Мислим да се преместим във Варна

  • 1 608
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • гр.ВАРНА мммм... някъде на гребена на вълната
  • Мнения: 355
заплатите в такива големи фирми навсякъде са уеднаквени,вземете например големите м-тел и глобул при тях,доколкото ми е известно всичко е еднакво,
Но ВАРНА е един страхотен град аз съм родом от Шумен и вече 8 години живея тук,влюбена съм в това градче,но все пак само вие двамата можете да прецените дали си струва местенето ви тук Hug

# 16
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 687
Минуса за мен е, че няма парно на всякъде и топла вода - ех как това ми липсва от София...
Хич недей да страдаш за парното Mr. Green Разрови се, тук има доста теми за софийската Топлофикация, виж за какво иде реч и тогава страдай  Mr. Green

# 17
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
Минуса за мен е, че няма парно на всякъде и топла вода - ех как това ми липсва от София...
Хич недей да страдаш за парното Mr. Green Разрови се, тук има доста теми за софийската Топлофикация, виж за какво иде реч и тогава страдай  Mr. Green

Да само, че в София плащах 100лв парно за цял апартамент и като се прибереш от студа те лъхва топлинка у дома. Тук плащам 200лв на месец през зимата и малко под 100лв лятото ( бойлера работи без почивка )

# 18
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 687
Това кога беше и за какъв апартамент? Сега 100лв няма да ти свършат работа за същото  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт