бихте ли

  • 2 091
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Sofia
  • Мнения: 3 033
 doh
Не бих правил с нищо друго.

# 16
  • Мнения: 25 620
Не, не бих.
Колко пъти още трябва да ти го повторя, за да спреш да пускаш такива теми?  newsm78

# 17
  • Мнения: 252
не, никога Naughty

# 18
  • Мнения: 3 146
О да, аз съм би. Всъщност, също смятам, че повечето хора са бисексуални - имат по нещо и от двата пола и доста биха спали с хора от същия пол. Не виждам нищо гнусно, нито е чак такава простотия, за каквато май я вземат повечето тук!!!
Имам 4-5 приятелки и няколко приятеля, които са бисексуални. Не е нещо кой знае какво, що се впрягат всички? newsm78

# 19
  • Мнения: 583
ами съберете се и си направете тема всички би-, и си приказвайте за тези толкова интересуващи ви и естествени неща. Не е нужно да се мъчите да прокарвате вашите мнения и разбирания по тези въпроси в тема, която не е за обратни, като искате да се събирате-  си се търсете, но не така явно. Агитация ли е това!? smile3555

# 20
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 225
да, с Азис Laughing

# 21
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
ами съберете се и си направете тема всички би-, и си приказвайте за тези толкова интересуващи ви и естествени неща. Не е нужно да се мъчите да прокарвате вашите мнения и разбирания по тези въпроси в тема, която не е за обратни, като искате да се събирате-  си се търсете, но не така явно. Агитация ли е това!? smile3555
А тъй.
П.П. Предполагам, че се смята за много яко, а?
А тези, които не "си признават", са просто лицемери.  Joy Като слушането на чалга, пардон за сравнението.

# 22
  • Мнения: 2 407
Защо не?

# 23
  • Русе
  • Мнения: 2 354
никога!

# 24
  • Мнения: 3 146
korni6onko, нещо прекалено се палиш, защо ли??? newsm78

# 25
  • Мнения: 920
ами съберете се и си направете тема всички би-, и си приказвайте за тези толкова интересуващи ви и естествени неща. Не е нужно да се мъчите да прокарвате вашите мнения и разбирания по тези въпроси в тема, която не е за обратни, като искате да се събирате-  си се търсете, но не така явно. Агитация ли е това!? smile3555

Какво ще се събират, я направо в лагер да ги затворим. Ама ха!

# 26
  • Мнения: 1 520
Не, никога.

Не си се предствям изобщо в подобна ситуация. Дори не ми е еротично и сексуално като си го помисля. Просто изобщо не ме влече.

# 27
  • Мнения: 3 042
Никога не бих !  Naughty

# 28
  • Мнения: 391
НЕ, никога.
Егати гадостта  Sick

Че кво му е гадното? На мен ми е гот.  Laughing

# 29

Общи условия

Активация на акаунт