темата Peace Mr. Green

Последна редакция: нд, 08 апр 2007, 15:20 от Рожбо

# 29
  • Мнения: 6 039
Малена,при ВИТ крачетат не висят Naughty и не е лента,а е твърдо,разгледай по-добре модела Peace
За мен ЗАП-а не беше удобна количка,вози твърдо...както се казва,всеки си решава,кое му е удобно!
Сама каза - защо вземат отношение хора,които са нямали ЗАП,а ти имала ли си ВИТ!?
Сигурна съм,че ще направиш огромната разлика между двете колички...
Разбира се,не е нужно...!


няма да ми се наложи да правя разлика - просто ще я подмина

Общи условия

Активация на акаунт