Мамо, готова си нали, през АПРИЛ да гушнеш бебчо ти?!

  • 13 384
  • 296
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 332
Илит,  Snow-Anna, hristina_k ,Filka , Каролина, Тери - ЧЕСТИТИ СЛЪНЦА НА ВСИЧКИ ВАС И ТАТКОВЦИТЕ! МНОГО ЗДРАВЕ И СЛЪНЧЕВИ УСМИВКИ  newsm30
  Hands Clap               Flowers Sunflower               Flowers Rose              Flowers Sunflower             Flowers Rose               Flowers Sunflower               Flowers Rose            Flowers Sunflower             Flowers Rose            Flowers Sunflower                 Flowers Rose        Flowers Sunflower

Добро утро, с чаша капучино. Взе да ми харесва да си пия кафето , с усмивка на лицето, четейки хубавите новини Simple Smile
На отбора на преносващите (самос добри чувства) да предложа - чаша кафе, с канела в големи количества - Кафето да събуди  малките , да се раздвижат и да им стане тясно, а канелата нали предизвиквала контракции. И чакаме поне още толкова бебчета днес и утре Tada

Стаси, леко и безпроблемно раждане !!! Както  и на всички мами, който се запътвят към родилното

малко отчет, при мен контракциите са си все така на дневен ред, т.е. имам си ги от 5-6 месец. Но ме притесява, че нощем, когато ставам за прословутото WC и корема ми е все един твърд, и си мисля как ли му е на бебето вътре. Но покрай празниците няма кьорав лекар за консултация. Само спешното или родилното.  А следобед и вечер са едни разтягания, едни въртенета, къде намира място - само то си знае  Joy

Style днес още една литургия, яйцата и ако и натупаш един козунак, няма как дълго да сте 2 в 1 Wink

 zazu1 - аз съм тук, ние имаме още 2 седмици, и никакви изгледи да излизаме. Нито менструални болки, нито тапи, нито каквото и да е.

То и кафето почти свърши, докато прегледам цялата тема - с прекрасни новини , бързо се запълват много странички  smile3501
Много слънчев ден на всички, аз отивам да боядисвам яица Simple Smile и козунат, ако гърба не ми откаже.

а , Мелодия, то ли пита за трикове, да не се чупят яйцата? От баба ми 'научен' метод - преди да сложиш яйцата, слагаш една страница или две вестник върху водата, после нареждаш първи ред яйца, но да не са едно до друго, така че да останат 'балончета' от мокрия вестник, после пак страница вестник, и следващите яйца, докато свършат. Вестника пречи на яйцата да се удрят едно в друго. Чувала съм и за оцет във водата. Ей , ха ха ха, ама аз го докарах баш на научно обяснение.

# 76
  • Мнения: 29
ЧЕСТИТО НА ТЕРИ И ФИЛКА!!!!

# 77
  • Мнения: 161
Style, пожелавам ти го от все сърце това с голямото бебе и без нито един шеф! Hug И въобще възхищавам ти се на спокойствието! Дай Боже на всеки такова търпение! Mr. Green
И аз като zazu1 си мисля, че няма да съм от обебилите се скоро Rolling Eyes. Бебка си ритка и мърда все едно съм в седми месец Grinning. Никакви болки или контракции, а докато това ме радваше, вече почвам да се съмнявам в това затишие newsm12.
Мисля малко да се поразходя при това хубаво време! sun Тези, които ще раждат докато аз се разхождам, да го правят без болки newsm10 и да гушкат хубави и сладки, и пухкави, и малко ревливи, и здравички ,и...,и...,и....бебчета! Grinning
stassy, стискаме палци на теб и твоето Великденче! easter

# 78
  • Мнения: 366
emi_ka и аз така му говоря на моя бебок. Днес особено много ми харесва, че е 07.04.07 - изглежда красива тази дата Simple Smile

Aleksi, Благодяря за прекрасното капучино, цялата стая зауха превъзходно. А за натоварването, ако ставаше така - какво ли не пробвах. Изтискала съм мъжа ми от ...., снощи гости посрещах с много слугувня, да не говорим, че изядох цял ананас онзи ден и дори ми прилоша от количеството и като за капак постоянно тичам след Руми, която е голяма фора и заради нея не мога да си позволя да не излезна на разходка, но ....

sissi, като цяло съм спокойна, защото вярвам, че Бог е отговорен за бебето, а не аз, обаче съм адски нетърпелива вече, искам да го гушкам Simple Smile))

За варенето на яйца, майка ми ги слагаше в една мрежа или чорапогащник пристегнати, за да не мърдат и сипваше сол и оцет във водата, ако не се лъжа, но ние от години не боядисваме, така че информацията ми е много стара.

Последна редакция: сб, 07 апр 2007, 10:57 от Style

# 79
  • Мнения: 50
Здравеите на коремчетата Аз Родих на 03.04 в 10. 28 ч. но нямах възможност да пиша.Малката принцеса се казва Дария.много съм щастлива.Вече ме тресе депресията, имаме проблем с храненето.,малката не иска да суче нито да яде от биберон.дано всияко да се оправи.
Честито на всички новообебили се

# 80
  • Мнения: 41
Урааааааа още едно Пловдивско бебче си имаме!
Честито Кена   bouquet Да расте много щастлива твоята принцеса и мноооооооого да ви радва   bouquet
Очакваме подробности от раждането и снимки на бебка  Hug
Знаех си че има нещо подобно в твоето изчезване  Laughing

# 81
  • Мнения: 366
Честито бебече и на мама kena и на таткото. Пожелавам ви от сърце да папка добре, да спинка и расте здрава и весела Simple Smile

Крайно време е да ви напусна за сега, че Руми стана изключително нетърпелива за разходката си. Беше ми приятно и в следобедните часове пак ще се отбия, за да видя няма ли някоя хубава новина за ново бебенце..

Приятен слънчев ден и леко добременеене на всички ви Simple Smile

# 82
  • Мнения: 137
ЧЕСТИТО НА FILKA, KENA и TERI !!!
Нека малките им съкровища да растат здравички, усмихатки и палавки !!!

Пловдивският отбор нещо много женски се оказа. Струва ми се ,  че ще има жестока конкуренция за вниманието на Вальо.  Laughing

# 83
  • Пловдив
  • Мнения: 1 672
Кена, честито и на теб. От няколко дни предполагах, че и ти си родила и се оказа вярно Simple Smile

 
Също нещо ми се губи Габи, най-вероятно и тя е гушнала бебчо вече Simple Smile

Алекси, ако знаеш... като прочетох и веднага станах и си сложих канела в кафето Simple Smile
Ако подейства ще черпя Simple Smile

# 84
  • Попово
  • Мнения: 687
 Simple Smile Честито на всички новообебили се мамчета Wink а на всички 2 в 1 не се стискайте вече  Hug
С червено яйчице да се чукнем от сърце и да гушнем малко бебе във ръце

# 85
  • Мнения: 332
Kena  СЪЩО ГОЛЯМО ЧЕСТИТО НА ТЕБ И ТАТКОТО, ДАРИЯ ДА ВИ РАДВА МНОГО, ЗДРАВА ДА РАСТЕ,    bouquet   bouquet   bouquet  А ТИ НЕ СЕ ДАВАЙ НА ДЕПРЕСИЯ Simple Smile, ЩЕ ПОМАГАМЕ ДА Я ИЗГОНИШ И НИЕ Simple Smile
Style, - ти си направила план май и за днес Wink - започваш с разходката, май църквата е после на ред, а мажът ти да му мисли довечера пак  Joy. Не вървам да се оплаква Simple Smile Дано 07.04.07 се окаже плодовита . Време ви е на доста.
Бенита то ако стане, знам и с какво ще черпиш нас неродилите - канелен сладкиш с кафе и канела в него  hahaha
Яйцата се варят, но сега ви остаям да приготвям бойте.

# 86
  • Мнения: 6

Честити бебчовци на Filka, Kena, Teri и техните татковци! да са живи здрави и много да ги радват!
   bouquet   bouquet   bouquet   bouquet   bouquet

Style  историята на твойта майка много ми прилича на тази на мойта Simple Smile

За яйцата, наще въпреки че сложих сол се поизпочупиха бая, а и като мъжа ми е с 2 леви ръце и съм го оставила той да боядисва изпочупи още няколко и май ще го изпращам да купува яйца   Simple Smile

Кой ще обикаля Невски тази вечер? Аз смятам да се прoбвам, да гледам ли за някой друг тумбак?  Grinning

Хайде весело прекарване на всички и леко раждане!  Hug

# 87
  • Мнения: 44
Честити нови бебенца, а мамите да се възстановяват бързо и много да си ги гушкат!!!

Бебчо сутринта ме изрита да боядисваме яйцата, а то какво стана - от 12, 6 се счупиха  Cry. Сложих още 6  Praynigи от тях само 2 не се счупиха. Боята беше супер гадна или по-скоро яйцата изстинаха  ooooh!, дано козунака, който купих да не е и той нещо недопечен, а пък агнешкото - направо не ми се мисли как ще изглежда като го наготвя  #Crazy.
Изобщо не ми върви напоследък, все едно че са ми вързани ръцете.
Ама да сме здрави и румени!!!
Весели празници на всички мами, бебчета и татковци! И да ви се падат все борци (то от мойте спукани яйца едва ли ще има #Cussing out).
 
 

# 88
  • Пловдив
  • Мнения: 1 672
Да доложа малко информация от Филка, ако Саня не ме изпревари Simple Smile
На нея док и сложил таблетка и инжекция за предизвикване (до колкото разбрах по нейно желание). Като се прибрала получила едночасова контракция, което звучи доста зловещо. По-късно и изтекли водите и в болницата и започнали родилните контракции директно на 1-2 минути #Crazy Два часа се мъчила милата с тези контракции и никакво разкритие не получила и накрая я срязали секцио. Та, тя поне препоръчва да избягваме предизвиканото раждане, че може така да се объркат нещата, че хем родилните болки да си изтърпим, хем да ядем и скалпела после Simple Smile
Сетих се и друго - бебка не са я били измерили правилно преди раждането. Предполагали, че е около 3 100, а се оказало, че е едра госпожица - 3 800 и 53 см.

# 89
  • София
  • Мнения: 1 956
Честито на всички нови мами!!!
Аз влизам за малко - ад се отчета, че още мърдам, а и не съм родила.
Едвам се добрах до компа, но форумът е като дрога и много ми липсвате.
Докторите не са наясно какво ми е точно. Първо мислеха за хранително отравяне, после за вирус, настиване... Абе не знам, но 6-ти ден гравата ми е боза. Вие ми се свят, залитъм, гадно ми е на очети... Поне спря повръщането още  във вторник, че не знам... Все едно съм с морска болест. Иначе нищо не ме боли, нямам температура, нормално ми е и кръвното, има апетит... Но диагноза - нямам, следователно се чака да ми мине от само себе си - да ама не ще!
Вчера бях при доктора - основно ме изпопрегледа. Раждането се е отложило за към 20-ти. От многото лежане са се позадържали нещата. Иначе нали щях от 1-ви до 10-ти да родя... Не че сега имам сили и съм в състояние да раждам... Писна ми - не издържам вече да съм болна, пиша сега, а клавиятурата ми сякаш се люлее. Болят ме костите от лежане, едвам се изкъпах за вчерашния преглед... А на вън времето е супер...

Общи условия

Активация на акаунт